Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Smaczne, zdrowe jedzenie i miła atmosfera wątek zamknięty Zdarzyło mi się zjeść tam kilka razy obiad i za każdym razem wyszłam...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lipca 2017

Poranek wątek zamknięty Kawa z rana z widokiem na morze ( dosłownie na wprost ! ), klasycznie...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 maja 2017

Wyśmienite jedzenie wątek zamknięty Będąc w Sopocie ze znajomymi uciekliśmy z zatłoczonego Monciaka i po drodze...
~Magdalen
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 maja 2017

Rewelacja! wątek zamknięty Organizacja imprezy, super! szybka i świetna obsługa, żadnych zastrzeżeń i...
~Aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 czerwca 2015

Dziękujemy! wątek zamknięty W imieniu organizatorów Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Krajobraz po...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 grudnia 2014

Napewno znów zawitam!!! Szczerze polecam. wątek zamknięty Bardzo smaczny dorsz i wino słoweńskie!
~adamK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 listopada 2014

Fajny lokal wątek zamknięty Bardzo polecam, bylem pierwszy raz w weekend i wzialem makrele z grilla....
~Marek Z.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lipca 2014

Mesa ma świetny klimat wątek zamknięty Serdecznie polecam to miejsce. Czyuć w tym miejscu, że jesteśmy nad morzem....
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 maja 2014

Z ładnej, ale pustej miski się nie najesz wątek zamknięty Dzisiaj odwiedziłam restaurację Mesa z nadzieją, że zjem smaczny obiad....
~Julson
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 maja 2014

jest klimat, jest smacznie wątek zamknięty Do Mesy wpadamy czasem w trakcie spaceru z mężem i dzieckiem na rozgrzewająca...
~Natalia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lutego 2014

Miło i smacznie wątek zamknięty Jeśli macie apetyt na autentycznie świeżą rybę z grilla, to polecam własnie...
~Aviv
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 października 2013

Świetne miejsce wątek zamknięty Przed ewszystkim genialny widok: uwielbiam morze, szczególnie jesienią. No i...
~Jola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 października 2013

Marzena S - opinia wątek zamknięty Byłam gościem na imprezie zamkniętej, bardzo przyjemne miejsce i piękny widok...
~Marzena S
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 października 2013

TRAGEDIA!!! wątek zamknięty ZUPA RYBNA? HMM TEN KTO JĄ GOTOWAŁ I TA CO JĄ PODAWAŁA NIE ZNAJĄ W OGÓLE...
~MARKOMA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 października 2013

relaksik i piwko wątek zamknięty fajne miejsce na rybkę i piwko.
~grześ
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 września 2013

dno i metr mułu wątek zamknięty Poprzednio byłem w Mesie rok temu, jedzenie było bardzo OK. Tym razem...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2013

Super wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony, świetna obsługa a jedzenie jeszcze lepsze! Na...
~Klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry