Widok

Młyniska / Zielony Trójkąt

Napiszcie jak Wam się żyje w tej dzielnicy.
Co Was wkurza i co byście zmienili.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wątek nieruszony... no to ja zacznę, może ktoś się dołączy, a jak nie to trudno, napiszę SOBIE ;) Mieszkam tu od czterech lat ( niestety) i zamierzam się wyprowadzić. Hałas od ulicy jest nie do wytrzymania, "kibice" podążający na stadion i z powrotem, zaznaczają teren sikając pod murkami MOPSU, garazy i krzaków. Na osiedlu brakuje apteki, sklepów, porządnego warzywniaka, za to monopolowych jest pod dostatkiem ku zadowoleniu miejscowych żuli, których na tym osiedlu jest pod dostakiem od rana! Osiedle jest zaniedbane. Brak miejsc parkingowych. Niestety na naszym osiedlu znajduje sie ZUS orzecznictwo... koszmarny dojazd do tego miejsca powoduje, że coraz więcej samochodów parkuje przy naszych blokach. Nieszczęsny zakręt przy żabce, który został rozwiazany w kuriozalny sposób ( zrobili kawałek drogi przejazdowej przy samym bloku)... tuż przy klatce schodowej! Place zabaw dla dzieci...jak za czasow Gierka. Pieseczki elegancko zostawiaja swoje odchody w piaskownicach ( po co sprzatać po swoich pupilach), ktore często biegają samopas po tym osiedlu...
Klatki schodowe są w stanie opłakanym ( podobno kiedyś było jeszcze gorzej) Panie sprzatające mają sprzęt za czasów Ludwika XIV, stare, zabłocone wiadro ( chyba po kapuscie), szmatę czarną ( od lat tę samą) W nocy spokojnie spać nie mozna bo młodzież ( studenci) wynajmująca mieszkania na naszym osiedlu lubią poimprezowac i drzeć się, trzaskać drzwiami itp. Ławeczka, którą chwaliła się spółdzielnia mieszkaniowa Kolejarz..." cudo" z oparciem pod sama piaskownicą na Marynarki Polskiej służy do wypicia piwka pózną porą i prowadzenia dyskusji w pijackim widzie po nocach. Podsumowując mieszka się tu KOSZMARNIE, szkoda tylko wielu super sąsiadów, zwłaszcza w starszym wieku, ktorzy równiez narzekają, ale nic nie mogą zrobić, bo nie chce się już w pewnym wieku walczyć... z resztą z kim? Spółdzielnią? To osobny temat.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam takie same odczucia..... na szczęście mieszkamy tu jeszcze tylko parę miesięcy.....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zazdroszczę, też chcę stąd uciekać, ale to nie takie proste. Po za tym, czy to jedyne wyjście, czy nie ma kto zając się naszymi problemami na osiedlu? Zadbać o nie, o tereny, klatki schodowe itd. Spółdzielnie kompletnie nie intersują te problemy...KASA najważniejsza.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślałam, żeby kupić tu mieszkanie, ale po tych wpisach się zrazułam. A może coś się zmieniło na lepsze?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z opinią 6lat czekam na zrobienie paru metrów plota, by sr*no pod moimi i sąsiadki oknami między obskurnym budynkiem Mopsu a blokiem 134 Najpierw były jakieś papiorkowe przeszkody a teraz od kilku miesięcy za każdym razem inne tłumaczenie W każdy weckend mamy schadzki pod oknami, chlanie i załatwianie potrzeb fizjologicznych.Nie mam już siły i nerwów by dzwonić bez skutku do Wabo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Bardzo ładny w dzielnicy jest kościół ,gdzie budowniczym był dobry proboszcz Szamocki.
Szkoda ,że już go nie ma.
Dużo sklepów lidl, merkus ,szkoły blisko i kolejka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na plus jest na pewno lokalizacja, bo nawet pieszo jest blisko na wrzeszcz czy aniolki, dojazd komunikacja do głownego trwa chwile. Na minus pełno żuli którymi nikt sie nie zajmuje i sporo patologii mieszkajacej w blokach. Ogólnie mało zadbana dzielnica.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niby jest wszędzie blisko, bo lokalizacyjnie jest super - blisko sklepy, blisko komunikacja, apteka niedaleko, ośrodek zdrowia też, ale okolica wieczorem wydaje mi się nie do przejścia. Dużo pijanych ludzi, sikających wszędzie gdzie się da, leżących na chodniku, trawniku czy na skwerku. Ogólnie ten skwer jest miejscem z ławeczkami bez zieleni i nie ma opcji by tam usiąść - 20 typa się usiądzie i pije. Kolejna sprawa, że często są problemy z jakimiś trutkami, kośćmi wyrzuconymi na trawniki, wyrzuconymi butelkami do rzeczki. Nawet śmietników tutaj brakuje. Plac zabaw jest niebezpieczny.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Młyniska

Doki (7 odpowiedzi)

Doki to pierwsza duża inwestycja mieszkaniowo-biurowa, która powstanie na terenie Młodego Miasta....

do góry