Widok

Mieszkańcy Kokoszek narzekają na smród

Kokoszki Temat dostępny też na forum:
"Mieszkańcy Kokoszek narzekają na smród. "Przy tym zapaszek z Szadółek jest delikatny"Przypomina zapach palonego plastiku i nie pozwala zasnąć - tak część mieszkańców Kokoszek opisuje nieprzyjemny odór, który od miesiąca pojawia się w tym miejscu."

Dziwne booo nic takiego nie czuję ...

http://radiogdansk.pl/index.php/wiadomosci/item/42217-mieszkancy-kokoszek-narzekaja-na-smrod-przy-tym-zapaszek-z-szadolek-jest-delikatny.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja na karczemkach też czułam szczególnie wcześnie rano
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najczęściej czuć ten smród w okolicach przystanku autobusowego na Kartuskiej (w stronę obu PKP) lub na parkingu koło Netto. Im dalej idziesz Kalinową w głąb Karczemek to smród zanika. Ostatnio śmierdziało w czwartek 12 maja. Moim zdaniem źródło smrodu jest gdzieś w okolicy ronda Otomińska/Kalinowa/Kartuska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cuchnie z firmy robiącej pampersy wauerhauser czy jakoś tak. Chociaż u mnie nie czuć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
już kiedyś była dyskusja na temat firmy weyerhaeuser. Na kominie jest tyle filtrów, że wychodzi z niego sama para, na pewno nie śmierdzi.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie chuchajcie sobie do nosa i nie bedzie śmierdziało :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Poszukuje garazu do wynajecia ... (6 odpowiedzi)

Poszukuje garazu do wynajecia. Tylko do przechowywania autka. Nie korzystam z pradu w garazu. Sam...

do góry