Widok

Męski fryzjer

Gdzie polecacie sąsiedzi w okolicy?

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o Banino spróbuj w pracowni fryzjerskiej na ul. Balladyny. W Gdańsku sprawdzona osoba to Sebastian w BarberShop na Garncarskiej.
pozdro
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

fryzjer na Borowieckej, ten naprzeciwko placu zabaw.
po wyjsciu od nich to nawet przystojniejszy sie poczułem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mąż strzyże się u pani Agnieszki.Fryzjer na Borowieckiej.Jest wymagającym klientem.Uważam, że ta pani super zna się na swoim fachu.Polecamy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja raz byłem w zakładzie w Fenixie, to Pani nawet brwi poprawiła (włącznie z usunięciem przysłowiowej "mewy") i wygoliła te włoski na i w uszach, także full wypas, aczkolwiek chyba jest to najdroższy fryzjer w Baninie. Z drugiej strony, za to że takie obrzydlistwa też strzyże to się należy :P

Nie najgorszy jest też fryzjer niedaleko poczty, panie zawsze uśmiechnięte i znacznie taniej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Pana Mateusza z salonu Olszewski obok zabki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jakie koszty, w każdym zakładzie i czy kartą można płacić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w sporej części kartą nie zapłacisz, bo od karty są prowizje 3% i fryzjerom się wtedy średnio opłaca, bo to zawsze stracona kasa. A nikt nie chce robić cen typu 21 złotych, żeby na swoje wychodzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Koniecznie wypróbuj salon Pam Studio, jest przy Smacznego. Pani Beata strzyze spoko no i karta placilem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Myślę, że w dzisiejszych czasach to bardzo dziwne pojmowanie i każdy szanujący się i klienta zakład będzie miał terminal, tymbardziej że to nie jest już wygoda tylko standard. Pan co przywozi mi pizze ma w samochodzie terminal. Nawet jeśli jest tak jak mówisz 3% to średnio od 30 zł za strzyżenie wychodzi 1 zł. Jeśli ktoś tak miałby oszczędzać, to raczej nie chciałbym skorzystać z jego usług. Niektórzy też płacą kartą kredytową i pieniędzy wybrać nie mogą, a ostrzyc na święta by się wypadało.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Salon Loreal 25 zl ale bardzo dobre strzyżenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Polecam gdańskie prosektorium golenie i mycie gratis.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dało Loreal Pszenna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy próbowałeś zapisać się na strzyżenie w unlmtd https://barbers-unlimited.com/ . Są dobrzy mistrzowie męscy, którzy podejmą się każdej fryzury. Mój brat zawsze do nich chodzi. Nigdy nie było z nimi żadnych problemów. Ceny są całkiem rozsądne. Wszyscy mistrzowie mają duże doświadczenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Banino

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

do góry