Widok

Młode Pary 2014 (część 9)

Wesele Temat dostępny też na forum:
No to zaczynamy nowy wątek
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JESZCZE PRZED:

LIPIEC
25.07~ Karolina i David, Gościniec dla Przyjaciół w Wyczechowie, kościół sw. walentego w Gdańsku, DJ Arkadiusz Mieczewski, fotograf FVF z Tczewa
26.07. ~rozsadna; Ania&Piotr, Kościół: Parafia Św. Michała Archanioła w Sopocie, godzina 14:30; Sala: Orchidea w Chwaszczynie, zespół: Jak's band, fotograf: p. Maja Gościniak, kamerzysta: p. Jacek Narloch
26.07 ~fotografie-inspirowane-emocjami : Ślubujemy w ogrodzie moich dziadków, wesele również tam organizujemy :) Catering z http://catering-formi.pl/ (kucharz z Koziego Grodu) namioty, oświetlenie i tym podobne również stamtąd. Sukienka się szyje wg mojego projektu, buty kupione, obrączki odebrane z APARTu, zaproszenia rozdane..

SIERPIEŃ
02.08. ~Gosia; Gosia i Mateusz; Ślub w Sianowie, wesele Wichrowe Wzgórza
09.08. ~nataluska19923 wesele: sala Filip w Osłoninie, Kościół: pw. św. Michała Archanioła w Gdyni na Oksywiu, Fotograf/Kamerzysta: Shark Foto Studio, Zespół : Nevada z Redy
15.8 ~agatanka~ Agata i Grzegorz, Kościół św. Antoniego w Brzeźnie, Restauracja - Hotel Lival Brzeźno, foto: kodak express, obrączki: korzeb.com.pl, suknie szyję u krawcowej na kościuszki :
16.08. ~heke1990; Ola i Darek, ślub: Potęgowo, wesele: Potęgowo, zespół: Quatro z Nowego Dworu Gdańskiego, foto: Tandem (Lębork), video : videofotoefekt Dariusz Falkowski (Słupsk), wódka: Wyborowa, suknia: Lisa Ferrera (LF 711), makijaż: Atelier Urody Grażyna Knuth (Lębork), zaproszenia: Decorisus, nauki przedmałżeńskie i poradnia rodzinna: Dominikanie, Gdańsk.
16.08. ~Agnicha; Agnieszka i Dawid, parafia pw. św. Mikołaja w Gdyni Chyloni godz. 15, miejsce wesela: Restauracja Dzikie Wino w Redzie, przygrywać będzie nam zespół Nevada z Redy, a kamerzysta wraz ze zdjęciami: RayTv - Mariusz Niedziela. Sukienka z Salonu "AGA"-http://www.suknie-slubne.cisonet.pl, zaproszenia dla gości: http://allegro.pl/kolorowe-zaproszenia-slubne-40wzorow-promocja-i3920346210.html , dla rodziców, chrzestnych i świadków: http://allegro.pl/zaproszenia-slubne-w-butelce-piekne-i3973245570.html ,
Makijaż oraz fryzjerka - zaprzyjaźniona Pani Bożenka, jeżeli chodzi o kwiaty to będą z kwiaciarni "Bukieciarna" 
Nauki przedmałżeńskie i poradnia już zrobione.
Obrączki będą z "Apart'a" w marcu będą załatwiane
16.08. ~sliweczka90; Natalia i Mariusz, ślub, 16.00: kościół p.w. Michała Archanioła w Zblewie, wesele: Kamienny Zdrój, Więckowy k. Skarszew, zespół: This Time, Starogard Gdański, foto: Avedon (Starogard Gdański), video : Avedon - Tomek Babinek (Starogard Gdański), wódka: Żubrówka Biała, suknia, garnitur, obrączki : Salon Ślubny Bianka (Starogard Gdański), makijaż: Atelier Urody p. Grażyna (Starogard Gdański) , zaproszenia: allegro.pl., biżuteria: swarowsky, buty: allegro.pl, piosenka na pierwszy taniec: Where You Are (Gavin Degraw)
23.08. ~powerbee; kamila&szymon; kościół: w Cedrach Wielkich; knajpa: Cedrowy Dworek; DJ: Robert Jakubek, fotograf- Błażej Maziarz, kamerzysta- PressPlayFilm, oprawa muzyczna: Kwartet La Scala
23.08 ~ Chudi: Slub w Św Wojciechu na trakcie Św. Wojciecha  Sala w Dworku Gościnnym na Lipcach. Wódka biała żubrówka, Tort od Jarzębińskich pyszny Garnitur uszylismy na miarę u P. Konaszewskiego
30.08. ~Tweety89; Joanna i Grzegorz Kościol: Parafia Podwyższenia Krzyża Św. w Rumi sala weselna: Grinholc Rumia zespół: Zespół Best ze Starogardu Gdanskiego videofilmowanie: Coolartpro

WRZESIEŃ
06.09. ~Gosiaaaczek; Gosia i Krzyś; parafia św.Rodziny na Stogach , sala "Małe Złotowo" - Trąbki Małe, orkiestra RSR Tczew , kamerzysta videogroszek.
06.09. ~innabajka; Martyna i Paweł, parafia Św. Stanisława Kostki w Oliwie; Przyjęcie weselne w Restauracji Lucynka
12.09. ~Serkowa; Ania & Adrian, ślub: Parafia św. Aniołów Stróżów Cedry Wielkie, wesele: Cedrowy Dworek, fotografia: FotoGrupa, oprawa muzyczna: Brygada S
13.09. ~ewelinka1336; Ewelina i Mateusz , Parafia św . Antoniego na Wzgórzu św, Maksymiliana godz 15:30 , wesele Dom Bankietowy Grinholc w Rumi, zespół Disco Inferno, fotograf i kamerzysta - Grupa Obiektywni, makijażystka p. Anna Stykała, fryzjerka p. Monika twójfryzjer.com. , suknia salon Agnes, wódka Pan Tadeusz
13.09. ~Puuuli; Paulina&Krystian, Parafia Przemienienia Pańskiego w Somoninie, dom weselny: Rajski Ogród w Kolonii, fotograf: Dariusz Grużewski, zespół: Akcent4You
20.09. ~KIKA_1987; Daria & Grzegorz, Parafia Św Stanisława Kostki Gdańsk Oliwa godz 16:00 , sala Kalina Bojano, zespół duoplus, fotograf foto fokus-Sylwester Kryger, kamerzysta JAMIS Video-Foto-Studio, Makijaż Beata Fryz
20.09. ~asienka1985; Joanna&Krystian; Parafia NMP Goscicino. Wesele na sali Vanilla w Nowym Dworze Wejherowskim. Fotograf i kamerzysta firma Quatro z Koscierzyny. Orkiestra Diamond Sierakowice. Wodka krupnik. Porta w czwartek
27.09 ~ "Alicja"; Magdalena&Rafał , Sala: Hotel Pod Orłem w Kartuzach , Kościół Św. Brygidy Gdańsk , Zespół LP z Elbląga , kamera&foto: BemarMedia
27.09. ~Ola i Michał, Kościół Św. Brygidy, Wesele - Zajazd Lipce
27.09 ~cynka ; Monika & Paweł ; Ślub godzina 16:00: Parafia św. Aniołów Stróżów w Mrzezinie ; wesele: Sala Filip w Osłoninie ; foto: Czaja Photography http://czajafoto.pl/ ; make-up i Fryzura : Dream Beauty ; zespół: Maykipolo http://www.maykipolo.pl/, dekoracja i bukiety: http://www.semperinflore.eu/

PAŹDZIERNIK
11.10. ~kolka_; Karolina i Łukasz; kościół Św. Jana Bosko Orunia Dolna, Sala Swojak Otomin, zespół Labirynt, zdjęcia AM-studio.
14.10. ~Kasienka_08, Kasia i Igor, sala: Filip w Osłoninie

LISTOPAD
08.11~blank; Blanka i Robert, sala weselna "Pod Orłem" Kartuzy, filmowanie happy-days z Gdańska, zespół muzyczny Granda z Wejherowa. Wesele w stylu retro
22.11. ~nowa89; Kasia i Przemek, Klasztor w Wejherowie, wesele-sala Amelia w Zelewie, fotograf & kamerzysta- photoyoung, zespół-BMW z Żarnowca, wódka- żubrówka biała, bukiet-goździki
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety ale nie mogę wkleić informacji "JUZ PO" bo wyskakuje mi :Niedozwolona treść:...
Może któreś z Was sie uda...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To fakt większość udzielających się jest już po ślubie..

Zazdroszczę wam, że jeszcze to przed wami..
Chciałabym jeszcze raz to przeżyć :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
popieram! ja też mogłabym jeszcze raz. Szczególnie że czas w tym dniu mknie jak szalony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
30.08.2014 Basia& Grzegorz Kościół św. Ojca Pio Gdańsk, Sala weselna Pensjonat " Jejmościna" Stężyca, Zespól Grande z Gdyni, Kamerzysta Studio Passja, Fotograf Anna Flis.
Makijaż Marta Miazga, Fryzjer Atelier Fryzjerskie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny te po ślubie.
Jak to jest z wymiana dokumentów?
Mam nazwisko męża, już czekam na odbiór dowodu, a jak jest z prawkiem? Musze też odrazu wymienić?
Jaki jest czas na wymiane dokumentów miesiąc czy 3?
Mam jeszcze te stare prawko a teraz muszę wymienić na nowe terminowe i jakoś mi się nie spieszy ....
Jeszcze wyczytałam, że do skarbówki trzeba się zgłosić w ciągu 30dni..
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
23.08.2014 ~ Chudi: Agnieszka& Michał, Parafia Rzymskokatolicka św. Mikołaja Gdynia Chylonia, sala weselna Biancas Kosakowo, zespół Nevada z Redy, makijaż Marta Miazga, salon fryzjerski Koseda P. Emilka,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paulina z tego co pamietam z rozmowy z Panią z USC to na wymianę dokumentów jest 3 m-ce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prawko wymienisz jak juz bedziesz miała dowód. jesli zmienisz wazny paszport przed upływek 60 dni to bedziesz miala znizke za ilosc lat ile jets jeszcze wazny.

jak dowd to wtedy banki, urzad skarbowy i zus.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
25.10.2014 ~ d.: Dominika& Marcin, Parafia Rzymskokatolicka pw Chrustusa Króla w Szczytnie, sala weselna Krystyna Szczytno, dj Fabryka Uśmiechu z Torunia :) Witam!!!! Wesele w woj warmińsko - mazurskim, ale mieszkam w Gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój mąż wymieniał prawko RAZEM z dowodem (on zmieniał nazwisko)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A co tu tak cicho???:) u mnie produkcja miodów na podziekowania dla gości .... i takie to pracochłonne że musiałam sie na chwilę oderwać:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My jutro mamy plener, bo mieliśmy mieć w niedziela, ale pogoda ma nie dopisać i przed chwilą dogadałam się na jutro. ::)
A czekać do kolejnej niedzieli.. Już bym chciała mieć zdjęcia :(

A gdzie chcecie mieć /mieliście plener? :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Paaulinaa my bedziemy miec w 3 miejscach
Starowka oraz nad morzem oczywiscie ale to chyba w Orlowie
Co do 3 zastanawiamy sie jeszcze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My odpuszczamy starówkę, bo teraz jest za dużo ludzi,
Nasi byli w zeszła niedziele robili zdjęcia i słabo mówili.
My mamy 4 miejsca.. Zaczynamy od siano, coś podobnego do terenu stoczni, w lesie i na koniec plaża- Górki zachodnie.
Tyle wymysliłam. :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy slub we wrzesniu takze mysle ze juz troszke bedzie luzniej na Starowce,teren stoczni tez fajna sprawa:).Wsumie to
jeszcze mamy czas wiec moze sie cos pozmienia:)Oby pogoda dopisala
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paulina, ja też miałam na GZ sesję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Biedne dziewczyny, które to właśnie dziś mają swój wymarzony dzień. Miejmy nadzieję, że do popołudnia trochę się rozpogodzi. Z resztą co by nie było, byleby wszystko się udało tak jak tego chciały !! :)))

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas plany się pozmieniały :)
Byliśmy na kładce na stoczni Gd, potem na DIABELSKIM MŁYNIE- cudownie i zdjęcia też :)
Twierdza Wisłoujście, obok las i na koniec Górki Zachodnie, mieliśmy dosłownie różowe słońce :)
Trochę deszczyk nas złapał ale krótko. :)
I 2 razy spotkaliśmy się z FotoGrupą :)

Bardzo fajnie było, jak to Maciek- Fotograf ujął- szalenie :D

No na szczęście nie leje tylko pokropuje od czasu do czasu i ciepło, nie zapomnę 12 lipca gdzie lało i lało i za ciepło nie było ..
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mieliśmy na plaży w Orłowie ,teraz czekamy na zdjecia i album i Itp:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, jestem już PO! Żałuję, że to tylko raz w życiu, tak szybko nam zleciało, że nie zdążyliśmy się nacieszyć.

Relację dodam, jak już się trochę ogarnę i przebiorę zdjęcia.

Sobota od rana przeraziła nas fatalną, deszczową pogodą, na szczęście o 17:00 nie było już po niej śladu. Wszystko odbyło się dzięki temu na dworzu, ceremonia była piękna, goście dopisali, jedzenie było smaczne a atmosfery wesela pod gołym niebem nie mogę do niczego przyrównać. Było fantastycznie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My po cywilu (marzec) przed kościelnym (27.12) poza kiecką i gajerem, zaklepanym terminem, nie mamy nic :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To fakt ten jeden dzień/noc bardzo szybko zleciała..
My ok 2tyg będziemy mieć wszystko:)
fotek już mam z 50 :) bo Maciek mi podeslał, bo już od dawna ma gotowe tylko czeka aż film będzie gotowy :)
Nie mogę sie doczekać:):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, pomocy:) zupelnie nie znam sie na menu weselnym i nie wiem co wybrać na przekaski, co polecacie a czego nie? Ile salatek itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas niewiele zeszło z mięs i wędlin na półmiskach, dużo poszło sałatki warzywnej, chleba ze smalcem, roladek z łososia. Jeżeli chodzi o mięsa - niezawodny (choć sztampowy) okazał się devolay - poszły wszystkie, zostało nam dużo bitek wołowych w sosie własnym (mimo, że pyszne), poszły pierogi prawie całe.
Wydaje mi się, że najlepiej schodzą (pomijając walory smaokowe ofkors ;) ) te niebrudzące potrawy, które się łatwo je :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas zeszło całe: gordon blue (pierś z indyka) ze serem, goście mówili devolaye :D, ziemiaki zapiekane, dzik, szynka płonąca, dorsz po grecku, galaretka z kurczaka i ryba też , sałatka jarzynowa..
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny a mam pytanie co dawałyście w prezencie dla rodziców na podziękowaniach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My kupilismy rodzicom podwójne ramki z grawerem w jednej czesci sa podziekowania a w drugiej bedzie nasze slubne zdjecie, na razie jest tam obrazek z obraczkami i napisane ze niebawem bedzie tam nasze zdjecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kosze z łakociami:) i damy ramki z naszym zdjeciem z sesji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a my na podziękowanie zamówiliśmy takie coś: http://allegro.pl/serce-duze-podziekowania-dla-rodzicow-grawer-i4410751645.html
do tego planujemy zakupić słodkości, nie wiemy jeszcze w jakiej postaci, ale rodzice uwielbiają słodycze :)
kurczę już tak niewiele czasu zostało, a nerwy coraz bardziej łapią :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
wędlin na stolach nie było ,ale mieliśmy wiejski stół który był oblężony przez gosci:))) (ogórki małosolne, smalec ze skwarkami,i sporo wędlin takich wiejskich)

na obiedzie najlepiej zeszły devolie, i gordon blue w płatkach :)
szynka płonąca --nic nie zostało!!
tak samo z rybami (łosoś,pstrąg w lekkiej galarecie)
naleśniczki z lososiem i paluszkami krabowymi oraz krewetkami

a najwięcej zostało(tzn zostały wyrzucone): salatki:raviollie ,gyros, grecka ,ryba po grecku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z mies na obiad mieliśmy:
-devolie z masłem i pietruszka,
-schabowy,
-zraz wołowy,
-karkówka w sosie
-dorsz

a na poprawinach gordon blue: z szynka i serem otoczony w płatkach PYCHA!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, mamy problemik. Nie wiemy czy zrobimy wesele czy obiad z kolacją. Mamy mała rodzinę. Czy wypada podzwonić do tych co chcemy zaprosić i spytać czy możemu wysłac zaproszenie. Bo jak większość nie bedzie mogla to zrobimy obiad weselny. wiec wole wiedziec przed zorganizowaniem uroczystości. Nie wiem czy zrozumieliście mnie. Gdybym miala dużą rodzinę to co innego bo na 100 % bym weselicho robiła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wydaje mi się, że nie wypada najpierw obdzwaniać gości a później dopiero zapraszać na imprezę, zależnie od ich odpowiedzi. My robiliśmy "przyjęcie weselne" w ogrodzie na 37 osób (najbliższa rodzina i przyjaciele). Zamiast zasiadanych tradycyjnie stołów zrobiliśmy stół szwedzki i stoły bez wydzielonych miejsc, tak że każdy siadał jak chciał. Nie byłoby żadnego problemu, gdyby gości było trochę mniej lub trochę więcej :)
Możesz też zdecydować się na obiad z kolacją i zaprosić tylko najbliższych, którzy na pewno dopiszą obecnością, to na pewno bezpieczna opcja.
A najbardziej tradycyjną opcją jest oczywiście weselicho, gdzie zapraszasz wszytkich, na których masz ochotę, ale musisz liczyć się z tym, że część nie przyjdzie.

Myślę, że jeżeli chodzi o frekwencję, to największą rolę odgrywa wyprzedzenie z jakim zapraszasz gosci. Jak zapraszasz miesiąc przed, to musisz się liczyć z tym, że wiele osób może już mieć plany, z których niekoniecznie mogą zrezygnować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w biedronce jest przecena napi i soków w kartonikach o 20% ja sie chyba skusze ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a jakiej firmy kupujecie soki na wesele? Jakie soki, żeby nie kupić napoju który jest bardzo słodki jak np. Costa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
costa to nie sok ,tylko napoj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w biedronce jest dobry sok pomaranczowy ten 1l i 2l kartonie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My kupowaliśmy Biedronkowe nektary Riviva 1,5l pomarańczowe, w kartonach 1l jabłkowe i 1,5l porzeczkowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też w biedronce 100% sok pomarańcza i jabłko :)
I gazowane we freshu była promocja na 1l napoi :)
Wychodził 1l -2zł .
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I my mieliśmy jeszcze napoje energetyczne w puszkach (nie z biedry), dzień przed weselem mój mąż wpadł ma taki pomysł i powiem wam, ze rozeszlo się jak świeże bułki :) może pomysł dość oryginalny, ale u nas zdał egzamin :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My właśnie chcemy z biedronki ale sok 100% pomarańczowy i jabłkowy. Natomiast grejfrut tez sok 100% tylko jak narazie jestesmy w trakcie poszukiwań promocyjnych cen. Natomiast nie widze jak narazie zadnych promocji na sprita i cole?(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny pomóżcie. Planuję zrobić koszyczki SOS, ale skąd bierzecie kartoniki do napisania kilku słów do gości do czego służą i co to w ogóle jest? Coś na zasadzie jak miała aAgunineczka. Z góry dziękuję za pomoc.

PS. Agunineczka jak jesteś już na forum napisz jak spisał się DJ Jakubek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak ktos jest zaintersowany mogę odsprzedać sok pomarańczowy hortex 2 l
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zbierałam się kilka razy ale zawsze coś mnie oderwało. Tak więc drogie Panny, Panie krótka relacja z 14 czerwca 2014.
Na dwa dni przed ślubem siedziałam i płakałam mówiąc, że gdybym wiedziała, że tyle rzeczy będzie nam na przekór to chyba bym się nie zdecydowała na ślub, nasze nerwy były u kresu wytrzymałości.
Nadeszła sobota, pogoda nam nie dopisała, było pochmurno, popadywało co chwilę i było chłodno. Wyprawa ze świadkową do fryzjera oderwała nasze myśli od tego wszystkiego, nawet rozluźniłyśmy się ;) wróciłyśmy do domu ok. 11.00, szybkie ogarnięcie się, ubranie i był już fotograf. Wraz z nim wrócił nasz stres...sesyjka w domu, w trakcie przygotowań była super ;) Potem przyjechał narzeczony z rodziną, było błogosławieństwo i wyjazd do kościoła.
W drodze do ślubu nerwy mieliśmy całą 4 :P teraz zastanawiam się kto to bardziej przeżywał, my czy nasi świadkowie ;)
Na mszy mimo wielu obaw wszystko wypadło dobrze, nie obyło się bez wzruszeń wśród gości.
Przyjazd na salę, wiadomo życzenia, obiad i ostatnie nerwy przed pierwszym tańcem...który również wypadł dobrze, gościom się podobało, a to najważniejsze!
Później był już niesamowity luz ;) nie sądziłam, że odnajdziemy się na tym weselu jako ci w roli głównej, ale uważam, że podołaliśmy. Bawiliśmy się całą noc, znajdując też chwilki czasu aby zatrzymac się przy każdym z gości i zamienic chocby słowo.
Części takich bliższych nam gości wiedziało że mój mąż ma zielony musznik dlatego że ja miałam zielone buty ;) natomiast sporo osób o tym nie wiedziało i jak spod sukienki wyłoniły się kolorowe buty najpierw wywoływały śmieszne miny, bo goście chyba sami nie dowierzali w to co zobaczyli, potem polowali na kolejne wynurzenie się butków ;) było to zabawne.
Ale taki szczegół jak moje zielone buty również wywoływał zachwyt i miłe komentarze na weselu, że fajny miałam pomysł albo że super to wygląda ;)
Podziękowanie zaczynające oczepiny poprowadzone dokładnie tak jak chcieliśmy, sama zabawa w trakcie oczepin również wywoływała uśmiech na twarzach gości.

Ślub mieliśmy na godz. 15, a wesele skończyło się po 4 tak więc uważam, że należy do udanych! Osobiście sądzę, że zabawa była super!
Klimat jaki był podczas tej nocy bez wątpienia zawdzięczamy NEVADZIE!!! Jak dla mnie nie mają sobie równych! Fotograf również pomógł przeżyc nam ten cały stres, jednocześnie bez zażutu wykonując swoją pracę! Nigdy nie zdołamy się im odwdzięczyc!!! :*
Goście już w trakcie wesela podchodzili i zachwalali zespół, jedzenie, obsługę także i Sala Szrot stanęła na wysokości zadania!
Stół rybny z płonącym węgorzem zwracał uwagę, drink bar goście chwalą do dziś ;) indyk również ucieszył przybyłych, a Weselne Stroszki wzbudziły nie małe uśmiechy!!! ;)
Pomimo bardzo wielu obaw, ślub i wesele wypadły lepiej aniżeli mogliśmy oczekiwac!!!!
Wszystkie nerwy związane z przygotowaniami, niesnaski jakie powodowały wynagrodziło nam w 100 % zadowolenie naszych gości!
Także z czystym sumieniem mogę polecic całą obsługę naszego wesela!!!

Kiedyś myślałam naiwnie, ze w sumie co ślub miałby u nas zmienic po 8 latach związku...przecież to nic takiego, zalegalizowanie tego co już jest. Moje drogie nic bardziej mylnego. Między nami po tylu latach znowu jest tak jak było na początku naszej historii, znowu nie widzimy poza sobą świata i mam wrażenie, że zakochaliśmy się w sobie na nowo ;)
image


popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratulacje:-) pieknie to opisalas, bardzo fajnie sie czyta a jeszcze milej jak ma sie ten sam zespol na weselu, takze po Twojej opinii spadl mi stres odnosnie zespolu ktory wybralismy bo wiem, ze panowie nie zawioda :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
gratulacje i dużo dobrego!
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Samych pogodnych dni!!!!!

Ja wychodziłam za mąz po 9 latach związku i mam takie samo zdanie jak Ty można wszystko zacząć " na nowo":)

Zielone buty robia furorę u mnie 2 lata temu również wzbudzały bardzo duże zainteresowanie;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tydzien do slubu a u mnie juz stres:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To już za Nami. Nasz najpiękniejszy i najwspanialszy dzień w życiu...
16 sierpnia 2014 roku o godzinie 16:00. Bardzo stresujące przygotowania, wzruszająca ceremonia ślubna i wspaniali goście.
Ksiądz fantastyczny- cudne kazanie, prowadzone w formie "rozmowy" z nami i dobrymi radami na przyszłość. Na pewno będziemy w tamtej parafii częstymi gośćmi.
Na sali najbardziej się bałam czy wszystko będzie dobrze, ale jedzenia bardzo dużo, niczego nie zabrakło na szczęście, a obsługa bardzo dobra.

Tort od Wenty z Lęborka pyszny i przepiękny :)
Obawiałam się też czy zespół będzie taki jaki chciałam, ale wyszli jeszcze lepiej :) Naprawdę polecam Quatro z Nowego Dworu Gdańskiego - goście chwalili, a my się ucieszyliśmy, że mimo niewielu opinii w internecie, wyszło bardzo dobrze.

Fotograf (Tandem Foto z Lęborka) spisał się na medal - dzisiaj dostaliśmy na fb kilka zdjęć, moim zdaniem wyszły naprawdę pięknie.
Kamerzysta - powiem jak dostanę jakieś próbki :)

Nawet suknia była bardzo wygodna, choć jakimś cudem się "wydłużyła" :) Ale to chyba dlatego, że na ostatecznej przymiarce miałam nieco szersze koło pod suknią, a przed ślubem je zwęziłam, bo czułam się jak beza....

Bóg wysłuchał w całości mojej prośby o pogodę. Nie było gorąco, choć bałam się, że deszcz pokrzyżuje nam plany. Na szczęście jednak, tak jak chciałam, wejście i wyjście z kościoła były pełne słońca :)

Było cudnie :)

image
image
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
I kolejna forumka została szczęśliwą mężatką. Aż miło się czyta takie relacje. Super, że wszystko wyszło, tak jak sobie wymarzyłaś. Oby tak dalej i wszystkiego, wszystkiego naj naj naj!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny po ilu dniach od wesela otrzymałyscie zdjęcia od fotografa i film od kamerzysty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
panna anna gratuluje dzidziusia:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi oznajmili, że mogę czekać na zdjęcia nawet do 4 miesięcy :(

Panna-Anna ja również gratuluję dzidziusia !! :) Fajnie, że tak szybko wam się udało :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tyle, co w umowie, my fotki mielismy po 4 dniach- nie wymagały obróbki, album po miesiacu, a kamerzysta sie rozchorowal, wiec na spokojnie po 2 miesiacach.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
przed chwilą znalezione na fb- wyprzedaż gadżetów ślubnych przed likwidacją sklepu: https://www.facebook.com/SzafaRozmaitosci/photos/a.371405659615973.88927.345993305490542/691322597624276/?type=1
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dziękuję za gratulację. Szybciutko się udało. Na razie jest wszystko ok, ale droga jeszcze długa. Organizowanie ślubu było mniej stresujące niż ciąża ;)

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aneczko Ty jestes moja 14 zarażona ( w tym piąta dekoracyjna Panna), 5 już urodziło, na reszte czekam, żeby ciociować, bedzie dobrze!
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga jeszcze długa, ale za to jaka piękna :) Pierwsze ruchy, usg, sluchanie bicia serduszka maluszka, kompletowanie wyprawki, studiowanie gazet i forum internetowych,... ile emocji! Ach, rozmarzylam się :)
Powodzenia! Nic sie nie stresuj! Wszystko będzie dobrze!! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej hej!!:)
16 sierpnia również powiedzieliśmy sobie "tak" :) tyle czasu, tyle przygotowań, a czas tak bardzo szybko zleciał.. :( wszystko było tak jak być powinno, a nawet i lepiej :) bardzo polecam zespół Nevadę z Redy oraz restaurację Dzikie Wino w Redzie:)
na dokładniejszą relację oraz jakiekolwiek zdjęcia to w wolniejszej chwili bo nadal w biegu jestem trochę ;) a zdjęcia jak już coś dostaniemy od gości:)
Serdeczne pozdrowienia dla przyszłych Panien Młodych-korzystajcie z Waszego najpiękniejszego dnia jak najwięcej bo on baardzo szybko zleci, oraz tych co już są "po"-wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wrześniowe PM jak u was przygotowania? Macie juz wszystko zalatwione? Stres juz was chwyta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny ile macie- mialyscie sokow na osobe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas stresu jeszcze nie ma az takiego na spokojnie:) a przygotowania pomalu jeszcze pare rzeczy do zalatwienia a slug Tuz tuz:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Juz się nie mogę doczekać tego dnia. Przygotowań cala masa,strasznie dużo,nie spodziewalismy się tego. Brakuje bolerka i małych pitolek dla panny młodej, PAN młody ubrany,jesteśmy w trakcie pertraktacji z agą w sprawie dekoracji ;) dream Beauty zrobiła mi piękny makijaż próbny i fryzurę. Soków kupilismy po litr/głowę do tego tyle samo pepsi i 0,5l/głowę sprite, po litrze wody ngaz i pol litra gazowanej. Suknia odebrana od krawcowej, trzeba zrobić winietki,zawieszki/naklejki na alkohol,kupić pudełka na ciasto i juz takie male drobiazgi nam zostaly
. ponadto goście do nas dzwonią o noclegi,bo większość przyjeżdża około tyd. Wczesniej,a co za tym idzie ja poszukuje fryzjerek dla pań. Ehh trochę tego jeszcze jest
image

var bannersnack_embed={"hash":"bzujs7oep","width":728,"height":90,"t":1407699265,"userId":14794671,"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Delektuj sie tymi chwilami, ja przed weselem tez bylam zalatana ale to mile uczucie. Przygotowywac rzeczy własnoręcznie...a teraz po tak jakos brak tego napiecia czy zdazde i bedzie ok. Nawet tych kaprysow gosci brak :-) Dzien slubu naprawde szybko mija wiec niechciej by tak szybko przybyl:-p A jesli czegokowiek zabraknie to teraz sklepy sa tak dlugo otwarte...a te zapomniane z domu na pewno ktos chetnie ci podrzuci gdy bedzie taka potrzeba!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczyny, mam pytanie odnośnie sesji w plenerze po ślubie. Jedziecie na nią w sukni ślubnej? Czy gdzieś się przebieracie tuż przed nią i po niej ? (Planujemy zdjęcia w wodzie ;) ). Wybraliśmy sobie piękne miejsce poza trójmiastem i nie wiem jak się za nią zabrać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jechałam w sukni. Nasza sesja trwała cały dzień. Szkoda czasu na ubieranie w trakcie :) po sesji tez się nie przebieralam ale do wody nie wchodziliśmy. :) Myślę , że w Twoim przypadku przebranie się po sesji będzie konieczne :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też jechałam w sukni. Wracałam zresztą tak samo, mimo zdjęć w wodzie, które były na sam koniec dnia, więc po nich szybko do autka, ogrzewanie na maksa i do domu. Mąż prowadził samochód, więc miał gorzej i był bardziej mokry, więc zdjął spodnie i jechał w bokserkach ;) Dobrze, że nas policja do kontroli nie zatrzymała.
P.S. plener mieliśmy pod koniec maja, więc jakoś bardzo gorąco po zachodzie słońca nie było :)

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też jechałam w sukni, i wracałam, ledwo się zmieściłam we niej do auta :) niestety wiało i nie dało rady wejść do wody..
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest jeszcze tu kto?
Jeszcze kilka osób ma ślub tu :)
Jak tam dziewczyny przygotowania??
Aż wam zazdroszczę, że to przed wami :)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba pochłonięte przygotowaniami i czasu nie mają :)

Ja też wszystkim dziewczynom strasznie zazdroszczę, że to jeszcze przed nimi :)

Ach, pozostało nam tylko przeglądać zdjęcia, filmy i powracać wspomnieniami :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ojjjj ja też zazdroszczę, brakuje mi teraz tego dreszczyku emocji, tych wszystkich przygotowań. Dziewczyny piękny dzień przed Wami:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja się ciesze, ze ten dzień już za mną... Był bardzo męczący i bardzo stresujący, było dość sporo kwasów tego dnia, więc cieszę, że już jesteśmy małżeństwem i ślub mamy z głowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też Wam zazdroszczę dziewczyny, że ten dzień przed Wami :) jesteśmy małżeństwem 3 tygodnie ale chciałabym cofnąć czas i jeszcze raz poczuć te emocje i super atmosferę:) cieszcie się i łapcię każdą chwilę bo ten dzień szybko zleci :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaka tu cisza...
Wiem że jestem na szarym końcu i w ogóle ale zostały mi równe dwa miesiące i w końcu coś sie zaczęło dziać ;)
Jutro idziemy ustalać menu i zapłacić częściowo za sale, w srode mamy spisanie protokołu...
Podziękowania dla rodziców już w drodze...
Ruszamy z pełną prą :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć dziewczyny ja też już po i żałuję że tak szybko się skończyło
Było pięknie. jeżeli ktoś ma jakieś pytania chętnie służę pomocą:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nasz dzień juz w sobotę,masa przygotowan , malo czasu,stresik był,ale jakoś powoli spada. Co ma być to będzie ;)
Napisze relację po :)
image

var bannersnack_embed={"hash":"bzujs7oep","width":728,"height":90,"t":1407699265,"userId":14794671,"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ach szczęściary, które są jeszcze przed :)
Ja z kolei byłam pierwsza w tym sezonie, bo już w kwietniu miałam ślub, więc już dawno po. Możemy się zamienić na ten jeden dzień! Korzystajcie i cieszcie się przygotowaniami. Bedzię pięknie! :)

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziwiłam się, że po ślubie dziewczyny przestają się udzielać na forum. A sama tak skończyłam :P Okazało się, że życie małżeńskie zabiera sporo czasu ;) i nawet nie ma się ochoty włączać komputera po całym dniu tylko posiedzieć trochę z mężem :)
image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tu na forum zaglądam prawie codziennie :)
Ale tu w tym wątku nie wiem co pisać...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paulinaa radzic nowym mlodym parom:):) haha
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lexion bardzo prosze pytać :)
Chętnie pomogę :)
Do was też zaglądam, MP 2015
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam :)) posiadam jeszcze ostatnie wolne terminy w tym roku na animacje dla dzieci :)) chętnych zapraszam do kontaktu :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co tam u was dziewczyny? Coś sie pozmieniało po ślubie. ? :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

do góry