Widok

Mewa- ulubione miejsce w Sopocie

Chodzę regularnie do mewy już od ponad roku więc najwyższa pora wystawić opinię:)
Polecam wszystkim, którzy poszukają czegoś innego niż typowe wixownie na Monciaku tj bardzo pijane młode damy w spódniczkach ledwo zasłaniających krocze, tańczące do zremiksowanych hitów radiowych oraz szukający jednonocnych przygód chłopcy mali i duży, czekający jak owe panie staną się bardziej pijane... NIE .
Mewa jest naprawdę bardzo klimatycznym miejscem. Imprezy robione w różnych klimacie muzycznym, dlatego też mewa wpadła w gusta większości moich znajomych:) Jest to mały lokal, ale dzięki temu panuje tam atmosfera wręcz domówkowa. W żadnych innym klubie w Sopocie nie czuję się tak dobrze i swobodnie jak w Mewie.
Barmani są w porządku i robią wszystko co mogą by obsłużyć sobotnie tłumy. Drinki przepyszne! Szczególnie jak używają do nich świeżych owoców- najczęściej to ich autorskie pomysły,polecam razy milion!
Z rezerwacji stolików korzystałam 2 razy w ciągu minionego roku, moi znajomi w sumie ok 10-15i za każdym razem obyło się bez komplikacji czy niedomówień.
Ceny nie są wygórowane jak na sopockie standardy. Ba, ostatnio obowiązywała jakaś promocja i za Jamesona z colą płaciłam 10zł!!
Moja ocena
obsługa: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
hahaahhahha
chyba sami sobie taką opinie o sobie wystawili
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry