Masaże lecznicze

Salony masażu Rehabilitacja

Gdynia, Chwarznieńska 36

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty W pełni profesjonalne masaże i pełen relaks :) Warto!
~Nina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2014

Profesjonalne podejście do klienta, polecam! wątek zamknięty Przyszedłem do Pana Przemka z bólem pleców w okolicy krzyża. Byłem wcześniej...
~Igor
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2014

Ból przechodzi - polecam Przemka wątek zamknięty Byłem na 2 rodzajach masaży u Przemka Bara. Na początku przyszedłem do niego...
~hoon
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

Odzyskanie formy bez srodkow farmakologicznych! wątek zamknięty Masaz na wysokim poziomie, indywidualne podejscie do klienta. Efekt juz po...
~Skutecznosc! Polecam!
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 czerwca 2012

Agata M - opinia wątek zamknięty Uwazam sie za wymagajaca osobe i mialam wiele obaw co do skorzystania z uslug...
~Agata M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 października 2011

POLECAM!!! wątek zamknięty BARDZO ZDOLNY, MŁODY MASAŻYSTA! DO KAŻDEGO KLIENTA PODCHODZI INDYWIDUALNIE!...
~fisher
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 września 2011

Masaż wątek zamknięty Polecam masaż w wydaniu Przemka. Zdolne pracowite ręce
~Żeglarz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 lipca 2010

warto spróbować wątek zamknięty Kilkakrotnie korzystałem z usług tego masażysty i naprawdę polecam!
~marson
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 marca 2010

FACHOWO!!! wątek zamknięty Masażysta najlepszy w swoim fachu, postawił mnie szybko po dwóch operacjach...
~judi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 marca 2010

Zdecydowanie na TAK!! Polecam!! wątek zamknięty Chodziłem na masaże do Pana Przemka ze względu na obfite bóle kręgosłupa w...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
11

postów

10

wątków

do góry