Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo polecam tych Panów. Naprawdę. wątek zamknięty Moje dwa laptopy, które pamiętają I wojnę światową, doprowadzili do życia...
~Andrzej
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 marca 2017

Niestety, ale nie... wątek zamknięty Skorzystałam i nie polecam. Pan w ogóle nie zainteresowany problemem tylko...
~Rozalia
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 września 2016

Serwis Laptopów Meritum - PORAŻKA I BRAK KOMPETENCJI wątek zamknięty Umówiliśmy się ustnie na termin odioru, Nie dotyrzymali go. Cwaniaki z nich...
~Asus
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 października 2016

Byłem, skorzystałem, POLECAM wątek zamknięty Panowie z punktu na Chełmie szybko, skutecznie i stosunkowo niedrogo uporali...
~Wojtek
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2016

naprawa laptopa wątek zamknięty krótki czas naprawy,dobra konkurencyjna cena,
~senior
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 września 2016

ODRADZAM!!! wątek zamknięty Naprawiany, następnie zareklamowany tablet nie działa. Zepsuty laptop...
~Klient zrobiony w bambuko
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2016

Meritum wątek zamknięty Dzien dobry Jezeli chodzi o serwis Meritum-Gdansk jest to fima w ,ktorej...
~andzrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 stycznia 2016

Naprawa_laptopa_w firmie_Meritum wątek zamknięty Korzystałam z usług firmy Meritum dwukrotnie. Moje doświadczenie jest takie,...
~Anna Dolega
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 października 2015

Opłaca się naprawić wątek zamknięty Oddałem mojego laptopa toshiba(8-latek), który miał problem z chłodzeniem. Po...
~Rado
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 października 2015

Ocena serwisu komputerowego "Meritum" wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony. Panowie naprawili moje dwa laptopy. Pierwszy laptop...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2015

Rewalacyjna obsługa wątek zamknięty Chciałabym bardzo podziękować serwisowi Meritum. Oddałam zalanego laptopa...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 września 2015

Nie polecam wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam! Laptop oddany do naprawy, zwrócony po 3 tyg. dalej nie...
~Anka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2015

opinia wątek zamknięty Jestem bardzo bardzo zadowolony z uslugi sprawnej szybkiej i obsluga bardzo...
~Janusz Wisniewski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 maja 2015

Szybka i znakomita naprawa :) wątek zamknięty Jedną dobę trwał przegląd komputera, dodanie pamięci, przeczyszczenie systemu...
~Marta Dzięgielewska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2015

Szybko i sprawnie wątek zamknięty Szybko i sprawnie naprawiony laptop. Dziękuję
~Włodek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2015

Nie polecam wątek zamknięty Oddałem laptopa na wymianę zawiasów. Zawiasy kupiłem sam i dostarczyłem do...
~Mirek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 marca 2015

Najgorszy serwis wątek zamknięty Odradzam korzystanie z usług tego serwisu. Obsługa jest niemiła (Panowie są...
~Niezadowolona klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 grudnia 2014

nie polecam tego serwisu, ja się zawiodłem wątek zamknięty Wymieniałem tam gniazdo zasilania w laptopie. 1 wrażenie - stałem i czekałem...
~Radek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 listopada 2014

Odradzam wątek zamknięty Cztery razy poprawiali a i tak laptop dalej nie poskładany jak należy....
~twarug
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 listopada 2014

Naprawa telefonu - ubezpieczenie w Hestii - serwis Meritum - NIGDY WIĘCEJ! wątek zamknięty Witam, nie polecam firmy!!! W lipcu upadł mi telefon i pękła szybka. Miałam...
~bardzo niezadowolona klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
67

postów

39

wątków

do góry