Widok

Monocyty za duzo u dziecka

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam zrobilam badania i dzisiaj pojde do lekarza ale martwie sie
CRP 5
RDW-SD-odchylenie stand. 35.6 fL 37 50 L
BAS-bazocyty 0.04 tys/ul 0,05 1,36 L no i
MON%-monocyty 14.7 % 1- 8 H
reszta w porzadku ale w rozmanzie monocyty norma od 1-8 i jest 8 a tu tak duzo dlaczego .Wiecie cos
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy dla dzieic norma nie jest do 11 ??? jesteś pewna ze to są normy dla dzieci te co masz podane w nawiasach bo nie zawsze tak jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i OB 20 norma do 13 podejzrewam ze ma astme oskrzelowa ma wziewy:( czy od astmy mzoe moze byc OB wysokie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no moze byc jakaś infekcja , stan zapalny ale ogólnie chyba nic strasznego te wyniki nie pokazują :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciagly tluczacy kazsel i katar leczenie w kierunku astmy:( ma wziewy moze to byc przez to wysokie OB
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wyglada na to , ze masz alergika , podajesz systmatycznie leki p/alergiczne ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
boje sie ze astmatyka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
eee niekoniecznie - moj syn ma kaszel alergiczny z obturacją oskrzeli - wszystko na tle alergicznym - ważna jest dobra opieka alergologa/pulmunologa , wez skierowanie koniecznie jesli jeszcze nie byliście . Dobrze dobrane leki p/alergiczne spowodowaly ze objawy alergii wziewnej u nas są prawie niewidoczne, nie ma kaszlu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jednak zaniedbana alergia prowadzi do tzw. "marszu alergicznego " a to już prosta droga do astmy :-(.
Przy astmie dziecko po wysiłku (bieganiu ) męczy się i kaszle intensywniej , nie może złapać tchu - moj syn nigdy nic takiego nie miał , wydolnośc ma bdb wiem, bo miał robione ostatnio badanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodze na sile do pulmunologa bo ona mnie zbywa ostatanio dala Singular 4 , Xyzal i buderin singular odstawilismy po 2 tyg bo mial widoczne skutki uboczne i malej nie sluzyl ale byla duza poprawa juz po 1 tabletce wiem jak wygladala noc:) teraz znowu atak i dala te wziewy ale one pomagaja od 4 -7 dni dzisiaj 4 dzien no i pediatra wlaczyla Zinnat bo goarczka znowu 38 z haczykiem a osluchowo dobrze gardlo zdrowe uszy tez .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to widać , że alergiczne skoro była poprawa - gorączka teraz może być od zwykłej wirusówki (skoro osłuchowo jest O.K. gardło tez i uszy tez )
Ile lat ma twoje dziecko ?? Upierałabym się przy podawaniu leków p/alergicznych w tabletkach np. Claritine codziennie - bo widze jaki u nas to przyniosło ogromny efekt . Odkąd podaję regularnie te tabletki czyli od 1,5 roku prawie to nie robiliśmy inhalacji Pulmicort/Berodual.
Pogadaj z lekarzem teraz jest wiosna wszystko pyli dookoła - baardzo trudny okres dla alergików. Wszystkie objawy typu kaszel i inne bardzo się nasilają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja podaje leki ale sa malo skuteczne te xyzale i krople do nosa wziewy bierze od wtorku i narazie jest mala poprawa akaszel dalej taki tluczacy i odrywajacy sie .Po singularze byla od razu poprawa ale nie sluzyl malej .Ma 33 msc'
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny napiszcei prosze,jakie skutki uboczne wystepowaly po singularze....prosze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Ciasta na komunię - gdzie? (9 odpowiedzi)

Polećcie proszę cukiernię (lub prywatną osobę) która upiecze mi w Gdańsku smaczne ciasta, sernik...

Jak nauczyć roczniaka spania w łóżeczku? (91 odpowiedzi)

Nadszedł TEN moment... ;P czas na wyprowadzkę z naszego łóżka... jak to zrobić?...

księgowa?? czy warto? (35 odpowiedzi)

post dotyczył będzie pracy.. a właściwie jej zmiany...obecnie pracuję jako powiedzmy pracownik...

do góry