Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Po farbowaniu włosów...prosze o poradę Witam, kilka dni temu farbowałam włosy na kolor czekolada. Dodatkowo dodałam...
~Adriana 28
6

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 stycznia 2011

a może bluza dla faceta? NIKE, nowa z metkami-gdynia http://allegro.pl/nowa-bluza-rozpinan-nike-i1414637123.html
nanana
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 stycznia 2011

Sprzedam kremy Declare Szwajcarskie sprzedam orginalne kremy Declare rózne więcej na maila piniak1981Qwp.pl
~miller
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 stycznia 2011

pokonac zmarszczki Hej kobitki szukam chetne do zakupu kolagenu naturalnego po promocyjnej cenie...
~aska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 stycznia 2011

PROWADZENIE SALONU FRYZJERSKO KOSMETYCZNEGO- współpraca Poszukuję osoby najlepiej z branży fryzjersko kosmetycznej do wspólnego...
~K...
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 stycznia 2011

Sprzedam podkład CLINIQUE. CLINIQUE - Perfectly Real MakeUp – Lekki podkład z Technologią...
Ona23
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 grudnia 2010

Serwisy o modzie Cześć od niedawna interesuje się modą. Poszukuje ciekawych stronek z newsami,...
~Paulina P.
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 grudnia 2010

Nowy C.H.KLIF Witam, czy ktoś ma jakieś informacje dotyczące nowych sklepów?:) Chodzi mi o...
~Rusałeczka
27

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 marca 2009

zmiana koloru wlosow hej dziewczyny, potrzebuje malej pomocy a mianowicie chodzi mi o zmiane...
~Martuchowata
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 stycznia 2011

Hawajski Sylwester Macie jaki pomysł w co można się ubrać, oczywiście poza mini z trawy i...
~sylwestrowiczka
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 grudnia 2010

mini micro bikini, microkini Zima, w szczególności tak sroga ja teraz, to doskonały moment na poruszanie...
bimini
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 grudnia 2010

WYPRZEDAŻE - co? gdzie? i przede wszytskim ZA ILE? Zaczął się czas wyprzedaży. Czy już wybrałyście się do jakiegoś...
~zakupomaniaczka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 grudnia 2010

może ktos będzie zainteresowany - sprzedam prostownice metalową http://ogloszenia.trojmiasto.pl/sprzet-elektroniczny-inne/sprzedam-prostownic...
jozia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 grudnia 2010

pielegnacja zamszu-odbarwiły mi się!!!! co robić??? Dziewczyny prosze o radę!!! tydzień temu kupiłam śliczne (wg mnie) kozaki...
~ali z bali
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 grudnia 2010

Dory Fryzjer od Trwałej poszukiwany! chciałabym wykonać trwałą ondulację jakiejś nowej generacji, która nie pali...
~Maja
7

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 listopada 2010

Sprzedam kremy Declare Szwajcarskie Mam do sprzedania kremy Declare kontakt piniak1981@wp.pl
~miller
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 grudnia 2010

Nowy Butik Sklep Odzieżowy!! Witam wszystkie Panie Zamierzam otworzyć butik z odzieżą damską w centrum...
~SYLWIA
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 marca 2010

Gdzie kupię elegancki stanik z silikonowym tyłem? Hej, czy ktoś wie, gdzie dostane - w Trójmieście - stanik z silikonowym...
nikitta23
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 grudnia 2010

Kolczyk do pępka Witam, możecie mi polecić jakiś sklep w trójmieście gdzie można kupić kolczyk...
~SandraS
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 grudnia 2010

Sprzedam kremy Declare Szwajcarskie Sprzedam kremy Declare do ciała 200ml cena 200zł krem na zmarszczki 50ml cena...
~piniak
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
28731

postów

3743

wątków

do góry