Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
obsługa fatalna wątek zamknięty jeden sprzęt-problemy przy reklamacji, inny sprzęt -problem ze zwrotem...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2018

Odradzam zakupów w Saturnie wątek zamknięty Nie respektują umowy gwarancji. Odradzam zakupów w Saturnie
~Leszek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

Bardzo wulgarni sprzedawcy wątek zamknięty Nie polecam,11-01-17r ok 15.00 odwiedziłem market, chciałem kupić telewizor,...
~przem
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 stycznia 2017

Usługi fotograficzne wątek zamknięty Polecam korzystanie z usług fotograficznych w Saturnie, najszybciej,...
~K
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2016

Przestrzegam przed zakupem z montazem w Saturnie!!! wątek zamknięty W grudniu ubieglego roku kupilam pralke wraz z montazem. w Satrnie w Galerii....
~Ewa
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

Saturn Galeria Bałtycka Gdańsk wątek zamknięty Dzien dobry wszystkim Pragne podzielic sie swoim przykrym doswiadczeniem z...
~Kinio
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 października 2015

Nieuczciwi sprzedawcy w saturn gdańsk wątek zamknięty Ostrzegam przed kupnem w Saturn Gdańsk.W czsie prezentacji telewizora i...
~Nowy
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 stycznia 2015

Saturn - reklamacja wątek zamknięty Witam ponownie wyruszam do sklepu mieszczącego w galerii bałtyckiej...
Mariuszarkady
11

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 grudnia 2015

nie kupujcie w Saturn Gdańsk !!! wątek zamknięty Dzisiaj kupiśmy drukarkę ( a dokładnie urządzenie wielofunkcyjne) Hp C5380 w...
~Asia G
8

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 października 2009

Nie polecam wątek zamknięty Obsługa jest niemiła i niezbyt chętna do pomocy. Przykładowo wczoraj byłem...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 maja 2015

Porażka wątek zamknięty Kupiłam tam pralkę dokładnie w niedzielę 28.09 i sfinansowałam również jej...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 października 2014

ciekawe wątek zamknięty żadnych opini ??? o waszym sklepie ??? pewnie wszyscy klięci super mega...
~jan
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 marca 2014

podziękowanie wątek zamknięty Serdecznie dziękuję wspaniałej obsłudze w Saturn Gdansk. To mili i przyjaźnie...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 września 2014

rtv to jakiś żart wątek zamknięty 1.oszuści zawyżanie cen żeby zrobić potem promocję 2. pani na hi-fi żenada...
~zawiedziony
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 stycznia 2012

do pana" co wy piszecie" wątek zamknięty Człowieku, ja naprawdę wątpie, że Ty jesteś tu 7 dni w tygodniu, ponadto...
~częsty Klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 czerwca 2011

do pana "co wy piszecie" wątek zamknięty zly dzien owszem rozumiem kazdemu sie moze trafic sam nawet takie miewam ale...
~dx54
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 czerwca 2011

jest ok wątek zamknięty z tych wszystkich dużych sklepów tylko tu nie nabijają w butelkę
~Adam
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 maja 2011

klient - opinia wątek zamknięty OSZUKUJA LUDZI !!! Personel nastawiony na sprzedaz uzywanego /naprawianego...
~klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2011

ŻENADA wątek zamknięty OBSŁUGA TO JAKAŚ MASAKRA!!! WOLĄ ZAJMOWAĆ SIĘ INNYMI RZECZAMI NIŻ POMOCĄ...
~niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2011

OBSŁUGA TO ŻART wątek zamknięty Obsługa w tym sklepie to jakiś żart. Dziś chciałam zakupić dwa kable (audio i...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
49

postów

22

wątków

do góry