Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wrócimy tam na pewno wątek zamknięty Przesympatyczna obsługa i klimatyczny wystrój!
~Joasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

Świetna robota wątek zamknięty Wciąż bije tu serce legendarnego klubu, ale w całkowicie nowym, świetnym...
~Gość
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

Świetny lokal z "tradycjami". wątek zamknięty Uczęszczam do Mechanika od wielu lat. W zasadzie jestem tam stałym bywalcem....
~Stały klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lutego 2013

cink - opinia wątek zamknięty Co tu duzo pisac :) Bardzo ok
~cink
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lutego 2013

Świetne imprezy, niezwykły klimat wątek zamknięty Polecam klub wszystkim. Przystępne ceny miła obsługa, niezwykły oldschoolowy...
~Anna em. M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lutego 2013

Polecam! wątek zamknięty Najlepszy klub w Trójmieście!! Klimatyczny wystrój, świetna obsługa, tanie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lutego 2013

Święty - opinia wątek zamknięty Mechanik stał się moim drugim domem z drugą rodziną :) Chyba w żadnym klubie...
~Święty
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lutego 2013

Bardzo Polecam wątek zamknięty Jestem w tym klubie DJ'em. Polecam jako super miejsce do pracy, a także jako...
~Shaggy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lutego 2013

Pan Tadeusz - opinia wątek zamknięty Ekstra klub, ekstra muzyka, ekstra klimat - 3x razy tak :D
~Pan Tadeusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lutego 2013

very very gooood wątek zamknięty W samym centrum Wrzeszcza - super! Ale w całym Gdańsku nie znajdziecie...
~LosSolos
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lutego 2013

Krzysiek - opinia wątek zamknięty Dobry klimat, luzna atmosfera, normalne ceny.
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 listopada 2012

SUPER wątek zamknięty Super klub , super ceny i super litewski chlebek do piwa !!!
~stud
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 października 2012

Polecam wątek zamknięty Tanie wejścia na fajne imprezy, niskie ceny na barze, polecam!
~Ornet
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

Beata - opinia wątek zamknięty Kiedyś bardzo lubiłam tu chodzić ale ostatnio wprowadzili zakaz wychodzenia....
~Beata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 maja 2011

piotr - opinia wątek zamknięty Straszny bałagan i pełno małolatów, zamieszanie przy szatni, która oczywiście...
~piotr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 grudnia 2010

Wspaniałe miejsce wątek zamknięty Byłam tam już kilka razy. Bardzo miła atmosfera, świetny wystrój i fajna...
~Night
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 lutego 2010

Genialnie! wątek zamknięty Mechanik to naprawdę najlepszy klub studencki w trójmieście...Nieporównywalny...
~Aśka:)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 października 2009

Super klub studencki :) wątek zamknięty Wielkie podziękowania dla obsługi klubu za pomoc i uczciwość! Zgubiłam...
~Ala
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 października 2009

Najlepszy klub;) wątek zamknięty Super klub i najlepsza obsługa w Trójmieście!!!Polecam gorąco!
~Natalia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2009

Super klub wątek zamknięty Długo tam nie bywałem, a tymczasem miła niespodzianka :-) Super klimat, fajna...
~Aruś
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
23

postów

21

wątków

do góry