Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ogolnie ok, ale po 18 nalezy uwazac wątek zamknięty Zwykle zamowienia byly ok, jednak ostatnio 2 danie bylo kompletnie zimne, a...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 maja 2019

PIzza i pierogi rewelacyjne wątek zamknięty Szczególnie polecam pizze :) nie wiem dlaczego tam nie ma pizzerii tj nie...
~Sergiusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2018

Ok tylko nie schabowy wątek zamknięty Często tam zaglądam bo blisko pracuje w przerwie od peacy idę tam na po obiad...
~Zuzka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2018

Kolejny raz wątek zamknięty Jestem dość częstym klientem Nigdy się nie zawiodłem, a wczoraj - 14.01.2018...
~Marek Prusakowski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2018

Pierwszy i ostatni raz byliśmy w Mata co chceta wątek zamknięty Jedzenie jest nie dobre. Pani do zestawu pierś + ziemniaki pożałowała sosu a...
~Bobek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 grudnia 2017

Opinia wątek zamknięty Jedzonko w przystępnej cenie,smacznie,swiezo...Jedynym mankamentem, przez co...
~gdańszczanka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 października 2017

Niby fajnie ale jakoś bezpłciowo wątek zamknięty Skuszony róznymi opiniami postanowiłem sprawdzić lokal. Krotko i na temat : -...
~Kris
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

Polecam Super Miejsce wątek zamknięty Jestem częstym gościem, poniewaz mieszkam we Wrzeszczu, zawsze uśmiechnięta...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 września 2017

szok... wątek zamknięty Wiele razy broniłam tego lokalu przed niezadowolonymi znajomymi. Niestety, w...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lipca 2017

zimno tam dają jeść ... wątek zamknięty Pierwsze i ostatnie moje doświadczenia - przykre - tam dają zimne dania...
~MMariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Pysznie polecam :) wątek zamknięty Bylam tam ostatnio ze znajomymi na obiedzie bylo pyszne bardzo dobre :) a...
~OLA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lipca 2017

Porażka wątek zamknięty Podziwiam szefa kuchni za umiejetnosc krojenia piersi z kurczaka i schabu na...
~Kotlecik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 czerwca 2017

nie dziękuję wątek zamknięty Skorzystałam 3 razy i bez rewelacji. Natomiast dzisiaj, to był mój ostatni...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

Czy to nie jest bardziej Pijalnia piwa? wątek zamknięty Jedzenie wydaje się dobre, np. Pizza, ale zupy są nie za bardzo. Kto do...
~Daria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 maja 2017

Na pewno tu wrócę! ;) wątek zamknięty Dziś wstąpiłam tylko na "dzień dobry, poproszę kawę", kawa bardzo smaczna,...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 maja 2017

weszłam raz wątek zamknięty I dań obiadowych... nie było wcale. Zaiste, fantastyczna jadłodajna.
~ja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 maja 2017

super miejscowka wątek zamknięty wpaniala - najlepsza chyba pizza jaka jadlem w 3city, do tego piwko, ekran i...
~arek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry