Widok

Mieszkanie w trójmieście na 3 miesiące

Dostałam pracę w Gdańsku, dobrze płatną i w zawodzie, ale z 3-miesięcznym okresem próbnym, potem umowa na 21 miesięcy. Teraz szukam mieszkania.
Czy w ogóle można w Trójmieście znaleźć mieszkanie na 3 miesiące? Wszędzie albo doby (co wychodzi dość drogo, poza tym - terminy - najpierw zajęte, potem dwa tygodnie wolne, potem gdzieś indziej wolne, etc.), albo na co najmniej rok.
Przeprowadzam się z Warszawy.
Co mogę zrobić w takiej sytuacji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem jak jest w WAW-ie ale w Trójmieście wynajęcie normalnego mieszkania za rozsądne pieniądze graniczy z cudem, a już w ogóle w Gdańsku. Doradzam na tak krótki okres rozejrzeć się może za pokojem w mieszkaniu z jakimiś studentami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dziękuję, tędy także spróbuję. Niestety - rok akademicki właśnie się kończy i pokoje dla studentów zamieniają się w "apartamenty nad morzem".
W Warszawie teraz wynajmuję: kawalerka, 1100 zł + prąd i woda, 10 min do metra, 12 min na Stare Miasto, 15 min do Śródmieścia (komunikacją miejską).
W akcie desperacji szukałam także czegoś w Wejherowie (70 min SKM do Gdańska Gł.) - gdzie tam! Ogłoszenie sprzed paru godzin już nieaktualne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Za takie same pieniadze spokojnie znajdziesz tez kawalerke w 3city. Troche cierpliwosci i szukac, szukac, szukac.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja za 1100 + opłaty wynajmuję 2 pokoje w centrum Gdyni i wcale nie było aż tyyyyluuuu chętnych po wystawieniu ogłoszenia. Zapomnij o Wejherowie, Rumia to max maxów, ale i w Gdyni a może nawet Gdańsku znajdziesz coś w rozsądnej cenie. Dzwoń nawet jak jest ogłoszenie bez zdjęć, ja tak kiedyś wyhaczyłam 2 pokoje przy Kamiennej Górze na zamkniętym osiedlu za 850 zł :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Gdzie skup złomu z dobrymi cenami ? (7 odpowiedzi)

Gdzie w trójmieście znajdę skup metali kolorowych z najwyższymi cenami ? Chodzi mi o miedź ,...

Ogrzewanie gazowe (20 odpowiedzi)

Ma ktoś z Was ogrzewanie na gaz, ale nie ziemny, tylko płynny? Myślimy własnie, żeby wkopać w...

Wystrój mieszkania (88 odpowiedzi)

Witam Chciałąbym jakoś oryginalnie rozplanować wystrój swojego mieszkania. Zastanawiam się jakie...

do góry