Widok

Menu Folwark Dajak

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Bardzo intensywnie zastanawiam sie wraz z narzeczonym nad wyborem sali w koleczkowie. Czy w ostatnim czasie organizował tam ktoś wesele i może się wypowiedzieć na temat menu za 189zł, czy tyle pozycji to wystarczająca ilość jedzenia??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że musiała by Pani zapytać się w samym Koleczkowie tubylców, lub w okolicznym sklepie, sklepowej. Na pewno wiedzą coś o tej sali.
Disco Band Lębork
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z tego co wiem od znajomej, która robiła tam swoje wesele ilość nie zmienia się znacznie za to podane są bardziej wykwintne mięsa w droższych opcjach. byliśmy u niej i z tego co widziałam mieli chyba jakąś okrojoną wersję drugiego menu. jedzenia wystarczyło a to, co zostało było podane na poprawinach.
Choć zastanów się nad tą salą, bo z tego co od niej słyszałam trochę ich ponosi (tylko dwie kwiaciarnie uprawione do zdobienia sali, zakaz dużych butelek na stołach, tylko wódka 0,5 (akurat sie z tym zgadzam)) i różnego rodzaju inne smaczki.
Klimat jest, jedzenie ok, ale stresu i użerania się - co niemiara.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłam tam robić zdjęcia podczas uroczystości ślubnej w Boże Ciało tego roku i było wspaniale. Piękne dekoracje, super jedzenie, miła obsługa dbająca nie tylko o Gości, ale także o mnie (co wbrew pozorom rzadko się zdarza). Wszystko in plus :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

do góry