Widok

Mechanik "garażowy" z Gdańska - szukam taniego

Cześć,

Szukam taniego mechanika, który pracuje gdzieś po godzinach sobie dłubie. Chciałbym wymienić uszczelkę pod głowicą w Skodzie Fabii 1.4 MPI (auto służy do pracy jest w stanie agonalnym wizualnie więc nie jest dużo warte a do tej pory nie znalazłem taniej niż 1500 zł za usługę co przekracza wartość samochodu).

Szukam kogoś, kto wymieni tą uszczelkę niekoniecznie zgodnie ze sztuką tzn. dokręci głowicę na starych szpilkach, jak w miare prosta (zmierzy sznurkiem) to nie planować ... tak aby ten koszt jakoś zmniejszyć.

Auto pojeździ jeszcze z pół roku i tak na złom.

Dziękuję bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
" niekoniecznie zgodnie ze sztuką" .... a jak pojezdzi 1 miesiac i zdechnie to do kogo bedziesz mial pretensje ?
I myslisz ze za 200PLN ktos bedzie to robil ????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do ciebie. Części są warte 400 zł wiec 1100 zł za usługę warsztatu to chyba przesada. Nie szukam za 200 ale jak ktoś zrobi za 400 to ok ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli uważasz, że cena usługi jest wprost proporcjonalna do ceny części... TO gratuluje wygral PAN zelazko! Jak wiesz lepiej to proponuje samemu sie za to zabrać... internety pomogą ... buhahaha 400 zł dobre to było.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
A sam ciekawe ile bys chcial zarabiac ??? Tez za frajer robisz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie za frajer ale stary .... 400 zł za wymianę uszczelki w 1.4 MPI to na prawdę uczciwa cena! Uważam, żę 1000 zł za robociznę to przesada. To nie jest dużo pracy to prosty silnik z prostą głowicą nie jakiś skomplikowany japoński silnik z 2016 roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnie zrobię - proszę o kontakt meilowy .Mechanik nie domokrążca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Koles ale maila nie podales
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tel. do mnie 602 253 217
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Najtańsze oc dla... gdzie? (82 odpowiedzi)

Witam Posiadam prawko od roku i kilku mies., mój brat od 2 mies. ja jestem właścicielem...

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

do góry