Widok

Młode Pary 2015 (cz. 3)

Wesele Temat dostępny też na forum:
Czerwiec
06.06.2015 ~MartaKarol, Marta&Karol, sala: agroturystyka Maciejka, fotograf: Jarek Pranga, zespół: Chilisax
13.06.2015 ~Agata_Pruszcz, Agata i Mariusz, USC Gdańsk (choć jeszcze nie potwierdzone), fotograf: FotoArs
27.06.2015 ~maja&marcin, Kościół: bł.Honorata Koźmińskiego w Chrośli
Wesele: TIRest w Grębiszewie, Fotograf/kamerzysta: AgaFoto, Zespół: Efekt
27.06.2015 ~Kasia Pg, Wesele: Pensjonat REWA, Kościół: św. Andrzeja Boboli w Gdyni, Fotograf: poszukiwany, Wodzirej: Marcin Leoniak + DJ
27.06.2015 ~Mala-Migotka, parafia Wniebowzięcia NMP we Władysławowie, Pensjonat Jasny Brzeg we Władysławowie, Foto Ars, Video Art Studio, zespół SZWAGRY
27.06.2015 ~Ajszja, Asia i Tomek, parafia św. Franciszka z Asyżu, hotel cztery brzozy

Sierpień
01.08.2015 ~Pistacja, Patrycja i Paweł, Parafia Matki Boskiej Bolesnej w Gdańsku , Sala bankietowa Pod Łabędziem w Kiełpinie, DJ Piotr.
07.08.2015 ~karolcia,Karolina i Daniel,Ślub: Parafia pw. Św. Królowej Jadwigi w Bojanie, Wesele: Folwark Dajak w Koleczkowie, Fotograf: Alternatywni, Video: Videogroszek
08.08.2015 ~Lexionek, Asia&Marek, Kolegiata pw Najświetszego Serca Pana Jezusa, sala Złota Dolina w Brodnicy, Fotogrupa, Dj Irek
22.08.2015 ~tusia_18, Marta i Krzysztof, parafia św. Mikołaja, Sala okolicznościowa "Na Wzgórzu", orkiestra "Remix"

Wrzesień
12.09.2015~Aga, Agnieszka i Radek, kościół św. Mikołaja w Szemudzie, sala weselna Tereska w Szemudzie, zespół Brassband, fotograf Hardworkstudio

Listopad
07.11.2015 ~Daria.i.Bartek, Sala Bankietowa Amelia w Zelewie, zespół: Jurek Band

najzupełniej zapomniałam, że nie byłam zalogowana :D więc zakładam jeszcze jeden wątek aby móc go edytować ;) przepraszam za zamieszanie :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
U nas były zmiany :)

26.06. Kościół Parafialny pw. Świętego Wojciecha w Sztutowie, Pensjonat Baron w Sztutowie, Foto Ars, Video Art Studio, zespół SZWAGRY.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O nie ma mnie tutaj a zaraz pod listą w części pierwszej wpisałam naszą datę :P. Może następnym razem :)

27.06 ~ Natalia i Paweł, Parafia św. Jadwigi Królowej Bojano, sala: Folwark Dajak, fotograf: Magdalena Łojewska, zespół Jurek Band.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja też się dopiszę, bo śledziłam część pierwszą wątku, a tam ciszaa ;)
20.06 Agata i Rafał, molo Osłonino, sala: Filip w Osłoninie, dj Vicek, foto: FotoArs, video: VideoWspomnienia, pomoc w plenerze: Butterfly Wedding
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas aktualizacja ślub odbędzie się na Darze Pomorza w Gdyni, niestety przez to ze nie weszła ustawa o slubach poza usc Puck totalnie zablokował nasz pomysł ze ślubem na molo... niemniej nie uważam żebyśmy źle na tym wyszli ;)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czerwiec
06.06.2015 ~MartaKarol, Marta&Karol, sala: agroturystyka Maciejka, fotograf: Jarek Pranga, zespół: Chilisax
13.06.2015 ~Agata_Pruszcz, Agata i Mariusz, USC Gdańsk (choć jeszcze nie potwierdzone), fotograf: FotoArs
26.06.2015 ~Mala-Migotka, Kościół Parafialny pw. Świętego Wojciecha w Sztutowie, Pensjonat Baron w Sztutowie, Foto Ars, Video Art Studio, zespół SZWAGRY
27.06.2015 ~ona, Natalia i Paweł, Parafia św. Jadwigi Królowej Bojano, sala: Folwark Dajak, fotograf: Magdalena Łojewska, zespół Jurek Band
27.06.2015 ~maja&marcin, Kościół: bł.Honorata Koźmińskiego w Chrośli, Wesele: TIRest w Grębiszewie, Fotograf/kamerzysta: AgaFoto, Zespół: Efekt
27.06.2015 ~Kasia Pg, Wesele: Pensjonat REWA, Kościół: św. Andrzeja Boboli w Gdyni, Fotograf: poszukiwany, Wodzirej: Marcin Leoniak + DJ
27.06.2015 ~Ajszja, Asia i Tomek, parafia św. Franciszka z Asyżu, hotel cztery brzozy

Sierpień
01.08.2015 ~Pistacja, Patrycja i Paweł, Parafia Matki Boskiej Bolesnej w Gdańsku , Sala bankietowa Pod Łabędziem w Kiełpinie, DJ Piotr.
07.08.2015 ~karolcia, Karolina i Daniel,Ślub: Parafia pw. Św. Królowej Jadwigi w Bojanie, Wesele: Folwark Dajak w Koleczkowie, Fotograf: Alternatywni, Video: Videogroszek
08.08.2015 ~Lexionek, Asia&Marek, Kolegiata pw Najświetszego Serca Pana Jezusa, sala Złota Dolina w Brodnicy, Fotogrupa, Dj Irek
22.08.2015 ~tusia_18, Marta i Krzysztof, parafia św. Mikołaja, Sala okolicznościowa "Na Wzgórzu", orkiestra "Remix"

Wrzesień
12.09.2015 ~Aga, Agnieszka i Radek, kościół św. Mikołaja w Szemudzie, sala weselna Tereska w Szemudzie, zespół Brassband, fotograf Hardworkstudio

Listopad
07.11.2015 ~Daria.i.Bartek, Sala Bankietowa Amelia w Zelewie, zespół: Jurek Band

:) niestety nie da się już edytować poprzedniego... przynajmniej ja nigdzie nie widzę takiej możliwości :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety nie da sie edytowac:(

Ja sie pochwale :) bylismy w Polsce na wakacjach i kupilam suknie i obraczki:) wiec 2 wazne rzeczy zalatwione:) i do tego ok 70 butelek wodki mamy(kuzynce zostalo z wesela wiec odsprzedala)

A jak wam ida przygotowania? Jak mi sie w pracy uciszy bede sie brac za zaproszenia, winietki, zawieszki na wodke tzn poszukam w jakim stylu chce itd
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My juz tez mamy wódkę i wino na wesele:)zastanawiamy się tylko ile jeszcze musimy dokupić wódki na poltra:) i juz tez oglądamy zaproszenia i zawieszki na wódkę i pudełka do ciasta:) i chcemy już zamawiać:)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Super:) zawsze mi sie zle kliknie na kciuka:) oczywiscie mial byc kciuk w gore:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lexion ile dałaś za sukienkę? Ja już zrobiłam pierwszą wizytę w salonie i ceny mnie powaliły... w tą sobotę jadę dalej oglądać :) sukienek jest tyle, że już wiem, że będę miała problem na którą się zdecydować :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny,
w jakich cenach kształtują się teraz ceny sukienek w salonach?
gdzie są jakieś sensowne wyprzedaże?
u mnie w Pruszczu w salonie First Lady wyprzedaże podobno dopiero od października

Ja jadę na pierwsze przymiarki w sobotę do Gdyni i nie ukrywam, że bardzo bym chciała kupić suknie za max 2tys na wyprzedaży lub używaną. Najpierw jednak muszę się rozeznać, w czym mi dobrze i w czym najlepiej się czuję :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zwiedziałam juz kilka salonów w trójmieście ale chyba zdecyduje się na Aspene w Wejherowie. Zdjęcia, które mają na stronie w żadnym stopniu nie odzwierciedlają tego co mają w salonie. No i przede wszystkim ceny.... dużo niższe niż w trójmieście ;) Warto przejechać się kawałek dalej bo te same suknie mają o dużo tańsze :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agata ja byłam w zeszlym tygodniu w Agnes w Gdyni, tam ceny kształtują się w granicach 3000tys., ale szyją suknię na Ciebie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikaska, byłam w Agnes 2 lata temu, kiedy pomagałam wybierać suknię jako świadkowa, ale jakos ten salon nie przypadł mi do gustu... właściwie nie wiem, dlaczego

mała migotka, dzięki za sugestię, chyba się tam wybiorę. I tak muszę wsiąść w SKM, więc czy pojadę do Gdyni, czy do Wjeherowa to już nie taka duża różnica ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sama ciągle się zastanawiam nad suknia w Agnes, jest rewelacyjna i będą szyć na mnie, ale 3 tys. to trochę dużo jak na samą suknię...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi się w Agnes jedna spodobała, ale cena trochę powalająca jak na suknię, którą masz ubrać jeden raz.
Chcę jeszcze przejechać się w okolice Pruszcza Gd., Tczewa, może tam coś będzie tańszego..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam mam na sprzedaz suknie slubna z salonu farage model fontana rozmiar 38 kolor ecru gorset bogato zdobiony kamieniami swarovskiego suknia zakupio a w 2013 roku zalozylam ja tylko na slub i wesele niestety halka jest uszkodzona ale mysle ze kazda krawcowa to zalatwi za suknie zaplacilam 3900 dlatego sama zobacz suknie i sama wycen
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupilam swoja sukienke w Lisa Ferrera. Nazywa sie Lisa Ferrera 714 i kosztowala mnie 2190zl. Zaplacilam poki co 800, reszta do zaplaty w lipcu 2015 :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W naszym salonie ceny sukni od 1130, większość modeli w cenach 1700-1800 oraz możliwość wypożyczenia również sukni szytej na indywidualne zamówienie. http://www.laura-romano.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja szukalam sukni koronkowej bez ramiaczek lub odczepiane.
Bylam w Beauty. art trend, langorii, memolii i bialej sukni. Wszedzie ceny ok 3700 zl. W bialej suknii ceny to 900zl. Naprawde warto tam isc i zobaczyc jesli jestescie na miejscu w Gda. Pani wiedziala jaki fason potrzebuje i dzwonila jak dostala cos nowego. Jedna suknia lezala idealnie ale nie bylam przekonana- cena kusila.
Suknie kupilam w Art Trend za 2700zl suknia salonowa. Jakbym chciala nowa to 3700 ale to z kolekcjii 2014 wiec chyba juz by mi nie uszyli. A ze suknia salonowa to 1000zl taniej. Mam suknie z kokekcji white one by Pronovias. Mam ja u mamy w domu. Tydzien przed przerobki czyszczenie:)

A ile wodki liczycie?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny i jak tam? jak przygotowania? u mnie zostały 3 miesiące i chyba podświadomie już się stresuje, bo miałam dziś BARDZO głupi sen o weselu ;p powoli zaczynam myśleć, ze chciałabym juz byc "po"
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
27.06.15 Anita i Wojtek, parafia Św. Rodziny w Gdyni, Restauracja Kaszubska w Kosakowie, fotograf: Jarek Pranga, kamera: Antrakt.net, Zespół: Emka ze Słupska, obrączki: Apart, wódka: Sobieski, nauki i poradnia rodzinna gotowe :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
27.06.2015 Monika & Mariusz, Kościół św. Rodziny w Gdańsku-Stogach, sala Kalinowka w Gdańsku-Matemblewie, foto&video - KamerVid Gdynia, obrączki - Jacobsen,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
13.06.2015 Krysia & Łukasz, Kościół parafialny pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Szymbarku, sala Żabi Dwór w Ostrzycach, kamerzysta p. Sławek z Szemuda, foto Karol Puzdrowski, zespół The Brothers z Pomieczyna:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czerwiec
06.06.2015 ~MartaKarol, Marta&Karol, sala: agroturystyka Maciejka, fotograf: Jarek Pranga, zespół: Chilisax
13.06.2015 ~Agata_Pruszcz, Agata i Mariusz, USC Gdańsk (choć jeszcze nie potwierdzone), fotograf: FotoArs
13.06.2015 ~Krysia, Krysia & Łukasz, Kościół parafialny pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Szymbarku, sala Żabi Dwór w Ostrzycach, kamerzysta p. Sławek z Szemuda, foto Karol Puzdrowski, zespół The Brothers z Pomieczyna
27.06.2015 ~maja&marcin, Kościół: bł.Honorata Koźmińskiego w Chrośli
Wesele: TIRest w Grębiszewie, Fotograf/kamerzysta: AgaFoto, Zespół: Efekt
27.06.2015 ~Kasia Pg, Wesele: Pensjonat REWA, Kościół: św. Andrzeja Boboli w Gdyni, Fotograf: poszukiwany, Wodzirej: Marcin Leoniak + DJ
27.06.2015 ~Mala-Migotka, parafia Wniebowzięcia NMP we Władysławowie, Pensjonat Jasny Brzeg we Władysławowie, Foto Ars, Video Art Studio, zespół SZWAGRY
27.06.2015 ~Ajszja, Asia i Tomek, parafia św. Franciszka z Asyżu, hotel cztery brzozy
27.06.2015 ~Nitka90, Anita i Wojtek, parafia Św. Rodziny w Gdyni, Restauracja Kaszubska w Kosakowie, fotograf: Jarek Pranga, kamera: Antrakt.net, Zespół: Emka ze Słupska, obrączki: Apart, wódka: Sobieski, nauki i poradnia rodzinna gotowe :)
27.06.2015 ~monia051088, Monika & Mariusz, Kościół św. Rodziny w Gdańsku-Stogach, sala Kalinowka w Gdańsku-Matemblewie, foto&video - KamerVid Gdynia, obrączki - Jacobsen

Sierpień
01.08.2015 ~Pistacja, Patrycja i Paweł, Parafia Matki Boskiej Bolesnej w Gdańsku , Sala bankietowa Pod Łabędziem w Kiełpinie, DJ Piotr.
07.08.2015 ~karolcia,Karolina i Daniel,Ślub: Parafia pw. Św. Królowej Jadwigi w Bojanie, Wesele: Folwark Dajak w Koleczkowie, Fotograf: Alternatywni, Video: Videogroszek
08.08.2015 ~Lexionek, Asia&Marek, Kolegiata pw Najświetszego Serca Pana Jezusa, sala Złota Dolina w Brodnicy, Fotogrupa, Dj Irek
22.08.2015 ~tusia_18, Marta i Krzysztof, parafia św. Mikołaja, Sala okolicznościowa "Na Wzgórzu", orkiestra "Remix"

Wrzesień
12.09.2015~Aga, Agnieszka i Radek, kościół św. Mikołaja w Szemudzie, sala weselna Tereska w Szemudzie, zespół Brassband, fotograf Hardworkstudio

Listopad
07.11.2015 ~Daria.i.Bartek, Sala Bankietowa Amelia w Zelewie, zespół: Jurek Band
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tusia_18 ślub w sw mikolaju w gdańsku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie, w Szemudzie:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My jeszcze zalatwilismy video- Videowspomnienia
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Któraś z Was zastanawia się może nad kupnem kolorowych butów? :) wiecie może gdzie można takie dostać? najlepiej gdyby był to sklep, ponieważ ciężko mi dopasowac buty ''na oko'' :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam kolorowe buty :) ubzdurałam sobie zielone. I powiem Ci że kupic takie buty w brew pozorom wcale nie jest łatwo . . . Dużo zależy od tego jakie mają byc te Twoje buty, skórzane, satynowe, jakie wysokie, na jakim obcasie...niby dostępne są buty we wszystkich kolorach tęczy ale jak już szukasz czegoś konkretnego to okazuje się że nic nie ma.
Ja nie chciałam satynowych więc zaglądałam do każdego sklepu obuwniczego jaki stanął na mojej drodze ;) Wiem, że dziewczyny polecały sklep Białe Buty czy jakoś tak ;)
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja właśnie chciałabym satynowe :) fioletowe lub różowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a Białe Buty to i ja polecam :) nie wiem, czy robią kolorowe, ale na pewno warto zapytać. Ja zamawiałam u nich kiedyś czarne szpilki i mimo że bez przymiarki to są idealne. Ślubne być może też od nich wezmę.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam biale buty kupowalam tam swoje slubne buty i kilka innych par z magazynu gotowych botow. kilka Panien, ktorym przygotowywałam dekoracje miało stamtad kolorowe buty - chabrowe, zielone, czerwone i zawsze były bardzo wygodne i zgodnie z zamówieniem.

we wrzeszczu jest jeszcze darles dance, o ktorym tez slyszalam dobre opinie- glownie buty taneczne, bardzo fajnie dopasowane i wygodne
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chyba bym chciala jasny roz ale jak sie rozgladam to narazie ciezko to widze:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam buty jasny róż a suknię miałam ecri znalazłam je w ryłko trochę się nachodziłam za butami bo ciężko było znaleźć buty w tym kolorze i na obcasie 5 cm większy wybór był na wyższym obcasie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lili i jak pasowaly buciki? Ja wlasnie bym chciala takie rozowiutkie na malym obcasiku. Juz sie zastanawialam czy nie kupic na grubszym obcasie to bedzie wygodniej a tak naprawde tych butow nie widac calych a warto miec wygodne:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pasowały :) były jeszcze lakierowane ... buty były wygodne na fajnej gumowej podeszwie...a butów i tak nie widać pod suknią. Ja szukałam na małym obcasie bo nie chodzę w butach na obcasie więc też nie jestem przyzwyczajona, a przede wszystkim to mają być wygodne buty:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gosia ja zamówiłam wczoraj buty w salonie z sukniami LIVIA w gdansku, tam kupilam suknie, maja tam buty slubne, mega wygodne i o dziwo ladne, na polkach sa tylko biale, ale mozesz zamowic w kolorze, ja zamowilam różowe ze skóry, ale satynowe tez sa. Nie sa tanie, ale ja potem swoje zaloze nie raz:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w jakim przedziale cenowym są? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chcę niebieskie, i w sumie mam jedną parę szpilek takich w domu, ale nie wytrzymam w nich od ślubu do wesela, a co dopiero całą noc więc muszę znaleźć jakieś mega wygodne, ale też bym chciała wysokie. I jak trzeba będzie to zapłacę więcej, czy za skórę czy podbicie, cokolwiek, ale jeśli wybiorę kolorowe, to przynajmniej je potem jeszcze nie raz założę. Taka trochę inwestycja :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny ja płaciłam ok.400zł za skórzane w kolorze, narazie wpłaciłam połowę, a resztę przy odbiorze, bo buty są zamawiane. Niewiem jaka cena za satynowe czy taka sama. Szpilka ma 9,5cm, niewielka platforma, i bardzo wygodne. Bałam się właśnie najbardziej o buty, bo mam problemy natury ortopedycznej z lewą nogą i już myślałam, że będę skazana na mini obcas 3cm, który no nie wygląda ładnie, więc jak przymierzyłam tamte to się nie zastanawiałam. Potem w takich podobnych mierzyłam suknie ze 2 godz i super było. A ostatni raz zakładałam szpilki ze 3 lata temu!
Pani mi pokazała próbki dostępnych kolorów, to skupiłam się na różowym, chabrowym, zielonym i malinowym, były inne, ale nie pamiętam jakie, mówiła też że co jakiś czas dostają inne próbki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale gdzie zamawiałaś? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W salonie livia w gdansku przymorzu, pojechalam tam po suknie. Pisalam wyzej o tym:>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cześć! Od jakiegoś czasu podglądam Wasz wątek i mam nadzieję, że mi podpowiecie- jakie kwoty za samo wesele bez poprawin życzy sobie średnio DJ?
W zasadzie to już mam jednego na oku, ale zastanawiam się czy nie przepłacam albo nie płacę dziwnie tanio...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myśmy płacili w tym roku 1300zł bez poprawin :)
Bardzo fajnie poprowadził nam wesele :)
Ale ja słyszałam, że to też zależne(u nie których DJ) od ilości osób..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja za wesele bez poprawin płacę 2700 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wesele bez poprawin 2800
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wesele z poprawinami 1900zl
Bez poprawin chyba 1400zl
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marynarka ja tez chce blekitne tylko chabrowe widzialam takie w nowej kolekcji Prima Moda ale jeszcze sie wycham bo to na razie 1 sklep. Daj znac czy ci sie udalo jakies wygodne kupic:0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam chabrowe satynowe buty, ze sklepu bialebuty.pl zapłaciłam 210zł razem z przesyłką, raz wymieniłam rozmiar, bo były trochę za małe - bez najmniejszych problemów.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje przygotowania utknęły w miejscu :D od dzisiaj równo zostało 10 miesięcy więc wszystkie przygotowania mam zamiar zacząć po nowym roku. Myślę, że to będzie optymalna data, bo wrzesień jest dość późnym miesiącem :) na razie mam w głowie jakiś plan i tyle :D w naszym przypadku działanie na ostatnią chwilę jest normalne więc pewnie tak będzie i na własny ślub się spóźnimy :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
marynarka a ruszyłas może coś z tą podwiązką? tak sobie ostatnio myślałam, że muszę zacząć działać w tym kierunku żeby się potem nie okazało, ze nikt mi takiej nie zrobi i będę się uczyć szyć po nocach :D :D :D a do budżetu ślubnego trzeba będzie doliczyć maszynę do szycia ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam taki plan, żeby poszukać dobrej krawcowej, myślę, że zrobi coś takiego bez problemu. Ja wolę tego nie ruszać, bo jestem antytalenciem w takich sprawach :D aczkolwiek jakiś czas temu szukałam takiej zawieszki i wiem, że znajdę ją bez problemu ;) ale to potem :) pełną parą ruszamy po nowym roku, na razie mam jeszcze czas :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mała aktualizacja
13.06.2015 ~Agata_Pruszcz, Agata i Mariusz, USC Gdańsk, obiad weselny: Cedrowy Dworek, fotograf: FotoArs, suknia: Elizabeth Passion, obrączki: Czarkowski, tort: Cukiernia "Want" z Pruszcza Gdańskiego

a czerwiec już coraz bliżej :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny w tym tygodniu planuję wybrać się na pierwsze przymiarki. Chciałam się zapytać jak to było u Was. Ile czasu średnio spędziłyście w salonie? Mam zamiar odwiedzić 3-4 salony (może nawet 5) i nie wiem w jakim odstępie czasowym rozplanować wizyty. Mam nadzieję, że to nie za dużo i uda mi się wyrobić ze wszystkim.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi wizyta w salonie zajmowała około godziny czasu :) mierzyłam różne kroje/kolory/rodzaje... myślę, że jeżeli na każdy salon przeznaczysz 1,5h to w zupełności wystarczy :D tylko raz miałyśmy z mamą problem, bo wpadłyśmy w korek na Wielkopolskiej i troszkę spóźniłyśmy się do salonu Madonny ;) niemniej nic mi się tam nie podobało (a już zwłaszcza atmosfera w salonie, więc szybko stamtąd wyszłyśmy ;) ). Ze swojej strony polecam Agnes i Elizabeth Passion w Gdyni, oraz salon Pa Ma w Rumi (w ostatnim kupiłam swoją suknię) :) .
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
01.08.2015 Ewelina i Łukasz, parafia pw. Św. Judy i Józefa, sala bankietowa Faltom, zespół Magic, fotograf i kamerzyści fofislub,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja właśnie Madonnę wspominam bardzo dobrze. Pani była bardzo pomocna i życzliwa, zajęła się nami profesjonalnie mimo, że nie byłam umówiona i wpadłam z ulicy ;) niestety, ale nie chciała mi zapisać modeli sukien, które mi się spodobały najbardziej ;)
Podobnie było w Agnes, Cymbeline i Farage w Gdyni i w Rumii, ale nie pamiętam nazwy (salon znajduje się na piętrze) i w Białej Sukni w Oliwie, ale te suknie z komisu to jakaś masakra :D
Najgorsze przymiarki były w salonie Marietta w Gdyni. Panie próbowały być miłe i życzliwie, ale po ich minach wiedziałam, że nie są zadowolone, że ktoś chce tylko poprzymierzać i dopiero zaczna szukać sukni. Pięknie wg nich wyglądałam w każdej sukni i każdą próbowały wcisnąć na siłę. Nie czułam się tam komfortowo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marynarka to zazdrosze :D widocznie trafiłaś na inną ekspedientkę :) salon na piętrze w Rumii to pewnie Pa Ma :D dwa osobne pomieszczenia: w jednym wisza suknie, a w drugim są przymierzalnie :D nie mogę się doczekać marca, bo wtedy pojadę na pierwszą przymiarkę. Dziś "bawię się" w papierze ;) czyli przygotowuje wkładki z wierszykami do zaproszeń :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To była młoda dziewczyna, ok 25 lat, może mniej ;) a w Rumii to było pewnie to samo, rzeczywiście, tam były dwa pomieszczenia, a może i nawet więcej. Korytarz jakiś, nie pamiętam dokładnie, dawno tam byłam :D
Widzę, że ostro działacie, ja jestem głęboko w tyle i zostanę pewnie daleko. Mam jeszcze tyle czasu, wrzesień to jeszcze tyyyle czasu :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robię teraz co mogę, bo przed samym weselem czeka mnie obrona dwóch prac dyplomowych i wesele kuzynki narzeczonego ;) W maju chce myśleć już tylko o szkole, więc do tego czasu chce mieć wszystko zapięte na ostatni guzik :D
ach no i jestem świrem planowania ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli, któraś z Was myślała o animacjach dla dzieci na weselu lub poprawinach zapraszam do kontaktu :) animacje_dla_dzieci@wp.pl :) W przyszłym roku również będę Panną Młodą :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak tam Wasze przygotowania ? :) My mamy z grubsza wszystko, jesteśmy w trakcie zamawiania zaproszeń i na początku stycznia chcemy kupić obrączki :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My stoimy w miejscu... Probujemy zaproszenia ruszyc ... Chcemy sami zrobic ale ciezko to idzie:(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja niestety nie miałabym czasu aby samej robić zaproszenia chociaż też taki pomysł pojawił się w głowie :) W salonie sukien ślubnych dostałam namiar na Panią, która robi ręcznie zaproszenia i wg. mnie są śliczne :) Do tego wysłała mi projekt kilku w kolorystyce takiej jak chciałam i w charakterze takim jaki sobie wymyśliłam :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak cenowo wychodzi? Jak nam nie wyjdzie to moze napisze do ameli wedding. Pewnie sie skonczy ze zamowimy:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
3zł z kopertą i personalizacją ale cena zależy indywidualnie od zaproszenia :) A z jakim wyprzedzeniem planujecie dawać zaproszenia ? :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja po WIELKICH poszukiwaniach zamowilam zaproszenia na Fontanessi. Wybralam najtansze, za 2.9 z personalizacja i koperta i czekam!
Na allegro niewiele mi sie podobalo, a te naprawde super byly po 10-15 zl, takze mysle, ze bede zadowolona.
Poki co, polecam. Trzy razy zmienialam troche kolor i grafike i nie bylo z tym problemu.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zaproszenia robię sama ;) to co mogę mam już gotowe, teraz czekam na styczeń i rezerwacje daty i godziny w urzędzie. Prezydent podpisał ustawę o slubach poza urzędem, więc w styczniu idziemy walczyć ;)
Gotowe mam już zawieszki na butelki, kupione obrączki, buty, suknie... tylko cały czas zastanawiam się co lepsze: kwiat we włosach czy jednak welon ;) Trochę się boje, że nad morzem nie zapanuje nad tym welonem... no i nie wiem czy do mojej sukienki pasuje.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja Was kochane opuszczam i z czasem pewnie dołączę do rocznika 2016 ;) przekładamy wesele na przyszły rok ;) na szczęście udało się przenieść i lokal, i dj, i kamerzystę bez problemu i termin też pasował ;)

Trzymam za was kciuki i będę podglądać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj Marynarka a co sie stalo? To masz czasu a czasu na przygotowania:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobrze, że wszystko udało się przenieść :) Szkoda mi, bo miałaś mieć uroczystość w podobnym stylu i miałam komu marudzić ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powodzenia i 3mam kciuki za dalsze planowanie!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kawokado, styl akurat pozostanie bez zmian, z forum nie uciekam więc możemy sobie marudzić i doradzać, właściwie w głowie już mam cały plan wesela :P

A co się stało? Nic takiego, po prostu jestem w 8tc i nie chcemy robić na wariata wesela, tym bardziej, że teraz kiepsko się czuję i nie wiem co będzie dalej ;) przyśpieszać tym bardziej nie chcę ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
gratulacje! :D no to pewnie nie ma co szaleć lepiej w przyszłym roku na spokojnie :) kto wie, moze odkupisz ode mnie podwiązkę? ;) zobaczymy jaka przyjdzie, zamówiłam ostatecznie z etsy.com
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A będziesz miała długi welon może? To też chętnie wezmę :P bo mi się marzy jeden krótki na całe wesele i meeeeeega długi do kościoła, bo tren zbyt ciężki i uciążliwy, a welon stanowi piękne przedłużenie sukni :) a podwiązkę zaklepuję już dziś ;) Kawokado, żebyś mi stąd nie uciekła :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahaha spoko ;) w razie co na naszej stronie (http://www.weselewasiow.pl masz namiar na mojego fb ;) ciągle zastanawiam się nad welonem... ja będę miała tren, ale moja sukienka jest lekka jak piórko mimo to :D dlatego się w niej zakochałam :) najgorsze jest to, ze nie potrafię określić czy welon w ogóle do niej pasuje ;p dlatego wybieram się w styczniu poprzymierzać różne dodatki ;p
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kawokado sami zrobiliście taką fajną stronę czy to jakiś szablon??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajny pomysł z ta stroną :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sami :) właściwie to robił ją mój narzeczony ;) ja tylko zatwierdzam zdjęcia i wymyślam zawartość ;)
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
wow super :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mieliście super pomysł :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej mam takie pytanie czy Twój narzeczony nie chciał by odpłatkie stwożyć takiej stronki także dla mnie? Rewelacyjny pomysł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale jaja :) ale ten swiat maly:) Weszlam sobie na Twoja stronke i stwierdzam iz Ciebie znam:) Pracowalysmy kiedys razem w KFC w Gdyni:P Zycze wspanialego slubu i wesela:) Ja juz po:) Jesli potrzebujesz jakis namiarow jesli chodzi o slub to daj znac;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
świat jest mały ;)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super pomysł!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Twoja mama była moją wykładowczynią na uczelni ! :) Świetna kobieta !!! :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zmieniłabyś zdanie gdyby kazali ci z nią mieszkać ;) ;) ;) haha żartuje ;p niemniej ciesze się, że w tym roku się wynosimy na swoje ;p
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
22.08.2015 Parafia NSJ Gdańsk, Sentoza Golf, Fotograf Wojciech Gruszczyński, DJIrek,

Och dziewczyny mam taki problem z suknią :( wiem co chcę i w czym mi dobrze ale to co w Gdańsku przymierzałam musiało by iść do przeróbki, nie było tej jedynej sukni. Nawet jak była jedna bliska ideałowi to miała okropną koronkę na całości bez możliwości zmiany na inną.
No i myślę czy by nie szyć sukni u kogoś ale nie wiem jak się za to wziąć. Czy powinien być u takiej krawcowej/salonie jakiś katalog materiałów i koronek? Bo co z tego ze pokaże opiszę to co chcę jak też koronki nie będę mogła wybrać :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Są tu jakies Panny Młode może z maja czy tylko ja :) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widze ze mamy tego samego dj-a i kosciol jesli masz we Wrzeszczu:).
A w ilu salonach bylas?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak Wrzeszcz :)
byłam w Memoli, Langori i Beauty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeszcze cala Gdynie masz :) Jo wolalabym poszukac niz szyc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprobuj w Wejherowie! Jest w czym wybierać... i ceny dużo niższe :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
problem w tym, że już nie mieszkam w 3mieście i z obecną pracą będzie ciężko dostać wolne na taki wypad a w salonach mówiły, że trzeba już styczeń luty najpóźniej zamówić suknię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agnes polecam lub Marietę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziewczyny a jaki kolor przewodni wybrałyście ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie bedzie fiolet jak narazie tylko ten kolor mi podpasowal ale do sierpnia moze sie to zmienic :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wybrałam biały i złoty jako kolory przewodnie :)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
My chyba bedziemy miec granat + jasny róż:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam sale, która ma klimat piracki, morski. Występują ozdobne koła ratunkowe, stery, bar w kształcie łódki i góruje kolor czerwony, nie za bardzo wiem z czym mogłabym to połączyć. Myślałam o połączeniu tego czerwonego z granatowym i o podtrzymaniu tego klimatu piracko-morskiego, ale nie jestem przekonana czy to dobry pomysł. Na pewno nie chciałabym połączenia biało-czerwoni. :P Może ktoś z Was miałby jeszcze jakiś pomysł?
Będę wdzięczna za jakąś podpowiedź. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może biało granatowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no w sumie może też fajnie by wyglądało, ale już nie dodawać nigdzie czerwonego? Na sali czerwona jest wykładzina i zasłony, których nie da się zdjąć. Myślałam żeby właśnie był granatowy i gdzie nie gdzie akcent czerwonego np. w bukietach na stole załóżmy 3 kwiatki w kolorze czerwonym a reszta granatowa i biała czy już odpuścić sobie tą czerwień?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mysle ze to dobry pomysl. Bialy granatowy i czerwony wygladaja super razem:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślałam też żeby dać pudrowy róż z szarym i trochę zasłonić tą czerwień, ale to chyba nie do końca może się udać... Chyba jednak lepsza będzie czerwień z granatem i białym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro wiesz jaki chcesz fason to stwórz własny projekt. Ja szyję w salonie w Gdyni, koronki miałam do wyboru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z maja 2 w chmielnie. Kolor przewodni chaber z biela:) suknia z marietty wisi juz z 2 miesiace w garderobie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
my też chaber i biel (czy też indygo, royal blue ;p z tym kolorem generalnie jest problem ;) ;) ;) )

marynarka jesteś tu jeszcze? Przyszła podwiązka! Jest prześliczna :) serio nie mogę oderwać od niej oczu, jest tylko jedno ALE: dla mnie jest za ciemna ;) zamówiłam dziś inny kolor, ale tę zostawiam na razie w razie kolejny wpadki z kolorem wybiorę która wypada lepiej ;) ;) ;)
W kazdym razie jeżeli jesteś zainteresowana to pewnie będę wystawiać na allegro czy gdzieś, w okolicach marca :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a kiedy wybieracie się na fryzurę ślubną??? Macie wybraną fryzjkę i czy macie już jakieś wizje jak chciałbyście wyglądać? Ja mam problem bo wybrałam sobie wryzurę która wymaga dość sporej ilości włosów (niższy kok) i muszę doczepić troszkę włosów zeby nabrały objętości ale wybrałam metodę clip in i myślę że sprawdzi się idealnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a możesz napisac coś więcej o tej metodzie? bo ja jestem kompletna noga jeżeli chodzi o te sprawy ;)
ja planuje warkocz na bok, taki zwykły "rozczochrany" ;)
http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/20/7f/c6/207fc641e267cb4b07e99e95693705ef.jpg

Marzy mi się taki gruby, piękny warkocz:

http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/86/58/ce/8658ce92d7904a3f99fa4090c198cd84.jpg

ale mam za mało włosów :( fryzjerkę już wybrałam, ale próbne czesanie planuje na marzec ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Metoda clip in to zupełnie nieszkodliwe zagęszczenie i przedłużenie włosów. Jest to taśma z naturalnymi włosami do której przyszyte są klipsy za pomocą których przypina sie ją do swoich włosów. Idealnie sprawdzi sie przy wybranym przez Ciebie warkoczu :) nie jest to długotrwałe przedłużenie włosów gdyż na noc sie je poprostu odpina. Bardzo łatwe w samodzielnym zakładaniu. Musisz tylko dobrać odpowiedni kolor-najbardziej zbliżony do koloru twoich włosów ale w tym pomogą Ci juz Panie ze sklepu (polecam grzech hair w Gdyni koło klifu). Koszt takich włosów to ok 200 zł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za informacje! Naprawdę kompletnie nie wiedziałam jak się do tego zabrać, a fryzjerka zbywała mnie tylko tekstem "raczej nie będzie trzeba" teraz wiem gdzie się udać w razie czego :) Dzięki!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Czy możecie napisać, gdzie mogę wypożyczyć fontannę czekoladową? Może jakiś link lub numer telefonu?
Nie chciałabym przepłacić.
Z góry dziękuję:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.czekoladowyraj.com.pl/?event=prices
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.chococream.pl/fontanny_czekoladowe.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://czekofontanny.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli masz czas to wybierz się na targi ślubne na politechnikę gdańską (chyba 24-25 stycznia) koleżanka w zeszłym roku dostała tam fajną zniżkę na fontannę czekoladową ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za linki.
Kawokado, niestety nie mieszkam w Polsce, dlatego jest mi trudno sprawdzić oferty, a także wybrać się na targi:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej ja mam wesele w maju posiadam 2fontanny czekoladowe jedna na ciemna czekolade druga na biała plus fontanne do alkoholi jeżeli chcesz mogę Ci wypozyczyc komplet 3fontann za 300zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny wymyśliłam sobie, ze na weselu chcę mieć koszyk z japonkami dla pań, które nie dadzą rady wytrzymać całego wesela na wysokich obcasach ;) coś na takiej zasadzie:
http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/8b/26/97/8b269736db6f00f29b465f4a32e28306.jpg
problem polega na tym, że nie mogę nigdzie znaleźć takich zwykłych tanich japonek jak na tym zdjęciu... no po za decathlonem, ale tam są tylko czarne i różowe, a zależałoby mi na biało niebieskich... Nie jest to weselny zakup pierwszej potrzeby, więc pomyślałam, ze może bliżej maja pojawi się coś np w biedronce ;p
ale może wy macie jakieś inne pomysły?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jest zima, moze blizej lata pojawia sie letnie kolory.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajny pomysł, ale panie noszą ze sobą na wesela buty na przebranie, tak i panowie koszule na przebranie :)
P.S Spróbuj z koszyczkiem SOS- jak Ci się pomysł spodoba:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny ile kupujecie napojów na wesele? Nie wiem ile liczyc na osobe? Orientujecie sie?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My policzyliśmy ok. 2 l/os- samych gazowanych.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też nie wiem ile liczyć na wesele z poprawinami a wyjaśnie się rozglądamy się za jakimś promocjami. Myśleliśmy tak z 4-5 litrów picia na głowę tylko nie wiemy w jakich proporcjach.

Co myślicie o takich?
1,5 l soków
1l pepsi
1l innych gazowanych
1l wody niegazowanej
0.5 l wody gazowane
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Ja wykorzystałam właśnie ten pomysł japonki rozeszły się na pniu:) Miałam niebieskie, zielone, żółte.....Kupiłam na allegro za grosze;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Naprawdę? Ja szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie siebie w sukience wieczorowej i japonkach. Już balerinki to co innego
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kawokado, wysłałam Ci @ :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam dziewczyny, ze nie na temat japonek, ale wlasnie zobaczylam, ze moj poprzedni post o slubnym makijazu zostal zablokowany i potraktowany jak spam. Ciekawa jestem z jakiej racji? Jestem zalogowanym uzytkownikiem, planuje slub i chyba mam prawo polecac innym uzytkownikom wiarygodnych uslugodawcow??? Tym bardziej, ze sa to mi osoby zupelnie obce!
Juz nie pierwszy raz mi sie to przytrafia i zaczynam watpic w sens rekomendowania tu czegokolwiek, skoro za kazdym razem mi to ktos usuwa.
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Naprawdę:) po 22 liczyła się zabawa i chyba nikt nie myślał o tym że to nie pasuje;) Żałowałam , że nie kupiliśmy więcej ....były duże rozmiary też dla Panów również byli chętni:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam wesele w sierpniu i jeżeli chodzi o napoje to polecam więcej soków mniej gazowanych. Napoi gazowanych typu: Sprite, pepsi mirinda zostało nam bardzo dużo a mieliśmy chyba coś koło 1 litr na głowe i ponad połowa zostało. Soki poszły prawie wszystkie zostało może z 5 kartonów 2 litrowych. Także polecam kupić więcej soków, woda bez ograniczeń bo też bardzo dużo schodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje za rady:):)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chudi a ile liczyliście soków na osobę?:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Soki 2 l. na osobę i myślę, że to na prawdę wystarczy plus kilka gazowanych ale tez nie szalejcie bo słabo schodzą w sumie nie dziwię się. Na weselu jest dużo jedzenia plus napój gazowany i jak tu tańczyć :) woda tak jak pisałam najlepiej bez ograniczeń. Ja np cała noc piłam tylko wodę :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jak jestem gdzieś na weselu to też głównie wodę pije ewentualnie soki ale są osoby które lubią np drinki z pepsi:)

dziękuję ślicznie za radę na pewno skorzystamy:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny jak tam przygotowania? Mnie w Nowym Roku, złapał lekki stresik, że to coraz bliżej :P W ogóle czas tak szybko leci..
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dla mnie to ten czas strasznie po woli leci ja bym już chciała by był ten wyjątkowy dzień a tu jeszcze tak długo:( no ale stres tez po woli dopada czy wszystko się uda:) a dużo masz już załatwione?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zobaczysz, zanim się obejrzysz a będzie twoje wesele :)
Właśnie już nie wiem za co się zabrać bo ogółem wydaje mi się, że mam wszystko poukładane.
Suknia, garnitur, wódka, część napoi jest!, obrączki zamówiliśmy parę dni temu. W lutym mamy nauki przedmałżeńskie. Zastanawiam się nad zaproszeniami, czy pomału nie umówić się z babeczką- będą ręcznie robione więc potrzeba trochę czasu na przygotowanie.

A jak u Ciebie?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A zwróciliście uwagę na daty ważności na napojach? Bo my jak napoi szukaliśmy to wszędzie daty były krótkie

No my właśnie też wybieramy zaproszenia:) lepiej niech są szybciej:) my mamy wódkę, wina, szampany, podziękowania dla gości pudełka na ciasto dla gości:) suknie właśnie szukamy ale niestety nic mi w oko jeszcze nie wpadło fajnego:( są ładne w każdej jest coś ładnego ale żadna to jeszcze nie była ta. Garnitur mój narzeczony mówi że będzie szukać latem bo waga mu lubi skakać i na lato przeważnie chudnie:) a nauki będziemy robić w marcu:)

a mam pytanie na poprawiny pan młody może mieć koszule z krótkim rękawem czy raczej powinien mieć długi?:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zależy jaki będzie dół :) Jeśli spodnie garniturowe to bezwzględnie długi rękaw! Krótki rękaw i garnitur to jak skarpetki do sandał :)
Chyba, ze poprawiny będą na luzie to wtedy może jakiś sportowy garniak albo elegancko/casualowe spodnie plus biały t-shirt wtedy wiadomo z krótkim rękawem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak, sprawdziliśmy datę na napojach, wesele w czerwcu to się akurat jeszcze załapaliśmy, ale mamy na razie tylko pepsi.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też myślę, że lepiej długi :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję bardzo za odpowiedzi;) narzeczony nie będzie zadowolony bo ma '' rzadką skórę'' no ale będzie musiał wytrzymać najwyżej weźmiemy mu drugą na przebranie:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie też dopada już lekki stres ;) w sobotę jedziemy na degustacje smaków tortu no i pewnie od razu zamówimy... w tym miesiącu jade też dogadać wstępne szczegóły na sali, wódkę zaplanowałam na marzec (wesele w czerwcu), teraz skupiam się na zaproszeniach, bo musze je wysłać na początku marca :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie jedziecie na degustacje?
Za zaproszenia chyba też się już zabiorę- wesele mam tydzień po Tobie :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja mam wesele 26 czerwca 2015 i megaa się stresuję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
na degustacje jedziemy do Cukierni z Pasją
http://www.cukierniazpasja.pl/
póki co z rozmów wynika, że nic nie jest dla nich niemożliwe :D a ja mam trochę szalonych pomysłów ;p np chciałabym żeby tort wyglądał jak posypany piaskiem z plaży ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poleciłabym zaproszenia, ale admin znow mi post usunie, ze niby spam ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zaproszenia już mam prawie gotowe :) robię sama i zostało mi wydrukowanie wnętrz
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszałam o tej cukierni, nawet widziałam torty na żywo- wykonanie bardzo dokładne, torty przepiękne. Dla nas niestety za drogo :(
Z tortem właśnie mam problem. Dużo osób poleca Jarzębińskich i faktycznie jadłam ich dwa torty okolicznościowe i były bardzo dobre z tym, że nie do końca podoba mi się wykonanie.

Aaa z tym piaskiem ciekawy pomysł :) Odniesienie do miejsca wesela?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do motywu bardziej :) wszystko będzie w stylu morskim ;) oni biorą 80zł za kg, tyle samo biorą w czernisie, w którym chciałam robić na początku, ale smaki jakoś mi nie podpasowały... Sowa bierze jeszcze więcej, a torty wcale nie powalają :( niestety czego się człowiek nie dotknie związanego ze ślubem to kosztuje 2 tysiace ;p
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi w Cukierni z Pasją mówili, że ceny od 80 zł + jeszcze dojazd (na terenie Trójmiasta 100 km, poza wycena indywidualnie).
Na razie szukam i porównuje :)
Koleżanka wspomniała mi jeszcze o Cukierni Baccate i tak za tort rustykalny (który chcielibyśmy) będzie 70zl/kg- kontakt bardzo miły.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zamówiliśmy tort w cukierni z pasją :) Degustacja wypadła pysznie ;) Wybraliśmy 3 smaki (każde piętro inne) i ku mojemu zaskoczeniu na samym szczycie znajdzie się tort z musem z marakui! Zaskoczona jestem, bo marakui nie lubię, ale tort jest przepyszny! Delikatny, lekki, orzeźwiający :) Piętro niżej będzie "karmelowa symfonia" (bałam się, że będzie za słodka, ale okazało się, że wcale nie), a na samym dole Marcello ;) to ukłon w stronę rodziny narzeczonego, która go uwielbia (dla mnie trochę za ciężki).

Teraz mam inny problem: wymyśliłam, ze po uroczystości na Darze chciałabym żeby goście otrzymali po lampce szampana... nie mam tylko pojęcia gdzie szukać firmy, która mogłaby coś takiego zorganizować. Jak wpisuje catering Gdynia to wyskakują mi same restauracje.. może Wy mogłybyście coś polecić?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To super, że tort macie już z głowy :) Faktycznie będzie z zewnątrz wyglądał jak z piasku?
Ja w środę też idę na degustację i też na spotkanie w sprawie zaproszeń.

Co do szampana, spróbuj tutaj: http://www.eventbyev.pl/ szczerze polecam, jest to przyjaciółka mojej dobrej znajomej i zna się na rzeczy.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szef cukierni powiedział, ze nie ma problemu i zrobi "piasek" ;) zobaczymy jak mu to wyjdzie :D
za kontakt dziękuję, zaraz wysmaruję maila z zapytaniem o cenę :)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez sie dopisujemy Beata Adrian św ignacy layoli 27.06.2015
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nasza data 26,06,2015 - Ania i Piotr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny może podajcie więcej informacji tak jak w pierwszym poście? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nasza data:
15.08.2015r.: kościół- Niepokalanego Poczęcia NMP w Gdańsku, sala: Czarna Perła w Przejazdowie, fotograf: Paweł Dmochewicz, Sebastian Mul, kamerzysta: http://www.kinofryc.pl zespół: Odlotowy Duet ze Słupska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczyny, jak tam przygotowania? Na jakim etapie jesteście?

My niedługo będziemy mieli gotowe zaproszenia więc ruszymy z ich roznoszeniem i rozsyłaniem. Tort też mamy z głowy :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej my jestesmy na etapie zaproszen w tygodniu napewno je zamowimy.
Nie mam pomyslu na tort i nie wiem jak szybko trzeba go zamawiac?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzieś w jakiejś cukierni powiedzieli mi, że najlepiej zamówić ok 1-2 miesiące przed ale myślę, że to dość późno a nie zaszkodzi pomału zacząć się rozglądać i próbować smaków :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my już zapisani w USC :) tort wstępnie umówiony w lokalnej cukierni, podobnie mój fryzjer i makijażystka.
Aktualnie 'dopinamy' listę gości i będziemy zamawiać zaproszenia, na początku kwietnia chcemy rozesłać/ rozdać (będzie ok 40 gości, więc powinno pójść sprawnie)
Ja już zamówiłam buty, rozglądam się za biżuterią i welonem/ toczkiem, 10.04 mam przymiarkę sukni, więc może wtedy coś wypatrzę. A narzeczony powoli ogląda garnitury.
Ślub 13.06 więc już coraz bliżej :-)

A macie już jakieś plany na podróż poślubną?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agata- super!! jesteśmy na podobnym etapie :)
Buty już są i też rozglądam się za biżuterią, ale nie wiem jaką fryzurę ślubną będę miała dlatego jeszcze chwilkę wstrzymam się z wyborem.
Ja przymiarkę mam 8 kwietnia :P

Podróż poślubną mamy już zaplanowaną. Lecimy do Portugalii- na własną rękę- nie z biura. Akurat tak wyszło, że lecimy 4 dni po weselu :) Mam nadzieję, że zdążymy wszystko pozałatwiać.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miło wymienić się wrażeniami z kims, kto na podobnym etapie :) Ja juz powoli zaczynam odczuwać taki miły przedślubny stres ;)
Zapomniałam dodać - wybraliśmy już wstępnie obrączki (u Czarkowskiego) - w tym lub przyszłym tygodniu chcemy zamawiać. Wzór klasyczny ale po bokach i wewnętrznej stronie białe złoto.

Nat_ona - Portugalia to świetny pomysł... piękny kraj, dobre wino (z tego co słyszałam;) Zazdroszczę, że już macie to zorganizowane. My myślimy o Hiszpani południowej albo wyspach greckich, chcemy wyjechać zaraz po ślubie (poniedziałek- wtorek), a sesję zdjęciową zrobić po powrocie.
Jeszcze niedawno marzyła nam się Jamajka albo Mauritius - ale ceny są takie, że przy tych wszystkich ślubnych wydatkach chyba byśmy zbankrutowali ;) Jest to pomysł na jakąś rocznicę ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A myślicie o wyjeździe last minute? Oglądałam zdjęcia koleżanki z pobytu w Andaluzji- co za widoki!! zwiedzili sporo ciekawych i pięknych miejsc włącznie z Gibraltarem :) Według mnie to świetny wybór. Faktycznie, przy tych wszystkich wydatkach trzeba znaleźć jakiś złoty środek ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my już mamy sale znaczy restauracje bo robimy obiad z kolacja:)

ja mam już sukienke z Bianki
mój narzeczony garnitur z reckmana
obrączki-czarkowski POLECAM
noi teraz odbywany wszystkie nauki:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moge się nieśmiało dołączyć ? Mam ślub w usc gdańsk 23 maja:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no zalogowalam się:) więc jeszcze raz piszę usc gdańsk(dawny żak) 23 maj godz. 13.40:) Agnieszka i Adrian:)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczyny. Ja zestresowałam się trochę bo wczoraj dowiedziałam się, że Pani która miała wykonać mi fryzurę i make up z przyczyn zdrowotnych nie da rady- i muszę szukać nowej fryzjerki i makijażystki :(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam dokładnie tak samo :/ rano dowiedziałam, że muszę szukać nowej fryzjerki i makijażystki. a już byłam taka szczęśliwa, że mam to z głowy :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też czułam taką ulgę, a tu niespodzianka. No nic, trzeba szukać :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć dziewczyny,czy mogę dołączyć. Nasz ślub 11 kwietnia 13,30 W Parafii Stanisława Biskupa i Męczennika. Wesele w Lucynce na Lelewela.

Większość przygotowań mamy z głowy, w ten weekend spotkanie z makijażystką na próbny makijaż, akurat mi podpasowało,że świadkową jest moja fryzjerka, więc to chociaż mam z głowy.
Pozostało nam spotkanie z Panią, która będzie nam piekła ciasta, tort będzie od innej Pani, która w domu piecze- takie jej rękodzieło.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zaraz! :) Jest stres? Koniecznie napisz jak było :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie za miesiąc i dwa dni, jeszcze nie mam takiego aż stresa, ale pewnie się nie długo pojawi. Najgorzej, że w nocy spać nie mogę, bo myślę co jeszcze do załatwienia.

Nasze wesele nie będzie huczne- połączone z chrzcinami naszego brzdąca na około 40 osób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć dziewczyny,
Czy znacie kogoś kto piecze ciasta na wesele w domu? Pomyślałam sobie że poszukam takiej osoby, która upiekłaby ciasta na wesele zamiast zamawiać w cukierni. Czy znacie kogoś takiego, a może któraś z Was będzie korzystać albo korzystała z usług takiej osoby?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja niestety nie znam :(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skontaktuj się proszę smietanko.tomasz@gmail.com i podam namiar do mojej mamy, która piecze. Jesteśmy z Gdyni. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na fb tort gdynia.poszukajcie w watkach na forum.restauracje zwykle chcą paragon skad pochodza wypieki dla sanepidu.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
13.06.2015~ mania123~ Magda & Paweł: Kościół Parafialny p.w. Św. Wojciecha w Sztutowie, sala: Baron Sztutowo, fotograf:
Radosław Czaja, zespół: Labirynt.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć tez się dołączę ;) 29.08.2015r kościół św. Krzyża w Gdańsku, restauracja Lucynka, fotograf foto in love, DJ Marcin

Robimy małe wesele na 30 osób, suknia kupiona, resztę wiemy co chcemy pozostanie tylko kupić. Zaproszenia pod koniec kwietnia chrzestnym dla reszty w maju :) to tak w skrócie ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć dziewczyny :)
Macie może jakieś pomysły, gdzie kupić białą, krótką kieckę na przebranie? Byłam ostatnio na weselu gdzie panna młoda miała podobną sukienkę do mojej - tiulowa w kształcie litery A. Wszyscy ją deptali, młoda się męczyła i starała się ją trzymać w górze, goście weselni się w nią plątali...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też zastanawiam się nad sukienką na poprawiny, na razie bez rezultatu.
Kiedyś koleżanka powiedziała mi o sklepie Pretty Girl w Galerii Bałtyckiej (na samej górze), że są tam fajne sukienki.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja w trakcie wesela nie chcę się przebierać... a jak będą po mnie deptać to nie będę tańczyć ;D na poprawiny zamówiłam sukienkę z ASOSa i uważam, że był to świetny wybór :) ecru z granatową koronką na całości.
Jak tam wasze przygotowania?
Ja czekam na pierwszą przymiarkę sukienki (mieli dzwonić w marcu, więc siedzę jak na szpilkach) muszę kupić jeszcze jakieś bolerko, bo w czerwcu różnie bywa, ale na sam dźwięk tego słowa dostaje wysypki... ciężko znaleźć coś fajnego ;/ Dziś przychodzi do mnie fryzjerka na próbne czesanie i też się trochę cykam ;) (nienormalna chyba jestem, ale chciałabym już być "po").
Zaproszenia porozdawane, teraz działamy z wódką i kończę "papierologię weselną" czyli pudełeczka na prezenty dla gości, winietki i rózne dekoracje ;p muszę jeszcze namierzyć ładne, granatowe serwetki.
No i dalej nie mam "ekipy" od szampana :( polecona Pani z event by ev wyliczyła taką usługę na 900zł i moim zdaniem to przesada (chodzi o dwóch kelnerów, którzy rozdaliby szampana po uroczystości na Darze Pomorza)... Piszcie co u was, bo jak czytam to mi się stres zmniejsza ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sama robiłaś winietki i te różne dekoracje ? Czy Twoje wesele ma morski motyw?? Ja mam już prawie wszystkie zaproszenia rozdane. Mam też śliczny bukiet zrobiony przez koleżankę z wstążek i koralików. Została nam wódka i napoje do ogarnięcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beata moglabys wyslac zdjecie swojego bukietu? Tez myslalam o takim bo te typowo slubne takie idealne i ciezkie mi sie nie podobaja chce cos oryginalnego lekkiego fajnego :) widzialam ostatnio w necie takie ale trzeba dac 300-400 zloty :O tez myslalam o kilku tulipanach zwiazanych wstazka ale mamy slub 13 czerwca wiec watpie ze jeszcze beda dosteopne..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, sama wszystko robiłam :) tzn. dekoracją sali ogólnie zajmie się włascicielka, ale wie, jaka kolorystyka i że motyw morski :) ja robiłam winietki, stojaczki z korków od wina na winietki, zawieszki na butelki (ale tylko na wejście, bo później i tak nikt na to nie patrzy ;)), prezenty dla gości, sznurki, którymi przewiązane będą sztućce jak tutaj: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/99/f6/1b/99f61b647db2b4899b25281f1ba307cf.jpg
i rożki z ryżem na ślub. Kupiłam też muszle i rozgwiazdy, które będą porozkładane na stołach :) Sama robiłam też zaproszenia.
Co do bukietu to marzył mi się bukiet z muszli, ale mama stanęła okoniem ;) doszło do tego, ze powiedziała: "jeżeli kupisz taką maczugę to nie przyjdę na twój ślub" ;p trochę żałuje bo bardzo mi się podobał, no ale trzeba iść na kompromis i dogadałam się z kwiaciarkami, że dołożą mi trochę muszli do bukietu z żywych kwiatów, a zamiast kwiata we włosach (jak chciała mama) będę miała 3 rozgwiazdy :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie, że udało Ci się znaleźć sukienkę na poprawiny przez neta. Ja dwa razy zamówiłam kieckę i to nie było to :( Dlatego powiedziałam sobie, że już żadnych eksperymentów przez internet :P
My dostaliśmy zaproszenia i zaczęliśmy rozdawanie.

Szkoda, że nie udało się załatwić tego szampana.. A spróbuj jeszcze tu: https://www.facebook.com/bemyvalentinepl?fref=ts
tylko faktycznie od takich osób może być drogo.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podaj meila to wyślę. Jak by co mogę też dać namiary na koleżankę która robi takie bukiety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
megi2516@gmail.com dzieki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mania123 napisałam do Ciebie e-mail :) Ponieważ bierzemy ślub i mamy wesele w tych samych miejscach a miałam kilka pytań :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mała migotko a ja mam ślub w tym samym terminie co Ty:) Czy Ty się denerwujesz i stresujesz zbliżającą datą?? Bo ja trochę tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Już powoli na myśl o ślubie ogarnia mnie stresik ;) Aż boję się tego co będzie się działo bliżej terminu :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczyny jak tam przygotowania?

U mnie już "z górki", zostały równe trzy tygodnie:)

Troszke stres się już pojawił, a co to będzie w dniu ślubu hehe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
aj zazdroszczę, ze już tak blisko... chciałabym mieć już to wszystko za sobą ;p a tu jeszcze 3 miesiące....
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Życzymy pięknej pogody! :) oby było wiosennie!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też życzę pięknej pogody i by wszystko się udało jak zaplanowaliście;) fajnie macie że to już tak blisko:) ja mam cały czas wrażenie jak by do tego dnia jeszcze cała wieczność była:) strasznie mi się ten czas duży i mam takie wrażenie jak by od wakacji minęło 2albo 3 lata normalnie nie mogę się doczekać:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I ja dołączam się do życzeń!! Fanie masz, ze już tak blisko :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o dopisanie do listy

Lipiec
25.07.2015 lalanatala, Natalia&Darek, parafia św. Antoniego (oo. Franciszkanie) w Gdyni, wesele: Leśna Karczma Faltom w Nowym Dworze Wejherowskim, foto: fotoinlove, dj: Dj Marecki, video: videowspomnienia

Pozdrawiam
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@lalanatala jak tam wspolpraca z faltomem? dostalas moze od nich cennik dan? bo ciekawa jestem jakie sa koszta a nigdzie w necie nie ma menu z cenami... bo zastanawiam sie nad organizacja wesela u nich...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wystarczy napisac do nich i poprosic o cennik, w 20 minut mi odesłali...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jak napisała koleżanka - wysyłają w przeciągu godziny. Pracują codziennie od 8 do 22 :-)
Menu w cenie 169, 190 i 209 oczywiście orientacyjnie.
Mam sprawdzone jedzenie u nich, obsługa również bez zarzutu!
Polecam ich wszystkie obiekty :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W cenie nie mają alkoholu, ciast, tortu, owoców, napój 1 l/os. Ja dodatkowo do menu za 209 zł dokupuje dodatkowe mięso za 22 zł/os./1kawałek. Lody ok. 12 zł/os, owoce ok. 7 zł/1 os.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć dziewczyny,

Dawno mnie tu nie było, ale w końcu się zmotywowałam żeby coś napisać :)
Zaproszenia wybrane (Cartalia) - kompletuję liste gości i niedługo będę mieć je u siebie.
Suknia się szyje (The One z salonu Agnes) - pierwsza przymiarka w czerwcu.
Obrączki czekają w szafie :) Kruk model Desiderio.
Pozostało znaleźć buty, samochód, garnitur dla Pana młodego i moich dwóch małych gentelmenów :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
~karolcia macie wesele w Dajaku, tak? my też :) a macie DJ'a czy zespół?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny jeszcze tydzień!!!
Już doczekać się nie mogę :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie dziwie się że nie możesz się doczekać:) trzymamy kciuki za ładną pogodę i by wszystko się udało tak jak sobie zaplanowaliście:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzymamy kciuki żeby wszystko wyszło jak sobie to zaplanowałaś, ja ma za 1,5 m-ca, lekki stres już jest , pozdrawiam i Dużo szczecia na nowej drodze życia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jak? jeszcze dwa dni! duży stres? :D Wszystko dopięte na ostatni guzik?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej!
Jeszcze nie czuję stresu. Sukienka dziś odebrana, jutro ciasta i torty, a w sobote rano kwiaty.
Narazie jest luz.
A najważniejsze, że pogoda się super zapowiada :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
pogoda jak na zamówienie! :D na pewno wszystko się super uda, trzymam kciuki i oczywiście czekam na relacje :D
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powodzenia!!!! :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ola, jesteś chyba pierwszą z naszego wątku, która zostanie żoną :)
Powodzenia!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, ja już po...

Było fajnie, ale cieszę się że mam za sobą.
Ogólnie wszystko się udało, ale za to po ślubie córy mi się rozchorowały.

Najbardziej cieszę się z obrączki na palcu- niby taka mała rzecz a cieszy:)

Jakbyście miały pytania to piszcie śmiało.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chcemy więcej szczegółów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ola, wcale się nie dziwię, że tyle radości z tej obrączki.
Nasze są już w szufladzie i jak na nie patrzę, to nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła swoją nosić :) Gratulacje raz jeszcze
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ola koniecznie napisz więcej :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalazłam trochę czasu, aby do Was napisać, ale nie bardzo wiem od czego zacząć. Spróbuję napisać relację :)

W dniu ślubu ( 11 kwietnia) jakoś spać nie mogłam i obudziłam się już ok.5.50.

Na spokojnie się wykąpałam, w między czasie córy się obudziły, potem zjedliśmy wspólnie śniadanie.

Ogarnęłam trochę mieszkanie i już o 8.30 była u mnie fryzjerka.
Zaczęłyśmy czesanie, właściwie to Ona zaczęła, ja tylko sobie siedziałam i od czasu o czymś wspomniałam ( teraz już nawet nie pamiętam hehe).
Około 10 zjawiła się makijażystka, akurat kończyłyśmy czesanie.
W czasie, gdy byłam malowana to fryzjerka-świadkowa czesała starszą córkę, która miała ważne zadanie: niosła obrączki.
Po makijażu była już gdzieś po 11. Poczekałam,aż świadkowa jako pierwsza się ubierze, a ja w tym czasie ubierałam dziewczyny oraz przygotowywałam dla nich rzeczy na przebranie.
Około 12 przyjechali już moi rodzice, a ja jeszcze w szlafroku!
Zaczęłyśmy ze świadkową skomplikowany proces obierania hehe, a ile się naśmiałam :) W tym czasie przyjechali fotografowie- Pan i Pani. Pani mnie fotografowała podczas ubierania, a pan fotograf przyszłego męża.
Gdy byłam już ubrana czekaliśmy tylko na rodziców Pana młodego, a ich jak nie ma tak nie ma...
Narzeczony już był na maxa zestresowany i chodził z kąta w kont cały w nerwach. Ja jakoś byłam dziwnie spokojna, aż sama się sobie dziwie. Myślałam przed ślubem,że w tym ważnym dniu będę od rana nerwowa czy coś, a tu taki spokój.
Wkońcu przed 13 przyjechali Teściowie na szybkie błogosławieństwo, od razu potem zbieraliśmy się do wyjścia, a pod domem już czekała brama zrobiona przez kolegę córki z klasy oraz jego mamę.

Po tych przygodach zajechaliśmy nareszcie pod kościół, tam już czekali goście, szybko do księdza pędziliśmy by podpisać dokumenty (nasze ślubne oraz córki, która miała być chrzczona podczas naszego ślubu). Byliśmy my, nasi świadkowie i chrzestny tylko chrzestnej brakowało. Dzwonimy do niej a tu cisza. Ksiądz się niecierpliwił, my także bo za chwile miała zacząć się msza. Na szczęście pojawiła się moja siostra- chrzestna. Okazało się,że w drodze do kościoła miała stłuczkę i stąd to spóźnienie.
Po podpisaniu dokumentów poszliśmy czekać na księdza na końcu kościoła. No i się zaczęło, przeszedł po nas ksiądz, "przyprowadził" nas pod ołtarz i zaczęła się msza.
Było spokojnie, momentami wesoło, aż do momentu nakładania obrączek, które najpierw spadły mi pod sukienkę( na szczęście szybko się znalazły), potem okazało się, że spuchły mi palce i narzeczony wielce zdziwiony do mikrofonu PALCE CI SPUCHŁY...Ledwie powstrzymałam śmiech, czego nie mogę powiedzieć o naszych gościach. Na szczęście ksiądz okazał się "Profesjonalistą" i nie dał po sobie nic poznać. Po małych problemach udało się założyć obrączkę hehe.
Po naszej ceremonii nadszedł czas na ochrzczenie Laury, troszkę była marudna, bo nie wyspana, ale nie było tak tragicznie, jednak dzieci (moja starsza córka oraz córka chrzestnej) najwyraźniej się nudziły i postanowiły zrobić sobie wycieczkę po kościele. Zaczęły biegać i tańcować przy ołtarzu, na co ledwie się powstrzymałam od wybuchnięcia śmiechem. Tym razem znów okazało się, że ksiądz ma anielską cierpliwość i nawet nic nie powiedział.

Po całej mszy wyszliśmy z kościoła, był wtedy czas na życzenia, gdyż część gości nie szła do restauracji.

W czasie przyjęcia weselnego pojechaliśmy na sesję do brzeźna na plażę, gdyż miałam wypożyczoną suknię i już w poniedziałek musiałam ją zwrócić.

Okazało się, że na plaży jest mnóstwo ludzi, czemu się nie dziwię, bo pogoda nam rzeczywiście dopisała. Oczywiście mieliśmy publiczność hehe. Dziwnie się czułam od tych wszystkich spojrzeń, ale później już nie zwracałam na to uwagi.
Sesja była na wesoło, zabraliśmy na nią też naszych świadków. Ile przy tym śmiechu było:)
Nie obejrzeliśmy się nawet a tu minęły już dwie godziny, więc pora wracać do gości.

Całe przyjęcie trwało do 2. Myślę, że to nie było za krótko, biorąc pod uwagę, że ślub mieliśmy na 13.30.

Nie wiem co jeszcze napisać, może kogo polecam?

Suknia wypożyczona była z Salonu Beauty- polecam, panie spisały się super dopasowały suknię i doradziły co do dodatków,
Restauracja Lucynka- obsługa super, często zmieniane nakrycia i dobre jedzenie.
Fryzjerką była moja świadkowa, jeśli któraś by chciała to podam namiar,
Makijażystkę znalazłam tu na forum, musiałabym poszukać namiarów, ale spisała się super. Na codzień się nie maluję i miałam obawy, że będę miała maskę na twarzy, ale wyszło super, podkreślone to co trzeba a ukryte to co powinno.

Torty pyszne od pani z fb, sama robi w domu, goście byli pod wrażeniem wykonania i smaku.

Jakieś pytania?
Piszcie śmiało.
Cieszę się że jestem już po:)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
~ola86

Bardzo fajna relacja- taka normalna :) Jak ją czytałam to czułam Twój spokój :) Super!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem pod wrażeniem, że zachowałaś taki spokój. Mam prośbę, podaj mi namiary na siostrę fryzjerkę, makijażystkę i panią od tortów na maila: pinky51@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super relacja :D pełen spokój! ja to pewnie będę panikować już od czwartku ;p no i ksiądz też super z tego co opisujesz ;) raz jeszcze gratuluje!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratulacje;) a czy bylas zadowolona ze swojej fryzury, trzymała cała noc? prosiłabym o info na priv;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze tak sie wam wcięłam w połowie;), ale mam pytanie, na forum gdzieś widziałam ze ktoś również za kolor przewodni obrał sobie zielony i szuka takich butów;) I stad pytanie, czy moze juz znalazlas? Bo ja jestem na etapie poszukiwan i juz nie wiem czy nie zrezygnowac i wziac biale...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, z miłą chęcią dopiszę sie na liste;)

15.08.15- Ela i Lukasz, sw Józefa i Judy, sala Szrot, foto Beatrisa, suknia Aspena :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny tak się zastanawiam... Jak organizujecie sesję ślubną (te z Was, które mają sesję innego dnia niż ślub)? Umawiacie się na ten dzień z makijażystką i fryzjerem, czy szykujecie się same? W jakich godzinach planujecie zdjęcia?

Pytam bo mi się zawsze marzyła sesja o wschodzie słońca... ale jak zaczynam myśleć o kwestiach praktycznych to przestaje być tak łatwo :) wschód słońca to w czerwcu bardzo wczesna pobudka i musiałabym sama ogarnąć włosy i makijaż, a wiadomo że profesjonalista zrobi to lepiej. Poza tym nie mamy samochodu więc pozostaje kwestia transportu... wstępnie umówiliśmy się z fotografem, że oni nas odbiorą z domu.
Ale może lepiej umówić się na spokojnie na 9-10 rano w dzień powszedni? To jeszcze powinno być przed wakacjami...
Jak to u Was będzie wyglądać?

A tak w ogóle to im bliżej ślubu tym więcej takich dziwnych tematów do ogarnięcia się pojawia :)
A zostało niewiele ponad miesiąc :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agata to może lepiej zachòd. Nie wiesz nigdy jaki wschòd zastaniesz, a jak będzie zachmurzenie zupełne? Z pogodą u nas kapryśnie. My będziemy mieli po południu ale do zachodu latem czekać nie będziemy. W sumie można podczas wesela jak się ma gdzieś nad np. jeziorkiem kilka zdjęć klimatycznych, dobry pomysł mi dałaś.

perla chyba twój foto to betrisa a nie beatrisa

Mam też do was pytanie. Czy ktoś z was planuje albo testował takie dorabiane rzęsy, jedwabne czy inne co to są na dłużej, to drogi zabieg czy to warto i ile się to trzyma? Ile przed imprezą ewentualnie zrobić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak dokladnie, betrisa, literówka;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej:) nam zostało mniej niż 3 miesiące i rzeczywiście coraz więcej rzeczy dochodzi do ogarnięcia ! Przed chwila robiłam listę i nadal nie mam kwiaciarni i cukierni ! Nie wspominając już o częściach mojej garderoby i garniturze narzeczonego :) masakraaaa

Co do sesji to chyba wezmę makijażystke tylko a włosy sama ogarnę na ślubie chce mieć upięte wiec na sesje rozpuszcze chyba. Nasza sesja zacznie sie koło południa chyba ? Nie mamy miejsc wybranych.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez nie mam jeszcze kwiaciarni i tortu zalatwionego, ale chyba jest czas jeszcze :)
Podziele sie tylko tym ze, od czerwca zamkniety bedzie na amen salon Lisa Ferrera, gdzie kupilam suknie, wiec bede ja musiala odbierac w Celebrity Bridal i tam tez beda ja mi dopasowywali (chyba). Nie ma to jak przygody przedslubne :)))
Przed cywilnym zamowilam buty z internetu i przyslali mi zupelnie inne, wiec musialam pojsc w starych. Jest wesolo dziewczyny! :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja butow jeszcze nie mam:) jak nie znajde to pojde w Conversach haha
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lexion, u nas został miesiąc i 6 dni, a garnituru i całej reszty jeszcze nie ma ;) Wstępnie mamy coś wybrane, może w weekend ogarniemy zakupy... a swoją drogą to zauważyliśmy, że cenowo Galeria Bałtycka i Fashion House wychodzi podobnie (w FH niższe ceny, ale w GB ciekawsze promocje, np. jak kupujesz garnitur + koszulę i krawat)

a o kwiatach to pomyślałam dopiero wczoraj... tak więc szaleństwo :)

i jeszcze dla gości jakiś busik spod Urzędu będziemy musieli zorganizować

Powodzenia, dziewczyny... na szczęście póki co pogoda dopisuje, może uda się trochę słońca złapać!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie tak to jest dziewczyny, że im bliżej terminu tym więcej szczegółów do ogarnięcia a to też sporo czasu zajmuje :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a macie dziewczyny buty? ja szukałam ostatnio i nigdzie nic nie mogę znaleźć co by mi się podobało:(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zamawiałam w salonie First Lady w Pruszczu Gdańskim :) sama je zaprojektowałam, plusem jest że są mega wygodne ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bym chyba wolała najpierw przymierzyć:( mają jakieś próbki czy jak to wygląda? bo jak mierzyłam te typowo ślubne to nie które były mi ciasne a nie które za szerokie w palcach dlatego trochę się boje:(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja po buty do warszawy będę jechała w przyszłym tygodniu

http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=103597200
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo wszystkie "drobnostki" zostawiamy na pozniej az tu w koncu miesiac do konca i wszystko sie zwala naraz

Buty to naprawde porazka:)
Dzis wyslalam meila do Jarzębińskich, wyslalam pare zdjec tortow ktore mi sie podobaja i bez problemu zrobia taki za 39 zl /kg . My chcemy prosty bialy tort trzypietrowy z zywymi kwiatami.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OO to super cena :) Pochwalisz się jaki wybraliście tort?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dalej nie opanowalam wklejania zdjec tutaj wiec wrzucam linka. W tym stylu chcialabym miec tort:)
http://pinterest.com/pin/249879479301688454/
http://pinterest.com/pin/266416134183450690/

Mam nadzieje ze linki dzialaja:)
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Działają :) My też mamy wesele w tym samym dniu :) Planujemy wziąć tort od Jarzębińskich- nasz motyw przewodni to biel z zielonym, nie chcemy tortu wykończonego masą cukrową tylko kremem i już nie mam pomysłu jak ten tort ma wyglądać :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My tez nie chcemy tortu wykonczonwgo masa cukrowa tylko kremem lub bita smietana- moja siostra chyba miala bita smietana.

Slyszalam ze ktos mial tort " koronkowy" i cala "koronka" sie rozpuscila wiec wole isc w tort tradycyjny i prosty:)

Orientuje sie ktos jak wyglada wybor smakow?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszałam, że Czarnolas jest przepyszny- i ten smak na pewno wybierzemy a reszty nie wiem... :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
~klaudia, ja robiłam ostatnio rzeczy metodą 2:1 i około miesiąca po dopełniałam i nadal się trzymają ale wypadają tak że efekt góra do miesiąca:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak u Was przygotowania? :)

u mnie już malutki stresik, i coraz częściej zerkam za okno, bo chciałabym się trochę opalić :) jestem już po ostatniej przymiarce... suknia jest piękna... ale zaczynam się zastanawiać, jak w niej zejdę z drugiego piętra (mieszkamy w bloku bez windy) tak, żeby nie ubrudzić od spodu... ;) i tak sobie pomyślałam, że dziwnie może być, jeśli spotkam jakiegoś sąsiada (a dodam, że mieszkamy razem z narzeczonym tam już ponad 2 lata) - zdziwią się, chociaż w makijażu i fryzurze mogą mnie nie poznać ;)

ogarnęliśmy też podróż poślubną, 16.06 lecimy na tydzień na Korfu :) tort zamówiony w pruszczańskim "Wancie" (wybraliśmy smaki kawowy (z alkoholem)/ malinowy/ marcello z wiśniami), w czwartek idę zamawiać bukiet. Mariusz garnitur ma już wybrany, w tym tygodniu idzie kupić (na szczęście on jest bardzo "wymiarowy", więc poprawek dużo nie powinno być)

obrączki już od dawna leżą w szufladzie i tak nie mogę się na nie napatrzeć... piękne są :) niedługo już będziemy mogli oficjalnie je zalożyć
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć dziewczyny! U mnie dzisiaj przypada równo miesiąc do ślubu.
Wchodzę codziennie na forum czekając na pierwsze relacje a tu cisza :)
Ja czasami nie wiem za co się złapać :P Narzeczony ostatnio ciągle podróżuje służbowo i wszystko zostaje na mojej głowie.
Ja to kupiłam sobie karnet na solarium aby chociaż trochę nabrać koloru :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas też równo miesiąc :) Jeszcze 4 dni czekamy na potwierdzenia gości. A co do opalania, to zrobie sobie termin na opalanie natryskowe. 10 min i po sprawie, a efekt od razu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nitka a masz sukienkę białą lub ivory? Też myślałam o opalaniu natryskowym, ale podobno brudzi jasne ubrania i boję się o sukienkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie też się zastanawiam czy opalanie natryskowe brudzi białą sukienkę ? Ja nie mogę chodzić na solarium a nie chcę być blada. Zastanawiałam się czy nie zacząć używać balsamów brązujących itp.
Co robić ? Wesele już za miesiąc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odradzam samoopalacz... moje doświadczenie jest takie, że brudzi jasne ubrania :/ Chyba że jakiś z tych drogich
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Samoopalacz zostawia plamy i ciężko nałożyc go równomiernie, nawet te w sprayu, także odradzam. A co do opalania natryskowego. To najlepiej iść 2 dni przed ślubem, oczywiscie w ciemnych ciuchach, później łatwo sprać. Suknie będę miała białą. W internecie też wyczytałam:

"Przed zastosowaniem SunFX należy złuszczyć naskórek przy użyciu peelingu. Należy zwrócić szczególną uwagę na miejsca o pogrubionej skórze takie jak: kolana, łokcie, kostki oraz czubki palców. Na tym etapie nie należy stosować balsamu nawilżającego, antyperspirantu ani perfum, ponieważ będzie to miało niekorzystny wpływ na wynik końcowy opalania.
Zabieg wykonywany jest na stojąco w specjalnej kabinie za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający. Sprzęt marki SunFX posiada funkcję regulacji przepływu, która umożliwia nałożenie płynu lekką mgiełką, dając pełną precyzyjność i zapewniając równomierne rozłożenie preparatu. W związku z tym nie ma obaw, że powstaną na ciele zacieki czy plamy. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta. Samo nakładanie opalenizny trwa około 5-10 minut. Wcześniej jednak, w celu uzyskania najlepszego efektu należy wykonać peeling całego ciała. Zalecamy również demakijaż. Należy założyć stosowny strój do opalania się proponujemy bikini dla kobiet (własne lub jednorazowe GRATIS W NASZYM SALONIE!) oraz ciemne szorty lub kąpielówki dla mężczyzn. Po nałożeniu płynu opalającego, kosmetyczka suszy ciało suszarką, w którą wyposażony jest sprzęt do opalania SunFX, w celu całkowitego wchłonięcia się preparatu. Po odbyciu sesji opalającej zalecamy założenie ciemniejszych ubrań.
Kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 5 do 8 godzin, dlatego warto odczekać min. 5 godzin przed wzięciem prysznica. Zalecamy również, aby nadmiernie nie ćwiczyć ani nie pocić się w dniu aplikacji. Nie należy martwić się, jeżeli w trakcie brania prysznica część brązu zmyje się. Jest to część procesu opalania, opalenizna nadal utrwala się na skórze. Po wzięciu prysznica, należy zastosować przedłużający opaleniznę preparat nawilżający. Zmniejsza to szybkość złuszczania się naskórka i utrzymuje lepszy wygląd opalenizny przed dłuższy czas. Ponadto, aby dłużej utrzymać opaleniznę, należy unikać długich kąpieli, gorących spa oraz długiego pływania. Należy również unikać produktów złuszczających naskórek. Efekt opalenizny SunFX w zależności od rodzaju skóry i przygotowania się do zabiegu utrzymuje się od 7 do10 dni. Przy kolejnej aplikacji nawet do 14 dni. W przeciwieństwie do innych metod opalania natryskowego dostępnych na rynku SunFX nadaje skórze wyrazistą i naturalnie wyglądającą opaleniznę. W rzeczywistości, w wielu przypadkach efekt opalający SunFX może być lepszy niż słoneczny czy uzyskany w solarium. Nie pozostawia na skórze zacieków czy żółtych plam. Po zabiegu zalecane jest intensywne nawilżanie skóry w celu przedłużenia trwałości opalenizny. Jeśli chcemy wyglądać pięknie na szczególną okazję, najlepiej opalać się na dwa lub jeden dzień przed wielkim wyjściem."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam :)
http://www.beautytan.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, jak u Was przygotowania? u nas powoli mały stresik ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ile czasu do ślubu ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czasu coraz mniej. :P 15.08.2015. Slub i wesele planujemy od ponad roku, nie wiem kiedy to tak szybko zlecialo. ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też 15.08 i powoli popadam w panikę, że niby już TYLE załatwione, a wciąż tyle do zrobienia ;)

Sylwia gdzie organizujesz wesele? pytam z ciekawości:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam takie same odczucia jak Ty. :P wesele robimy w czarnej perle w przejazdowie, a wy? Mamy piękna datę, mam nadzieje ze pogoda będzie super :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My juz za 20 dni, a Ja stresu w ogole nie odczuwam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nitka to tylko pozazdrościć:)
Wydaje mi się, ze jak wszystko będzie załatwione to też pozostanie mi się relaksować i cieszyć na ten dzień.

Sylwia a wesele mamy daleko bo aż za elblągiem

Teraz myślę intensywnie nad wystrojem sali, biżuterią, prezentai dla gości, rodziców... ahh! ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To kawalek drogi ;) mi tez zostaly do zalatwienia takie drobiazgi jak Tobie. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my za 10 dni i zaczął się ostry sajgon ;) zwłaszcza z moją "kochaną rodziną", ale dajemy radę ;p jutro mam przymiarkę sukienki i mam nadzieję, ze w nią wejdę to wrócę z nią do domu ;p
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas jeszcze 17 dni i sajgon z gośćmi. Myśleliśmy, że wszyscy samochodami będą wiec nie planowaliśmy żadnego transportu spod kościoła. Liczyliśmy, że jeden drugiego weźmie, a tu się okazauje, że 7 osób samolotem przyleci, a tu kombinacja, kto ich z lotniska odbierze, a jak dojadą spod resturacji, a jak spod kościoła... o masakra! Jeszcze niezdecydowanie gości "będziemy" za chwile "jednak cos nam wypadlo, nie przyjedziemy" po dwoch dniach "do zobaczenia na slubie" no kurde...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skąd ja to znam! i jeszcze afery o to kto koło kogo ma usiąść przy stole i moje ulubione: wyobraźcie sobie, że dwóch moich kuzynków (braci) przyjeżdza z dziewczynami i obrazili się gdy powiedziałam im, ze opłacony mają pokój 4 osobowy. obrazili się! co oni chcą w tym pokoju robić miedzy 5 rano a 13? ;/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe :) ja to kuzynkę i kuzyna też umieściłam w jednym pokoju 4-oosbowym. Inaczej się nie dało. Na szczęście obyło się bez problemu.
My też nie załatwialiśmy transportu między kościołem a salą ale zaczęłam się nad tym zastanawiać.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A o pokojach nie wspomne. My w zaproszeniu podaliśmy cene noclegu i nr telefonu do resturacji. Na stonie jest napisane, że mają pokoje 2-4 osobowe. W efekcie okazało się, że pokoje się duże... Tylko 2 dwuosobowe, jedna trójka i reszta 4, 6 i 10 os.
W końcu Ja zajęłam się planowaniem gości. Wiadomo kto pierwszy ten lepszy. Wyszło, że dwie pary mają pokoje 4 osobowe, ale nikogo obcego nie chcą...(sami pokrywają koszty noclegu) więc została para, która w ogole noclegu nie ma. I jeszcze ma pretensje, ze jej nie zalatwilismy. Zresztą zaproszenia podostawali w kwietniu a nikt sie nie pofatygował, żeby zadzwonić do resturacji i sobie samemu zarezerwować nocleg...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
strasznym nietaktem jest nie płacić za noclegi. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam. To chyba bym bardzo skromny prezent dała jak by mi ktoś kazał płacić. Ja moich gości nocowałam oczywiście.
Nie zapewnić transportu spod kościoła? no sorry, nie dziwcie się że się obrażają, kultura pewnych rzeczy wymaga.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
no oczywiście jak wesele jest "na miejscu" to wiadomo ale jak się wymyśla gdzieś poza miastem,że nie da się przenocować za bardzo w domu i jeszcze są poprawiny to i autokar wypada wynająć i pokoje to niestety. Najlepiej mieć blisko i przenocować jakiś dodatkowych przyjezdnych po rodzinie ale to do pary młodej niestety należy.To że to wydatek to nikogo nie obchodzi jak się decyduje na wesele to się kosztami nie obciąża gości.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Rany dziewczyny nie straszcie:) mam nadzieje ze moja rodzina sie ogarnie:)

Co do dojazdu... My mamy wesele na Kaszubach. Dojazd spod kosciola zapewnia sala( autokar). Po weselu prawdopodobnie bedzie autokar ktory zabierze gosci do Gdanska. Przyjezdnym( spoza Gdanska) oplacamy nocleg. Reszta moze zarezerwowac we wlasnym zakresie. Nie sadze ze powinnismy zapewnic kazdemu nocleg, poniewaz zapewniamy dojazd do Gdanska. Do tego jeszcze pewnie bedzie kolejny transport po weselu lub po poprawinach.

W uk para mloda nie zapewnia nikomu noclegow a zazwyczaj sluby sa w ekskuzywnych hotelach i duzo kosztuja. Wiem ze to nie Polska ale tak dla porownania podaje:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my płacimy wszystkim za nocleg i transport i dalej im źle ;) w mojej rodzinie to pierwsze wesele na którym zapewnia się nocleg gościom, więc może to od regionu zależy? do tej pory śluby były głownie w okolicach warszawy i o nocleg musieliśmy martwić sie zawsze sami ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My za noclegi też płacimy, dla osób które nie korzystają z noclegu mamy załatwiony transport pod dom- dwa mini busy.
Wczoraj rozmawiałam z narzeczonym i będziemy też załatwiać jednego busa na transport spod kościoła na salę- jest to tylko 3 km, ale już chcemy aby nie było problemów..
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
u nas właściwie wszyscy wrócą do domu lub będą spać u rodziny/ znajomych, jednynie moja chrzesna z mężem nocują w hotelu, w którym mamy obiad - ale oni dawno temu sami z siebie zadzwonili tam i zarezerwowali pokój, więc chyba nie zakładają, że będziemy płacić? Zresztą ostatnio na ślubie ich syna my też płaciliśmy za nocleg :)
Generalnie uważam, że jeśli para młoda załatwia noclegi, ale goście mają za nie płacić, to uważam że powinni ich o tym wyraźnie poinformować, żeby nie było zaskoczenia, i liczyć się z tym, że mogą w związku z tym dostać skromniejszy prezent (ale to chyba nie o prezenty chodzi w tym dniu? ;)

my mamy obiad w Cedrach Wielkich, więc mimo że dużo osób będzie samochodami, to organizujemy 8-osobowe taksówki spod Urzędu do Cedrów i o 23.00 z Cedrów do Gdańska na Dworzec PKP.

a tak poza ty, to wczoraj nie mogłam zasnąć i rozmyślałam nad drobiazgami ;) chociażby nad tym, jak założyć suknię i nie zniszczyć przy tym fryzury (i tu znalazłam małe wsparcie: https://www.youtube.com/watch?v=Hn-gPHrOjPo hehe coś dla mojej świadkowej;)

a dziś jedziemy do fotografa na ostatnie spotkanie, ja po suknię, a narzeczony szukać butów (tak, na 2 dni przed ślubem nie ma jeszcze butów ;)

i próbuję się dodzwonić do USC dopytać o kilka szczegółów...

pozdrawiam przyszłe Panny Młode ;D
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Też uważam, ze nocleg powinni opłacać młodzi- skoro decydują się na organizację wesele z dala od domu jednego z nich to muszę się z tym liczyć.

Sama mam wesele za kilka tygodni i strasznie głupio byłoby mi mówić gościom: jeszcze po 100 czy 150 zł za osobę musicie dopłacić za hotel...
A też pod koniec wakacji jadę na takie wesele, na drugi koniec polski i muszę z przyszłym mężem zapłacić za 2 noclegi... para wyraźnie powiedziała, że chce pieniądze od gości więc ja niestety nie dam im tyle ile standardowo daje znajomym tylko ze 200 zł mniej... (noclegi wyniosą nas w sumie 360zł) a i tak wyjdzie na to, ze ta impreza z prezentem będzie mnie kosztowała więcej niż wesele mojego brata na które sprawiłam im dość drogi upominek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
najgorzej kiedy jedziesz na wesele i dopiero rano dowiadujesz się, że trzeba zapłacić za nocleg... parę lat temu miałam taką sytuację w rodzinie jeszcze jako studentka, nie miałam przy sobie zbyt wystarczająco gotówki, karta miała limit i musiałam pożyczać od wujka :/ niesmak trochę pozostał
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
My na zaproszeniu napisalismy, ze nocleg 30zl/os.
Nocuje 60 osob... takze nie widze tego żeby oplacic gosciom z Rumi, Bojana czy z Gdyni gdzie wesele jest w Gdyni i po prostu z wygody sami się decyduja, by nie wracac do domu... Mamy tez sporo gosci z Niemiec(skąd myslelismy, ze beda autami, bo i tak zostaja w Pl na urlopie) a dla nich 8euro za os. to nie majatek, a dla nas 1800zł to jednak troche jest. Rozmawialismy wczesniej o tym z goscmi przejezdymi, mowili ze to nie problem zeby oplacic sobie nocleg.

Byłam na dwoch weselach i nikt nie oplacil noclegu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jeżeli chodzi o nocleg w takiej cenie to rozumiem u nas 30zł/os takze nie sadze zeby to byl taki majtek :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas powoli?
nauki przedmałżeńskie są ale poradnictwo zostało.
cała papierologia (usc, akty chrztu, protokół przedmałżeński) itp.
pierwsza przymiarka sukni 25.06
moich małych mężczyzn jeszcze muszę ubrać.
ostatecznej listy gości jeszcze nie mamy
wiec jeszcze sporo przed nami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, biorę ślub w lipcu w Gdyni w Kolegiacie (NMP) - była któraś z Was może tam na ślubie albo zamierza się tam hajtnąć? Wiem, że siostry zakonne przygotowyją kwiaty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny !
My już po wszystkim (ślub był 6.06.2015) Wszystko wyszło idealnie, to były najpiękniejsze chwile w moim życiu ! :D
Zazdroszczę, że Wy to wszystko macie przed sobą! POWODZENIA ! :)
image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny czy szykujecie dla siebie kartony na koperty?
Zamawiacie, robicie same? małe duże?
Nie chce takiego wielkiego pudła bo to moze nieelegancko wyglądać...

I później co z tymi kopertami robicie? Do sejfu w hotelu czy ktoś je zawiezie w "bezpieczne miejsce?"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My przygotowujemy kosz wiklinowy na koperty:) sami go przystroimy kwiatami i wstążka:) a później pójdą do naszego pokoju gdzie są drzwi zamykane na klucz:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nic nie przygotowuje, nie chce zeby wygladało na to, ze czkeamy na koperty...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no Nitka mi też takie pomysły przechodzą przez głowę właśnie...
ale jeśli w kopertach nie czeka się na pieniądze to i tak zawsze dostajesz kartki z życzeniami więc... co z nimi? w reklamówkę?:D a prawda jest taka, że czekasz na koperty czy nie i tak dostaniesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My kupiliśmy w Empiku taką torebkę prezentową ślubną, która była zabudowana i na górze miała tylko otwór na koperty. Taka specjalnie na życzenia/koperty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mieliśmy duży biały kosz wiklinowy na drobne prezenty, bukiety i dodatkowo świadek przyniósł skrzynkę, bo spodziewaliśmy się od znajomych wina. Po ceremonii wszystko zapakował i zawiózł nam do domu, przy okazji wyprowadził naszego psa :)
A tak poza tym to powiem Wam, że fajnie jest być żoną :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mielismy ładne pudełko średniej wielkości i to był bardzo dobry pomysł. Później można je nakryć, zamknąć i w zaufane miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy jest ktoś wrześniowy ? Jak idą przygotowania ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ślub w sobote, a buty robione na zamówienie za małe o dwa numery... To chyba jakiś żart! :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I co zrobiłaś z tymi butami? Masakra:( reklamacje złożyłas?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak - oddali mi pieniądze, nie byli w stanie zrobić nowych do piątku.

Kupiłam pierwsze lepsze w salonie sukien ślubnych - nie podobają mi się i nie są wygodne, ale trudno... jedyne jakie mi pasowały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nitka90 współczuję! Dodatkowe nerwy tuż przed ślubem :/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też współczuję:( jak Ty wytrzymasz cała noc jak nie są wygodne:(

Pewnie teraz spory stres przez to?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam balerinki wrazie czego, suknia dluga więc nie będzie widać. Stresu na razie nie ma....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko byś sobie jej nie podeptała:) suknia na duży obcas była przygotowana?:) zazdroszczę tego spokoju:D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My ślub mamy 08.08 ciągle mam wrażenie, że o czymś zapomnę,
stresik już powoli pnie się w górę:)
Do wtorku musimy podać wstępne menu na sali, a w środę pierwsza przymiarka sukni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
obcas był 3,5cm. Bo Pan Młody równy wzrostem ;) Dziewczyny nie ma co się stresować - Ja do samego końca czułam spokój i było super!! :)

A wiadomo zapomina się :) np. nie miałam pieniązka w bucie i nie wzięłam stanika na poprawiny....(w sukni bylam bez)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny ja już tydzień po :) Wiem, że moja ocena jest bardzo subiektywna ale.... wszystko wypadło o wiele lepiej niż sobie to wymarzyłam :)))) Trafiliśmy na samych wspaniałych usługodawców, dostaliśmy już przepiękny film ze ślubu i wesela ! :) I mieliśmy najlepszą orkiestre na świecie, którą będziemy wszystkim serdecznie polecać bo na prawdę WARTO :))))))))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć dziewczyny możecie polecić jakiegoś dj? Mam ślub 29.08.15r a z moim brak kontaktu musze pilnie kogoś znależy. Z góry dziękuję za pomoc !;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisz może który DJ taki profesjonalny, że na dwa m-ce przed weselem znika- może zaoszczędzisz nerwów innym parom!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak się dało wytrzymać w butach?:) a później nie deptalas po sukni?:) pytam sama się martwię że nie wytrzymam w butach i będę musiała zmienić a obcas 5cm:)
A jak wrażenia po? Jakie to uczucie;) mocno się denerwowałyscie?:) zazdroszczę że jesteście już po:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja sobie kupilam wygodne espadryle na koturnie, wlasnie zeby po suknie nie deptac :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mialam Princesske więc tak czy siak przy chodzeniu suknię musiałam trzymać, co do deptania to zdarza sie. Jak nie ty to ktoś inny ;) ale jakoś nie przeszkadzało mi to na ślubie, gorzej na sesji jak trzeba bylo biec na boso.... Sztuka było sie nie przewrócić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie do Kasi PG
Jak sprawdził się Wodzirej Marcin Leoniak. Mam za jakiś czas wesele i chciałam się rozeznać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś ma jeszcze wesele we wrześniu ? A może w Szemudzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myśmy mieli wesele i ślub w zeszłą sobotę w Szemudzie:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak wygląda kwestia strojenia kościoła ? Ile zapłaciliście pani z kwiaciarni? Czy do pana kościelnego też trzeba koniecznie pójść i zapłacić ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak trzeba iść osobno do kościelnego, tak powiedział księdza proboszcz. Byliśmy i kościelny od razu powiedział że należy się 50 zł. Kwestia strojenia wygląda tak że tylko stroi kwiaciarnia Krystynka z Szemuda. My tego dnia mieliśmy sami wesele więc z nikim się nie umawialiśmy ani nie dzieliliśmy kosztami, a lepiej się dogadać i w tedy iść do kwiaciarni bo słyszałam że potrafi od dwóch par skasować za całą dekoracje a nie tylko za pół skoro są dwa śluby, ale nie chce mówić, że tak jest tylko mówię co słyszałam nas to nie spotkało bo sami mieliśmy ślub tego dnia. Poszyliśmy i na szczęście nie było w tedy właścicielki - Pani Mari, tylko pracownica i powiedzieliśmy co chcemy czego nie, w jakich kolorach ma być dekoracja i że do 400 zł. Pani Maria lubi namawiać na przeznaczenie większej kwoty i na dodatki dodatkowo płatne.

Mogę jeszcze dopowiedzieć, że organista musi być a jak chcecie zespół to jest dodatkowo a organista i tak musi być.

A co do mszy ślubnej to kto będzie wam prowadził? Myśmy cały czas wszystko załatwialiśmy z księdzem proboszczem a dzień szybciej dowiedzieliśmy sie że ślubu będzie udzielał ksiądz wikary.

A co do sali to mieliśmy inna niż widzę u was choć też w Szemudzie, ale jeśli chcesz to pytaj o coś bo w zeszłym roku miał tam brat mojego męża więc troszkę wiem od strony organizacyjnej. Właściciele bez problemowi. I byli bardzo zadowoleni.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za odpowiedź ;-) już z organistą rozmawialiśmy ( 200 zł), ks. proboszcz też obiecał, że poprowadzi ceremonię, mam nadzieję, że tak będzie. Nie byliśmy tylko w kwiaciarni, ale chcemy bardzo skromną dekorację, dosłownie jeden duży bukiet pod ołtarzem i dwa małe po bokach przy klęcznikach i białe krzesła, jestem ciekawa za ile nam to zrobi? Do kościelnego też musimy pójść i ciągle się buntuje przed płaceniem i proszeniem o otwarcie drzwi czy wystawienie klęczników, uważam że to przesada skoro już daliśmy księdzu za ślub.
Co do sali to mamy można powiedzieć " u mnie w domu " ponieważ sala jest moich rodziców ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem ile weźmie bo to zależ od tego jakie kwiaty użyje. Jak nie chcesz za dużo płacić to chyba najlepiej powiedzieć do ilu.

A no to fajnie to z salą wszystko wiesz lepiej;D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za odpowiedź ;-) pozdrawiam i szczęścia na Nowej Drodze Życia ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękujemy bardzo i też życzymy powodzenia:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

do góry