Meblolux

Zabudowy, meble na wymiar

Gdańsk, Czerwony Dwór

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna R - opinia wątek zamknięty Rewelacyjna i profesjonalna firma
~Anna R
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 kwietnia 2022

Weronika - opinia wątek zamknięty Kupiłam wersalkę i fotel na giełdzie w Pruszczu. Pojechaliśmy po kurtkę a...
~Weronika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 grudnia 2019

Cezary/Stogi - opinia wątek zamknięty Projekt kuchni mojego pomysłu- wszystko wykonane zgodnie z zamówieniem,...
~Cezary/Stogi
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 listopada 2019

Polecam wątek zamknięty Zamówiłam meblekuchenne.Cena konkurencyja,szybki termin,profesjonalny...
~Iwona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 października 2019

Przemek Kmiecin wątek zamknięty Kupiłem kanapę na giełdzie w Pruszczu. Wszystko zgodnie z zamówieniem....
~Przemek Kmiecin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2019

Porażka wątek zamknięty Bardzo słaby kontakt, chcąc zamówić szafę na wymiar próbowałam się umówić z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2019

Meble kuchenne wątek zamknięty Wzięliśmy numer z giełdy. Kuchnia robiona na wymiar. Wszystko fajnie...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 września 2018

garderoba wątek zamknięty Na początku czerwca zleciłem zrobienie garderoby i szafki na buty. Czas na...
~Marcin
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lipca 2018

krzesła zamówiłem:( wątek zamknięty Termin dostawy 22 02.2018-do dziś nie dotarły:(Po rozmowie tel. z Panią...
~amal2007
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lutego 2018

dotyczy solidnosci i terminow realizacji wątek zamknięty Meble na wymiar to tylko teoria i tak firma robi po swojemu,o terminach nie...
~DANUTA WICKA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

Polecam! wątek zamknięty Bardzo dobrze wykonana robota, z czystym sercem mogę polecić. Cena również...
~Adrian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

Nie kupuj na Targowisku Przymorze wątek zamknięty Zamówioną szafkę pod zabudowę zmywarki dostarczono w terminie...
~Zbyszek
29

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 listopada 2012

Super wątek zamknięty Bardzo dziekuje!kuchnia petarda
~Motyl
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 lipca 2017

Polecam na 100% wątek zamknięty Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko nawet tydzień przed umówiona...
~Małgorzata z Brzeźna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lipca 2017

POLECAM wątek zamknięty Meble dostarczone w terminie, wykonane solidnie i estetycznie, panowie bardzo...
~Helena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 marca 2017

Sebastian Rotmanka wątek zamknięty Zamówiłem w grudniu meble pokojowe na giełdzie w Pruszczu...
~Sebastian Rotmanka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 stycznia 2017

Meblolux wątek zamknięty Ta firma to koszmar, radzę unikać z nimi jakichkolwiek kontaktów,przywieźli...
~Aneta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 grudnia 2016

MebloLux wątek zamknięty Firma która robi ludzi w.... Zrobiłam w pazdzierniku zamówienie na meble...
~RYBKA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 grudnia 2016

Meble pokojowe wątek zamknięty Zanim przeczytałam opinie o tej firmie,zamówiłam meble systemowe na giełdzie...
~Emilia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 października 2016

NIERZETELNA FIRMA wątek zamknięty W zeszłym roku, została zamówiona kuchnia, 4 miesiące nie szło się...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 września 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry