Widok

Menu Folwark Dajak

Wesele Temat dostępny też na forum:
Bardzo intensywnie zastanawiam sie wraz z narzeczonym nad wyborem sali w koleczkowie. Czy w ostatnim czasie organizował tam ktoś wesele i może się wypowiedzieć na temat menu za 189zł, czy tyle pozycji to wystarczająca ilość jedzenia??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że musiała by Pani zapytać się w samym Koleczkowie tubylców, lub w okolicznym sklepie, sklepowej. Na pewno wiedzą coś o tej sali.
Disco Band Lębork
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z tego co wiem od znajomej, która robiła tam swoje wesele ilość nie zmienia się znacznie za to podane są bardziej wykwintne mięsa w droższych opcjach. byliśmy u niej i z tego co widziałam mieli chyba jakąś okrojoną wersję drugiego menu. jedzenia wystarczyło a to, co zostało było podane na poprawinach.
Choć zastanów się nad tą salą, bo z tego co od niej słyszałam trochę ich ponosi (tylko dwie kwiaciarnie uprawione do zdobienia sali, zakaz dużych butelek na stołach, tylko wódka 0,5 (akurat sie z tym zgadzam)) i różnego rodzaju inne smaczki.
Klimat jest, jedzenie ok, ale stresu i użerania się - co niemiara.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłam tam robić zdjęcia podczas uroczystości ślubnej w Boże Ciało tego roku i było wspaniale. Piękne dekoracje, super jedzenie, miła obsługa dbająca nie tylko o Gości, ale także o mnie (co wbrew pozorom rzadko się zdarza). Wszystko in plus :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry