Widok

Max i Xavier - nowi właściciele?

Zauważyliście, że nasz Max&Xavier w Baninie na drzwiach ma jakieś logo "Blue Store" czy jakoś tak? A ten w Chwaszczynie zmienił nazwę na "LAWARO" (http://www.lawaro.pl/) - czyżby ktoś przejmował te sklepy? Mam nadzieję, że nie spadnie jakość (chociaż ten nasz baniński to ma taką średnią jakośc względem chwaszczyna, no ale jakby spadła to już w ogóle lipa).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Właścicieli z tego co wiem dotknęła niedawno ogromna rodzinna tragedia, może ma to z tym związek, smutne :/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Żukowie Max i Xavier ma jakosć ok. A teraz kolejny pojawi się przy rondzie na ul.AK
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a kiedy otwarcie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drodzy mieszkańcy naszej wsi.Bardzo jestem dumny z waszej czujności w sprawach bieżących. Są to bardzo ważne rzeczy w dzisiejszych czasach. Te nowo brzmiące nazwy ,to zmyłka może być. Widziałem pod Maksiksawierem .& dwóch ludzi,jeden był podobny do Dzeki Czana,a ten drugi do Kim Dzong ila. Mieli ze sobą walizkę z której wystawały dolary. Mówili coś o tym , że chcą otworzyć w Baninie sklep,coś w rodzaju "Wszystko po 5 zł " tylko ich będzie miał nazwę "Wszystko za 4,99zł ".Trochę rozumiem po azjatycku,bo się osłuchałem oglądając filmy z Brucem Lee.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5
Wszystko ładnie pięknie, nowe inwestycje, nowi inwestorzy. Ciuciuruciu tralalala, a ludzie się cieszą. Ja mam jednak zasadnicze pytanie. Czy nowy inwestor (Pan Dzeki Czak i Pan Kim Dzong il) mają zamiar wybudować porządny parking z trzepakami do wiązania konia? Już dzisiaj pod Maksiksawierem, w godzinach szczytu - nie idzie wozu zaparkować. Żeby się potem nie okazało, że po te cudeńka po 5 zeta, to będzie można jechać tylko po szczytowaniu!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2

ja jestem dumna z naszego banińskiego Xaviera jak ktoś ma jakiś problem niech zmieni sklep!dziewczyny miłe i zawsze pomocne a jak się zjawi jakiś debilny klient to jestem za tym żeby się nie dały bo ludzie naprawde są dziwni i upierdliwi
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

mieszkam w baninie od paru lat i podoba mi się obsługa na monopolu od razu przykuła moją uwage,pozostałe dziewczyny też miłe i pomocne ale na dziale mięsnym mogły by więcej się uśmiechac bo są z lekka ponure......
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

O tak idąc na dział monopolowy jest radość ,ktokolwiek by tam nieobsugiwał ,ja to jestem oczarowany tym miejscem. No a na mięsnym,to przecie kurde zrozumiałe,że jest z lekka smutek ,bo wkoło pełno martwych zwierząt które kiedyś były szczęśliwe,a teraz nie żyją. Te kurczaki,te indyki,te świnki,cielaczki...mam je wszystkie przed oczami,więc ja najpierw idę na mięsny ,a potem na dział alkoholowy ,aby zabić ten smutek:)

Pozdrawiam powakacyjny Zdzisek
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

chyba zapić ten smutek :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja też jestem dumna z działu monopolowego.ładnie zaopatrzony i miłe dziewczyny.zawsze usmiechniete nie inaczej,a mięsny trzeba po prostu zrozumiec.panie są fajne tylko za dużo narzekają.może jak by dostały podwyżke????????????to mina byłaby inna???????
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wszystkie pozytywne opinie z 1 Ip.

tak właśnie jest: piszą opinie zamiast obsługiwać klientów na mięsnym....

BOJKOT XAWIERA !

Porównajcie sobie ceny w Baninie a w Żukowie

w Baninie 30% drożej
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

to racja ale tam jest duuuuużo większy sklep.jeśli Ci się nie podoba to jedż gdzie chcesz!
po co wogóle sa takie strony!ludzie nie jesteśmy ideałami.każdy ma coś za kołnierzem a na forum piszą i obrażja innych bo k...a nic nie robią to chociaż piszą
paranoja.ludzią nie dogodzisz!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Witam znam tych gości jeden to Ireneusz Mlynski drugi Kleba nie pamiętam iminia są to właściciele sklepów Max & Xsawier i widzę że zrobiła się z tego złodziejska spółka bo przytoczę przykład a sprawdzam to na każdym paragonie bo co innego jest na cenowo na półkach a co innego na paragonie tak że ostrzegam klientów patrzcie co wam kasują bo na pulce jest cena inna a na kasie jest więcej tak że pilnujcie się klienci a jest problem to kasjerka mówi że to dotyczy tylko tych którzy mają aplikacje a jak się okazało to oni mają inną cenę w kasie niż tą którą podają na towarach tak że są wkurwini że muszą oddać pieniądze ja mam co dzień takie sprawy tak że ostrzegam wszystkich Szanownych Klientów ptrzcie na paragony i dajcie się oszukać bo jest nas dużo a oni na frajerach trzepią kasę uwazac i a na to co napisałem mam dowady i zdjęcia paragonów Pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
To teraz jeszcze raz po polsku poproszę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Banino

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

do góry