Widok

Meble Agata

Meble Agata Temat dostępny też na forum:
Chciałabym również wyrazić swoją opinię na temat sklepu "Agata Meble" mieszczącego się na Szadółkach. Nie ukrywam - chciałam zakupić meble Bydgoskie, które nie należą do tanich. Pojechałam obejrzeć je w salonie. Obsłudze nie mogę nic zarzucić. Pani była na prawdę przemiła, odpowiadała na wszystkie moje pytania bardzo wyczerpująco. Dowiedziałam się wszystkiego czego chciałam, oprócz jednego. W ulotce wyczytałam, że meble są wysyłane do nowych właścicieli w całości i może być problem z wniesieniem do domu. Pytanie brzmiało, czy zmieszczą się w moich drzwiach wejściowych?
Ekspedientka poinformowała mnie, że na tego typu pytanie odpowiedź zna firma transportowa, która mieści się na parterze, zaraz przy wyjściu. Grzecznie podziękowałam i skierowałam się na dół.
Podeszłam do Pana siedzącego przy biurku, opowiedziałam o jakie meble chodzi i zadałam nurtujące mnie pytanie. Pan był bardzo nie miły, wręcz szydził ze mnie, że w domu to ja powinnam wiedzieć jakie mam drzwi i czy kanapa się zmieści. Jak w ogóle można powiedzieć coś takiego do potencjalnego klienta, który chce zostawić "dużą" sumę w firmie, która ich opłaca? Później się dowiedziałam, że najlepiej jakbym miała drzwi obrotowe :] a jeżeli kanapa się nie zmieści, to nikt nie bierze za to odpowiedzialności i będę sobie musiała sama te meble wnieść. Śmiechu warte! Przez tego "inteligentnego" pana, zrezygnowałam z zakupu tam. Jak można ufać takiej firmie w rozwożeniu mebli? Skandal! Gdyby nie kolega, który siedział obok i widział że "kumpel" za mocno "na mnie naskakuje", złożyłabym od razu tam skargę, co by pewnie i tak nic nie dało, dlatego piszę to tutaj, żeby przestrzec tych, co chcą im zaufać.
Podsumowując: obsługa na sklepie - bez zarzutu, na ogromny plus. Firma transportowa - tragedia. Niedowartościowany facet, który wyżywa się na klientach.

P.S. - Pojechałam zakupić te meble do salonu MebloKontakt mieszczącego się w Redzie i tam zarówno obsługa jak i transport na najwyższym poziomie. Pan z transportu wszystko opisał, jak będzie wyglądało wnoszenie mebli, pytał się o szerokość drzwi, jak są ściany rozmieszczone - no o wszystko. I zapewnił mnie, że na pewno nikt mi mebli przed domem nie zostawi. Byłam bardzo zadowolona. W dodatku, zapłaciłam za meble o 800zł mniej niż w salonie Agata (gdzie tam proponowali mi je i tak z rabatem) i mam transport, z wniesieniem i złożeniem -gratis! Ten salon wart jest polecenia.

Pozdrawiam!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to faktycznie mialas pecha...Albo ja mialam farta :)
Ja tez zamawialam z "Agata Meble". Panowie z firmy transportowej wniesli kanape do domu, rozpakowali, sprawdzili, czy wszystko z nia ok, a na koniec jeszcze zabrali ze soba stos workow i tasm, ktore z tego zostaly. Co wiecej, przy drzwiach wejsciowych stal worek ze smieciami, zapytali czy je tez maja zabrac....
Wiec pewnie ile ludzi, tyle opini. Ale faktycznie, te meble mozna kupic taniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
tak naprawdę to wszystko zależy od ludzi którzy dostarczają nam meble, nie można wszystkich mierzyć jedną miarą, ja z kolei zawsze byłam zadowolona z usług jakie oferowała Agata Meble.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry