Widok

Mikrodermabrazja - salony godne polecenia.

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Chciałabym skorzystać z tego zabiegu, zastanawiam się tylko w jakim salonie. Zależy mi na Gdyni, ewentualnie Sopocie. Możecie polecić jakiś salon kosmetyczny ? Jaka jest cena tego zabiegu ?
image
image
image
Sprzedam suknię CAROLINE z Marietty rozmiar 42 wraz z bolerkiem i welonem !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam salon "lidia"na dąbrowie.cena chyba cos ok 100zl ale nie pamietam dokladnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam salon la grace w sopocie

http://www.la-grace.pl/uslugi.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam ABACOSUN na Wielkopolskiej i p. Monike, [rzygotowywala moja cere przed slubem, mialam robiona mikrodermabrazje kilka razy oraz peeling enzymatyczny, polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to skoro zaczęłyśmy ten temat to podajcie ogólnie miejsca godne polecenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zastanawiałam się nad salonem TWÓJ STYL na Dąbrowie -> http://www.twojstyl.info.pl/ . Wystraszyła mnie cena jednak widzę, że zabieg ten kosztuje właściwie prawie tyle samo. już sama nie wiem gdzie się wybrać. polecacie ten zabieg ?
image
image
image
Sprzedam suknię CAROLINE z Marietty rozmiar 42 wraz z bolerkiem i welonem !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/Kosmetyczka-z-Jana-Pawla-II-Zaspa-t93829.html?hl=jana pawła#hl

polecam Kasię :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodzilam na mikrodermabrazję na Dąbrowie "Twój styl" i z czystym sumieniem mogę polecić ten salon. Jednak własnie ze względu na cene skorzystałam z paru zabiegów u p. Kasi na Zaspie. Efekty super i do tego fachowe porady:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jakie salony polecacie w Gdańsku, o w mairę przystępnych cenach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!
Czy któraś może polecić dobrą kosmetyczkę robiącą mikrodermobrazję w Rumi??
Dziękuję
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam salon Carmen w Rumii na Dąbrowskiego (nad salonem Orange). Bardzo profesjonalnie, miła obsługa, zwłaszcza pani Helenka (choć imię na to nie wskazuje, to jest to młoda osoba :) )
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam salon rolletic w Gdyni na Świętojańskiej, koszt 115 zł pełen profesjonalizm:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki Anies - podjadę, popytam i może się zdecyduję!!!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
eris spa w sopocie - p. Kasia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MIKRODERMABRAZJĘ TYLKO U PROFESJONALISTY!!!!!
dr dermatolog Ewa Markiewicz z Wrzeszcza koszt to 180zł.Udzieli wam wszystkich informacji jak traktować skóre po takim zabiegu.Uważam że warto, w koncu to twarz nasza wizytówka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam salon Uroda na Chełmie w Gdańsku - Pani Kasia jest najlepsza ! zna się na tym co robi, moja cera po 3 zabiegach jest w rewelacyjnej kondycji, na prawde polecam z czystym sumieniem. Koszt razem z maseczką z alg po zabiegu to około 125 zł, ja zawsze robię coś jeszcze (henna, wąsik) więc płacę troszkę więcej około 140 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo proszę o kontakt do p. Kasi na mail anggun@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
już wysyłam maila :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też gorąco polecam panią Kasię z saloniku na Żabiance. Mimo, że jestem z Gdyni to co 2tyg jezdze do Pani Kasi na zabieg :) I ma zniżkę dla Pań z forum :-)
image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o podanie namiarów do pani dr Ewy Markiewicz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gabinet Dermatologii Estetycznej
Gdańsk - Wrzeszcz
ul. Wyspiańskiego 24 / 11
tel. 601 622 672


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gabinet Dermatologii Estetycznej
Gdańsk - Wrzeszcz
ul. Wyspiańskiego 24 / 11
tel. 601 622 672
Dr Ewa Markiewicz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko nie carmen w rumi!!!! slabo dbaja o higiene i czystosc... ja bym tam nie chciala sie zarazic niczym....
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Naprawde polecam Rolletic w Gdyni na Świętojańskiej. Przemiła pani Asia! Chodzę już ponad rok i jestem tak bardzo zadowolona, że postanowiłam polecać przy każdej okazji. Pani jest przemiła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda ze w dgyni bo ja znam swietny zaklad w gdansku, sama tam robilam i efekt olsniewajacy i jaka bossska obsluga, mega fachowa, najpierw kazali mi cos tam wyleczyc a dopiero pozniej przyjsc , nie chcieli kasy ze mnie zdzierac, rewela, www.plusdlaurody.com.pl
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skorzystam napewno... a jak cenwo sie tam trzeba przygotować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Korzystając z tego wątku mam pytanie, być moża któraś z Was cierpi na podobny problem lub ma coś wspólnego z dermatologią. Czy ktoś wie, czy zabieg mikrodermabrazji, może zaszkodzić osobie cierpiącej na łuszczycę? (której choroba jest w danej chwili w miarę uśpiona)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry