Widok

Meble do salonu

Witam, jakie białe meble polecacie do salonu? w stylu nowoczesnym. Kolor ścian będzie biały i jasno fioletowy. Salon ma 30m2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Salony Resto Design jest kilka w trójmieście stylowe nowoczesne meble w super cenach.Czas realizacji ok 5 tyg. ale teraz wszędzie trzeba czekać, ale naprawdę warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja zamówiłem meble z firmy konar meble kreatywne stolarstwo - zrobili meble na podstawie zdjęć jakie znaleźliśmy w internecie. piękne i drewniane - też oskrzegam że terminy u nich dłuuuugie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłaś w Agacie? Tam jest sporo fajnych , nowoczesnych mebli, Ja też w domu wszystkie mebelki mam jasne, ściany też w jaśniejszych tonach a do tego mocniejsze , kontrastowe dodatki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to jakieś jasne. Dąb bielony?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podobają mi się takie meble.Nie wiem ogólnie czy zdecydowałabym sie na meble calkowicie biale ( nie moj styl, poza tym wydaje mi się,ze powoli odchodzi się juz od tej całej wszechobecnej bieli w pomieszczeniach). Zdecydowanie wolę jasne drewno, ktore jest zresztą też najłatwiejsze do utrzymania w czystości. Podoba mi się drewno przecierane czy postarzane :) Bliski jest mi styl urządzenia wnetrza boho:
https://mybohome.com/blog/na-czym-polega-styl-boho-5-wskazowek-w-aranzacji-wnetrz
Nieformalne dodatki
Pełen luz
Ciekawe wzory i tkaniny
Pomieszczenia nie są również sterylne i puste. Czuć , ze jest w nich życie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Przeprowadzki (41 odpowiedzi)

Witam, niedawno potrzebowałam sprawnie i szybko przeprowadzić się z Krakowa do Warszawy....

Jakie okna polecacie? (144 odpowiedzi)

Potrzebuję dobrych okien, jakie firmy z trójmiasta polecilibyście?

Wynajmować czy na kredyt brać... Jak żyć? (182 odpowiedzi)

Co lepsze, a może co gorsze..?! Bawić się w wynajem, spłacać czyjś kredyt czy już lepiej zacząć...

do góry