Mondo di Vinegre

Restauracje

Gdynia, Polska 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ja - opinia wątek zamknięty Do poprawki. Mimo że miejsce świetne, obsługa 100% profesjonalna i miła to...
~Ja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lutego 2020

Antonio - opinia wątek zamknięty W Mondo di Vinegre, bywałem w latach ubiegłych, było świetnie. Grudzień 2019...
~Antonio
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 grudnia 2019

niewybaczalne….! wątek zamknięty ….rezerwację zrobiłem osobiście , konkretny stolik, taki oddalony od sali...
~Piotr Nevermore
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2019

Bardzo ładnie przyrządzone dania wątek zamknięty W Mondo di Vinegre byłam z moimi gośćmi ze Stanów Zjednoczonych. Na początku...
~Ania Anna Kotula
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 września 2018

Polecam wątek zamknięty 28 lipca z okazji zawarcia związku małżeńskiego restauracja Mondo di Vinegre...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 lipca 2018

POWTARZAM: wątek zamknięty Proszę Państwa ta restauracja to jakieś KPINY! Właśnie wróciłem. Ogromne...
~Tadeusz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lipca 2018

szkoda wątek zamknięty Niestety, restauracja zaniedbana, a jedna z moich ulubionych do tej pory;...
~Cętka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 marca 2018

świetnie wątek zamknięty bywamy raczej regularnie jak na tego typu restaurację, przepyszne jedzenie,...
~k.m.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 października 2017

Najlepsze miejsce w Tròjmieście wątek zamknięty WSPANIALE ! Najlepsze miejsce w Tròjmieście jakie poznałam...
~B Mac
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

Świetny lokal wątek zamknięty Przepyszna kolacja , wszystko bardzo smaczne , inne ,estetycznie podane ....
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

Bardzo przyjemnie wątek zamknięty Długo zbierałam się i w końcu dotarłam do Mondo. Nie zawiodłam się. Począwszy...
~Maja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

Wyśmienite jedzenie wątek zamknięty Byłam tam już kolejny raz i za każdym razem jedzenie jest fantastyczne. Nie...
~calaviolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 stycznia 2017

Mocno przereklamowane miejsce. wątek zamknięty Kuchnia niby autorska, ale bardzo przeciętna. Wszystko sprawia wrażenie zbyt...
~Gdańszczanin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 października 2016

Drogo i tyle wątek zamknięty Lekko nadęty lokal, z trochę przekombinowanymi daniami. To przekombinowanie...
~Zenon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Perła na kulinarnej mapie Gdyni wątek zamknięty Prawdziwa perła na kulinarnej mapie Gdyni, dania bardzo smaczne, pierś z...
~Bolo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 września 2016

BYŁO MILO wątek zamknięty Byłem tam pierwszy raz z rodziną, 4 osoby. Potrawy rewelacja, szczególnie...
~Bebe
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lutego 2016

TO JEST MONDO! wątek zamknięty Byliśmy w Mondo... w niedzielę. Obsługa młoda i bardzo miła ( dwie Panie,...
~Adam Roman
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lipca 2015

Przemiły wieczór, szczerze polecam!!! wątek zamknięty Wczoraj wybrałam sie do restauracji Mondo juz kolejny raz ze znajomymi i po...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 czerwca 2015

Widok dobry , słabo w środku wątek zamknięty Witam , prócz wystroju i nastrojowej muzyki , cudownego widoku ..... Nic...
~Kristos
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 czerwca 2015

słabiutko wątek zamknięty Niestety zawiodłam się... miał byc uroczy wieczór we dwoje a tu klops,...
~Mari
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry