Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anastazja - ocena Zdecydowanie nie polecam i z tego co wiem obecnie szkoła została zamknięta....
~Anastazja
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 12 września 2023

Waldemar - opinia Dziękuję Panu Radkowi za profesjonalizm, czas oraz przygotowanie żony do...
~Waldemar
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 listopada 2022

Maksymilian L - opinia Odbyłem tutaj kurs teoretyczny i praktyczny na kategorię B i zdałem za...
~Maksymilian L
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 listopada 2022

Karolina - opinia Uczyłam się jeździć pod okiem pana Radka. Dzięki jego wysokim oczekiwaniom...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 września 2022

Ola Jarzyńska - opinia Serdecznie polecam!!! Pan Radek nauczył mnie wszystkiego co najważniejsze i...
~Ola Jarzyńska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 sierpnia 2022

Paulina - opinia Ukończyłam egzamin w Osk Mini. Moim instruktorem był Pan Radek którego...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 lipca 2022

D. - opinia Właśnie ukończyłam kurs w Osk Mini i z całego serca mogę polecić każdemu....
~D.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 czerwca 2022

Maja - opinia wątek zamknięty Świetny kontakt z firmą, bardzo wartościowe lekcje jazdy z panią Wiolettą,...
~Maja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 kwietnia 2022

Asia - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam osk mini !!! Przyszłam do tej szkółki z polecenia...
~Asia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 lutego 2022

Julia - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam tą szkole jazdy!!! Zdałam prawo jazdy i nauczyłam się...
~Julia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 listopada 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Jazdy będę wspominał bardzo przyjemnie. Pan Radek przygotował mnie do...
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 października 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam tę szkołę jazdy i wspaniałego instruktora Piotra! :)...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 września 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Wszystko na jak najwyższym poziomie. Mam porównanie z inną szkołą nauki...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 września 2021

Ewelina G - opinia wątek zamknięty Jak zapisywałam się na kurs w styczniu byłam totalnie zielona. Kurs...
~Ewelina G
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2021

Mirek - opinia wątek zamknięty Dziś zdałem egzamin państwowy przy pierwszym podejściu, to wszystko zasługa...
~Mirek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty Moja przygoda z prawem jazdy rozpoczęła się dawno, dawno temu - moja pierwsza...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 listopada 2019

Joanna - opinia wątek zamknięty Z Mini udało mi się uzyskać prawo jazdy za pierwszym podejściem. Dziękuję...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 maja 2021

Jakub - opinia wątek zamknięty Zostałem przygotowany na tyle dobrze, że oba egzaminy zdałem za pierwszym...
~Jakub
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty właśnie dziś zdałam dzięki instruktorowi który naprawdę doskonale...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2021

Franciszek - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam szkołę jazdy oraz instruktorkę panią Wiolettę :)
~Franciszek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
845

postów

813

wątków

do góry