Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wesele 1 lipca wątek zamknięty Byłem na weselu u kuzyna , ogólnie klimat fajny ale to tylko dzięki...
~On 29
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 lipca 2017

impreza weselna? tylko tutaj! wątek zamknięty Zorganizowaliśmy nasz najważniejszy dzień w życiu właśnie w Mojej Werandzie....
~Małgosia i Piotrek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

zadowolona :) - opinia wątek zamknięty Klimatyczna, przytulna, rodzinna restauracja :) jedzenie mega pyszne i mozna...
~zadowolona :)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 grudnia 2015

Zadowolona Młoda Para wątek zamknięty Dziękujemy za organizacje super wesela, Pani Marlenko wszystko co było...
~Magda i Błażej
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2015

Sprawdzona restauracja wątek zamknięty Kolejny obiad w Mojej Werandzie i pełna satysfakcja, nie będę opisywał sami...
~Najedzony
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lipca 2015

Impreza weselna wątek zamknięty Witam, Chciałbym zaczerpnąc opini na temat restauracji "Moja Weranda"...
~Damian
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 marca 2015

wesele wątek zamknięty bylam tam na weselu. nie bylam za badzo zadowolona z kuchni. jedzenie bylo...
~gosc
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lutego 2015

Dobre miejsce... wątek zamknięty Ostatnio organizowałem przyjęcie wraz z żoną mega pozytyw !!
~Maniek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

Gorąco polecamy :) wątek zamknięty Od jakiegoś czasu jeździmy z narzeczoną tam na obiady i jeszcze ani razu się...
~Najedzony :D
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 października 2014

Żenujące nowe zasady wątek zamknięty Często jadałam wraz z całą rodziną i nie miałam zastrzeżeń wręcz bywałam miło...
~dotychczas stały klient
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lutego 2014

Ewa stała klientka wątek zamknięty Polecam tą restauracje , kuchnia bardzo dobra, jak i organizacja imprez . Raz...
~Ewa lat 50
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lipca 2014

Pysznie wątek zamknięty ...restauracja godna polecenia. Szkoda jedynie, że kawałek od Gdańska, ale to...
~kulinarna krzykaczka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2013

zadowolona klientka wątek zamknięty Polecam, bardzo smacznie, porcje sporej wielkości dla głodnych :). Najlepsze...
~klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2014

Super miejsce wątek zamknięty Polecam każdemu, przystepne ceny, miła obsługa a jedzonko jak w domu :-)...
~Magda
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 listopada 2013

RESTAURACJA "MOJA WERANDA" GOŁĘBIEWO ŚREDNIE wątek zamknięty Wyśmienite potrawy, bardzo miła i uprzejma obsług, przytulne miejsce....
~GOŚĆ
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 października 2013

Słabe jedzenie wątek zamknięty Zacznę do tego że usłyszałem w radio o restauracji.Potem przeczytałem opinie....
~Zdzisław
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 września 2013

Kamila - opinia wątek zamknięty Polecam to miejsce wszystkim tym, ktorzy chcieliby dobrze i naprawde smacznie...
~Kamila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lipca 2013

witosław - opinia wątek zamknięty Klimat doskonały,bardzo miła obsługa,porcje jak dla mnie zzzaaaa ogromne...
~witosław
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lipca 2013

Polecam na wypad z rodziną wątek zamknięty Polecam miejsce dla rodzin, kącik dla dzieci jest ok, i ten pyszny kurczak....
~Tatuś
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 maja 2013

Mega restauracja wątek zamknięty Mega restauracja, przepyszna kuchnia, porcje duże pięknię podane i smaczne na...
~Mała Czarna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
32

postów

20

wątków

do góry