Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Czułam się dopieszczona! :) wątek zamknięty Rewelacyjne podejście do klienta :) Czułam, że zajmuje się mną...
~Agnieszka S.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2017

Polecam!!! wątek zamknięty Współpracuję z P. Wizazystka juz dluzszy czas, Jestem zachwycona...
~Fotograf
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2017

Polecam wątek zamknięty Pani Magda malowała mnie na Sylwestra. Makijaż był taki jak chciałam, nie za...
~Barbara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Rozczarowanie wątek zamknięty Nie wiem kto wystawia te opinie, podejzewam ze bliskie pani Magdzie osoby;)...
~Gdynianka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Polecam współpracę z Magdą!!! Świetny makijaż do sesji modowych. wątek zamknięty Współpracuje z Magdą bardzo często przy sesjach zdjęciowych. Jestem bardzo...
~Magdalena Czajka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Ze szczerego serca polecam usługi Magdy! wątek zamknięty Niejednokrotnie Magda przygotowywała moje modelki do sesji zdjęciowych....
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Bardzo pozytywna ocena! wątek zamknięty Magda jest jedną z moich ulubionych wizażystek. Miałam okazję być malowana...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 stycznia 2016

Polecam z całego serca wątek zamknięty Polecam w 100%! Sympatyczna, kontaktowa i bardzo zdolna :) potrafi zdziałać...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 stycznia 2016

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Serdecznie polecam współpracę! Dokładna, sympatyczna i znająca się na rzeczy...
~Martyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 stycznia 2016

Polecam wątek zamknięty Wielokrotnie współpracowalysmy razem, bardzo polecam, kreatywna, sumienna i...
~Ada
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry