Widok

Mat Bud Rumia Owsiana

Rumia Temat dostępny też na forum:
Witam mam pytanie odnośnie inwestycji na ul. Owsianej w Rumi koło CH Auchan którą wybudowała firma Mat Bud aka Mega Invest S.A. Nie wiem jak nazywa się osiedle. Mimo że któryś etap inwestycji został oddany do użytku w 2013 roku to wciąż są tam mieszkania na sprzedaż. Mam pytanie do osób tam mieszkających czy formalnie jest z mieszkaniami wszystko ok, są akty własności, akty notarialne itp, czy jest to uczciwy deweloper? Dojazd do inwestycji jest paskudny bo od strony Wejherowa nie ma tam w ogóle wjazdu, trzeba objechać pół Rumi, to samo od strony Auchana. Bloki od nr 32 mają bardzo mało miejsc parkingowych ale mimo wszystko ceny są przystępne i być może w przyszłości ktoś pomyśli aby stworzyć lepszy dojazd do osiedla. Proszę o jakieś opinie na temat tego miejsca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie tylko cena się liczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko jest ok mieszka sie dobrze ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mat-Bud i Mega-Invest to 2 różne firmy. Mega-Invest ma osiedle bliżej Grunwaldzkiej a Mat-Bud bliżej Auchan.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera (46 odpowiedzi)

Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w internecie. Może ktoś...

alians deweloper (9 odpowiedzi)

Witam Czy ktoś słyszał lub miał bezpośrednią styczność z firmą Alians z Kartuz? ..niestety nie...

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

do góry