Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ireneusz - ocena Dzisiaj 9.12. zapłaciłem za zamówioną rogówkę. W listopadzie w momencie...
~Ireneusz
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 9 grudnia 2023

nikola - ocena ogólnie masakra. kila lat temu kupiłem komodę , po 1,5 roku się rozpadła,...
~nikola
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 17 października 2023

Ozi - ocena Agata meble jest ok ale firma transportowa niestety jeżeli jest możliwe nie...
~Ozi
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 30 września 2023

P.S. - opinia Nie polecam sklepu, jakaś absolutna porażka. Odmówiono mi wymiany na inny...
~P.S.
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 10 sierpnia 2023

Paulina Z - opinia Przestrzegam! Nie kupujcie w Agata Meble. Zakupiony naroznik wygląda jakby...
~Paulina Z
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 24 lipca 2023

Ula - opinia KUBO łóżko. Dwukrotnie reklamowaliśmy ten sam towar z powodu tej samej wady...
~Ula
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lutego 2023

Uzytkownik - opinia Druga sofa i drugi zwrot. Smród w mieszkaniu utrzymuje sie juz tydzien....
~Uzytkownik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 stycznia 2023

Natalia T - opinia Tragedia! Zakupiłam narożnik, który przyjechał wadliwy niemalże w każdym...
~Natalia T
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Vladan - opinia 3 produkty, 3 reklamacje.. brawo Agatameble.
~Vladan
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 listopada 2022

Klient - opinia Kupilam kanapę narożna po 3 dniach na szwie rozerwany materiał poprostu za...
~Klient
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 października 2022

Agnieszka - opinia Nie polecam, mega rozczarowanie. Kupiłam kanapę i przy zakupie zamówiłam...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 września 2022

Wiesia - opinia Obsługa udzieliła mi niezbędnych informacji telefonicznie przy reklamacji...
~Wiesia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lipca 2022

Kamila - opinia Fotel zamówiony, zapłacony przy sprzedaży czas oczekiwania to maksymalnie...
~Kamila
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lipca 2022

Adam - opinia Nie polecam ten sklep to tragedia. Towar zamówiony już dawno powinien byc...
~Adam
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 maja 2022

Grzegorz - opinia Unikać!!!. Na zamówienie czeka się w nieskończoność (termin na fakturze chyba...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 maja 2022

Lukasz - opinia Odradzam zakupy w tym sklepie. Czas oczekiwania do 28 dni, w praktyce...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 maja 2022

Adam - opinia wątek zamknięty Oto krótka (a właściwie długa) historia naszej kuchni. Zamówiliśmy meble...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 marca 2022

Paweł, Gdańsk - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Początkowy zachwyt przerodził się w rozczarowanie. Z początku do...
~Paweł, Gdańsk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 stycznia 2022

Dariusz - opinia wątek zamknięty Kupiłem rogówkę. Opłaciłem transport wraz z dostawą i montażem!!!! Panowie...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 stycznia 2022

Marian - opinia wątek zamknięty Zgadzam się z moimi przedmówcami Ten salon to porażka miła obsługa do momentu...
~Marian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 grudnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry