Widok

Mąż kobieciarz...

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Heej. POMOŻECIE ? ;-)
Wydaję mi się,że mój facet jest kobieciarzem. :-(
Nie wiem co już myśleć , ale już na samym początku naszego związku po prostu bajorował przez telefon nawet kobiety. Czy jesteśmy na zakupach , czy w kinie i nawet u lekarza z dzieckiem ciągle mógłby bajerować kobiety. Robie mu przez to awantury ,ale on mi powtarza ,że to ja jestem tą jedyną itd . :-( Najgorsze jest to ,że tego nie czuję. :-/ Jest zawodowym kierowca i nawet z kobietą której nie zna jest na cześć i zaprasza na facebooka ją. Szlak mnie bierze , nie wiem co robić. Mówił , że się zmieni , na chwilę jest dobrze , później dalej to samo... Brakuje mi już sił... Co robić ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
jak nie czujesz to olej go.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 1
Trzeba było zastanawić się przed ślubem...
Skoro już wtedy tak było to czemu z nim jesteś? Tym bardziej jak mu nie ufasz i nie masz poczucia bycia tą jedyną...
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bajeruje tzn co robi dokładnie? Porozmawiaj o tym z nim jak sie czujesz w takuej sytuacji, moze to cos da, albo kokietuj innych mężczyzn, zobaczy jak to boli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Rozmawiam :-( przez kilka dni jest dobrze później powtórka z rozrywki... Nie jest to miłe jak czytasz wiadomość mojego faceta " zapraszam na kawę ,ale tylko sam na sam" gdy mu o tym mówię standardowo wybucha głupim śmiechem i mówi przestań to dla żartów. Jak ja bym zrobiła to co on to od razu walizki moje za drzwiami by stały...
Bajuruje... ? Używa słów aż za miłych do kobiet , nie wiem czym sobie zasłużyłam na to. Cierpię , ale on nawet się nie stara żeby coś zrobić. Myślę ,że taki już będzie. Tacy ludzie chyba mają to w krwi już...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
"zawodowym kierowcą" znaczy taksówkarz, bus, czy tir czy jeszcze co innego?

zostaw go... weź rozwód

niezależnie ile masz lat (zakładam 27 to młoda klacz jeszcze) znajdziesz kogoś lepszego

a jak jemu faktycznie zależy, to gdy Cie straci to przed następnym związkiem się poważnie zastanowi i uratujesz jakąś inną laskę...

ja wiem, że wy jesteście z natury złośliwe i zawistne i zazdrosne, i dodatkowo jesteście polkami, więc bonus do zawiści i zło-życzenia sąsiadowi....

ale pomyśl... gdyby WSZYSTKIE laski tak robiły, to wszyscy faceci byli by idealni...

gdyby nie uszło mu to na sucho....

gdybyś teraz miała mieć nowego faceta, i ex laska tego faceta by go potraktowała tak jak Ci mówię że Ty masz potraktować swojego męża, to ten facet Twój nowynastępny by dostał od swojej ex kopa i się zmienił i Ty byś miała lepiej!

kapisz?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
Yooo ! ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
TIR jest kierowcą zawodowym na terenie Kraju.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"ja wiem, że wy jesteście z natury złośliwe i zawistne i zazdrosne, i dodatkowo jesteście polkami, więc bonus do zawiści i zło-życzenia sąsiadowi...."
Rzygać się chce, jak się czyta twoje wywody, specjalisto od wszystkiego. Na każdy temat masz coś do powiedzenia, a założę się, że prywatnie jesteś megafrajerem.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
to... gdzie Cię boli? :)

"obraża kobiety"
czy może
"nie dopuszczasz, że ktoś dysponuje znacznie większą wiedzą od Ciebie"

no więc które? :D

ponad to powyższa pierwsza wypowiedź to moja OPINIA nie prawda objawiona, gdybyś miała chociaż troszkę oleju w główce to potrafiła byś odróżnić fakty (czyli 'specjalista od wszystkiego') od OPINII - którą ma każda osoba :)

jeśli masz do mnie pretensje, że wyrażam swoją opinię, no to... może czas już zacząć się leczyć? :)

pozdrawiam, miłego dnia :D:D:D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
"założę się, że prywatnie" - nigdy się nie dowiesz, jaki jestem prywatnie ;) prawdopodobnie z tej głęboko zakorzenionej zawiści pluła byś jadem jeszcze bardziej :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Trzeba było się zastanowić och , ale Ty mądra żebym wiedziała ,że się przewroce to bym wgl nie wstawała!!!
Poprostu obiecał mi , że się zmieni, ale ta zmiana idzie w drugą stronę widzę... A Ty byś ufała jak facet piszę do babki że na kawkę ją zaprasza tylko sam na sam . dużo o tym pisać mogłabym... To nie tylko jego jedna wpadka z takimi tekstami . Strasznie się pienił jak chciałam sprawdzić nr jakie do niego piszą / dzwonią wpadał w szał. :-/ Puste smsy które przychodzą so Niego. Ech ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Nie ufałabym - ale ja sobie takiego męża nie wybrałam(nie związałabym się z babiarzem) ;)

Mam takiego, który zdecydowanie nie jest kobieciarzem i któremu mogę ufać.

"Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz..."

Musisz się zastanowić czego chcesz. Czy chcesz dalej tak żyć? Kochasz go? Za co? Za swoje wyobrażenie jakby mogło być fajnie gdyby się zmienił? Za to że Ciebie nie szanuje i nie daje poczucia stabilizacji i bezpieczeństwa(chociażby uczuciowego)? Za wpędzanie w poczucie winy?
Wypisz sobie za i przeciw - Waszego obecnego i dalszego wspólnego życia, zalety i wady męża. Zobacz czego będzie więcej.
I raczej zapomnij, że on się zmieni... Skoro jeszcze tego nie zrobił, a wie, że takim zachowaniem Ciebie rani, denerwuje itp. Widać ten typ tak ma.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak nie czujesz to olej , gorzej jak czuję. Ale ostatnio zaczynam myśleć czy ja ma prawdę go kocham...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wiesz... nie chce Go bronic, bo jesli On np do Pani w miesnym wesolo zartuje o zapriszeniu na kawe sam na sam, ze cala kolejka to slyszy - takim czyms bym sie nie przejmowala ;)
image image

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie , to nie do Pani w sklepie. Wiadomość na gg wysyła... On nie zdąży wykasować albo jak zjedzie do domu w tyg to piszę z kobietkami widocznie w trasie bo one mu odpisuja później akurat trafia się tak , że jest w domu...Wczoraj też wróciłam od znajomej i nie uprzedzilam go o której będę i na telefonie pisał z kobietą której nie zna... Ja normalnie czuję że on piszę z kimś. Widzisz wczoraj zapytałam się dlaczego tak robi , wyszedł z domu pojechał w trasę i do trj pory cisza... Oczywiście nad ranem smsy że to ja jestem winna. Myślę że jestem bo ma wszystko podane na tacy jak jest w domu.
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jesteś kobietą bez jaj.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
ile jesteście po ślubie? macie dzieci? od zawsze był takim babiarzem, bawidamkiem czy ma jakąś ostrą fazę od jakiegos czasu ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jesteśmy po ślubie to mój narzeczony ... " Mąż" napisałam po prostu tak bo gdzie nie pójdę to mąż mąż mąż... I się przyjęło... Od 5 lat jesteśmy razem. Córeczka zaraz kończy roczek.
No na początku wszystko ładnie pięknie... Coś tak było z jego tekstami do kobietek ,ale nie przywiazywalam do tego tak uwagi... Po poprostu olewałam to , ale zaczął przeginac...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
To pożycz mi tych " jaj" jak je masz!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
olewaj to a sama rób tak jak on robi proste ;) wtedy może cos do rozumu przemówi bo osobiście nie lubie takich typów mężczyzn...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Myślę że akurat "zemsta" w,postaci takiego samego zachowania niewiele pomoże, z tego co pisze autorka wynika ze mąż lubi flirtowac, tez myślę że przekracza granice ale on nie widzi w tym nic złego, pozostaje współczuć takiego męża,
Myślę że powinnaś przemyśleć mocno czy chcesz tak żyć, z ciągłą myślą w tyle głowy czy z tymi kobietami się umawia serio, po co? dla niego to zabawa, bawi się kosztem różnych kobiet a przede wszystkim Twoim, jeżeli naprawdę by cię kochał nie powinien tak robić.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo ciężka decyzja, wiadomo że w życiu człowiek musi się godzić na różne kompromisy, ale tu musisz bardzo bardzo dobrze się zastanowić czy jesteś w stanie tak żyć, ciągle się zastanawiając czy przestał tak robić czy po prostu dobrze się kryje, czy nie robi tego jak jest na wyjeździe...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie. !!!
Ciągle myślę , czy on piszę czy nie...
Czuję , że piszę... Może żeby nie te puste smsy nad ranem, wiadomości na GG czy zakrywanie ręką jak pisze smsy ... Dziwne to wszystko...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
O to chodzi. Tyle razy mówiłam mu , że jeżeli jestem kobietą to po cholerę piszesz , zapraszasz kobiety na facebook skoro ich nigdy na oczy nie widziałeś. Odp jego że to stare znajome...
SzcZerze: do jednej starej znajomej wczoraj napisałam to nie odp wgl , więc coś jest nie tak.
Najlepsze jest to , że to moja wina , ale ja mu nie karze pisać , gadać z nimi... Ale on ma pretensje do mnie , że ja robię mu awantury.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mąż Cię okłamuje i oszukuje ma każdym kroku. Ok. może mieć koleżanki tak jak i ty kolegów,ale nie jest to normalnie jak "koleżanki" piszą na okrągło i to jeszcze wszystkie na raz i o dziwnych porach. Nie wyobrażam sobie ,że mój mąż pisze z innym kobietami i z nimi "niewinnie" flirtuje. A już w ogóle dziwi mnie i jest dla mnie to bardzo zastanawiające,że Twój mąż zasłania telefon. Znaczy,że chce coś ukryć. Sądzę,że to taki typ co podrywa wszystko co się rusza...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wszystko...nie przypominam sobie aby mnie rwał a się też ruszam. Z jaj możesz tylko skorzystac ale nic na wynos.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
...,,znajdziesz kogoś lepszego'' A jak znajdzie kogoś gorszego...?? ;-) Poza tym może nie chodzi o kobiety a...mężczyzn? :P. :D

Odpłać mężowi tym samym. Pisz sms zakrywając ręką telefon, zamykaj się w łazience z telefonem, wprowadź blokadę dostępu do telefonu i zrób tak żeby on chciał do niego zajrzeć.... To wzbudzi w nim ciekawość i zacznie się zastanawiać o co chodzi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
Najlepsza obrona jest atak dlatego obwinia Panią za to ze jest zle bo się klucicie tylko ze on nie widzi dlaczego są te awantury.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj! Miałam podobny problem , jak go rozwiązałam? robię to samo co on. Teraz mówi że jestem kokietką i jest zazdrosny, zmienił się. Wiecej pewności siebie kochanie. Powodzenia !!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
nie chcę cię martwić ,ale obawiam się , ze to nie tylko "niewinne" pisanie, jesli nie już ,to prędzej czy później będziesz miała pokazne poroże :(
ten typ kompletnie nie rokuje, chyba ,ze ktoś lubi takie życie na tykającej bombie, w ciągłym napięciu, niepewności, byciu tą jedną z wielu etc.
wyrazy współczucia, bo moim zdaniem będzie tylko gorzej, czym będzie starszy, tym bardziej będzie "musiał" dowartościowywać się taki d*pek niedojrzały
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Faceci kazdy identyczny ... Kazdy zdradza otwarcie , bądź ukrywając to . Oczywiście nie za darmo ciupaja. Zonie płaszcz za 100 zł dla kochanicy za 500 plus za sex
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
A jesteś pewna,że On tyko pisze i flirtuje z tymi kobietami???? Moja kuzynka miała ten sam problem,mąż też ''tyko pisał'',tak jej wmawiał,a ona chciała w to wierzyć,aż pewnego razu wróciła do domu wcześniej niż powinna i zobaczyła na własne oczy na czym polegało to ''pisanie''.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Faceci kazdy identyczny" - spokojnie Stoka, prawdopodobnie jeszcze dasz radę to wyleczyć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jeżeli to tirowiec-babiarz to na twoim miejscu zbadałbym się pod kątem chorób wenerycznych - dobrze radzę
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyno od starszej rada
-odkładaj pieniadze na swoje konto,o którym on nie bedzie wiedział
mieszkanie zabezpiecz na siebie i dzieci

zbieraj te smsy i wszelkie dowody-chowaj ,np u rodzicówczy dobreych znajomych
a jak juz nie wytrzymasz-złóz o alimenty -równiez na siebie

nie kobieciarz--a zwykły chamski bezczelny babiarz
i inne inwektywy,których uzyc tu nie moge

długo nie wytrzymasz
pozdrawiam:)
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jakbym o Tomaszu czytała ... urzędnik byłyśmy naraz we 4 !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madre rady!jestem za takimi krokami zreszta dodala bym tylko by codziennie chodzić z glowa uniesiona do góry i nie pokazywać ze Cie cos martwi to trudne ale do zrobienia!) zajac sie sobą prosze i coreczka .Dobrze to Pani zrobi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mysle ze sama Pani wie w jakim związku chce Pani byc i gdzie przechodzą granice jesli ktos tego nie czuje jaK Pani nie potrafi w takim razie Pani towarzyszyć w zyciu nie jest dla Pani partnerem to nie jest dla Pani.Facet powinien dawać Pani inne poczucie nie to co teraz Pani czuje.prosze emocjonalnie sie uspokoic to z cala reszta sobie pani poradzi niezależnie od decyzji;)pozdrawiam trzymam kciuki za mniej nerwów i stresów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,,,
piszę to jako facet - Dziewczyno zostaw tego patałacha i niech sobie jeździ i bawi się z babkami wartymi jego "podrywu"
nie męcz się bo zaszkodzisz i sobie i dziecku, jesteś młoda, znajdziesz innego. Jego zachowanie opisywane przez Ciebie jest nie dość że żenujące ale on po prostu Cię lekceważy, dziwne tylko że zdecydowałaś się na bycie z kimś takim. Dziecko to nie jest powód żeby być z takim d*pkiem.
Skończ to czym prędzej, i przestań wierzyć w jego "poprawię się" bo mówi to tylko po to żebyś przestała mu już gadać. Jeżeli wpada w furię jak chcesz zobaczyć wiadomości - to coś ukrywa, a jak bajeruje każdą kobietę - to jest prostakiem. Skończ to i daj sobie spokój, zobaczysz wtedy jakie życie może być normalne. a on,, jeżeli będzie mu zależało to coś z tym zrobi ale niestety tego typu "ciule" znajdą sobie inną do zabawy i będą mieli to w d*pie - przemyśl to - szkoda życia i pomyśl o dziecku, bo ono też będzie przez durnego starego dostawało w kość.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kochana, ładnie nazwałaś zdrady.
Niezależnie od tego czym ten facet się kieruje - nie szanuje Cię, zdradza i okłamuje.
Z tego nic nie będzie chyba, że swój własny szacunek zdepczesz jak on to robi i zgodzisz się siedzieć w tej roli ofiary.
Pomyśl co będzie za kolejne pięć lat... kiedy Cię zostawi dla innej. Którą też będzie zdradzać.
Rozwód czy rozstanie to nie jest zło ostateczne. Przeżyłam z wielkim sukcesem, odzyskałam pewność siebie i znalazłam miłość swojego życia. Mężczyznę, który brzydzi się zdradą ;)

Wszystko przed Tobą, Mała!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rady Isztar generalnie ok ale co to znaczy "mieszkanie zabezpiecz na siebie i dzieci"? Mieszkanie ma status prawny i jest już w tej chwili czyjąś własnością. Co tu można "zabezpieczyć"?
Zachowanie Twojego męża jest denne i na pewno nie tylko w tym aspekcie chłop nie liczy się z Tobą za grosz. Gra się tak, jak przeciwnik pozwala - pozwalasz na wiele i to na pewno nie tylko jeżeli chodzi o te flirty. Podnieś głowę dziewczyno i nie rób awantur, zostaw go sobie, odsuń się, zajmij się sobą i dzieckiem. Jakie mąż ma zalety, że jeszcze jesteście razem?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uciekaj...mialam to samo...tez kierowca zawodowy ma na imie Dominik!!!!!! Po twoim wpisie zastanawiem sie czy to nie tem sam człowiek!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak sytuacja się rozwinęła??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Peeling do skóry głowy (6 odpowiedzi)

hej zastanawiam się jaki peeling do skóry głowy możecie polecić

Rozwod dobry adwokat (398 odpowiedzi)

Witam czy ktos moze polecic dobrego adwokata z Gdyni badz Sopotu? Mam zamiar zlozyc pozew wiem ze...

Jaki balsam do ciała polecicie (80 odpowiedzi)

Szukam aktualnie dobrze nawilżającego balsamu do ciała na suchą skórę. Co byście mi polecily?

do góry