Widok

Morskie przedszkole - Rogalińska - pytania.

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej.
Na Rogalińskiej otworzyło się nowe przedszkole. Wisi już nawet banner z nazwa i informacją, niestety strona www nie działa.
Czy ktoś wie coś na temat tej Placówki? Wiecie może czy ktoś posłał tam swoje dzieci?
Będę wdzięczna za wszelkie info.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też szukałam informacji na temat tego przedzszkola i znalazłam to na stronie
http://www.przedszkoleczworeczka.pl/oddzia-gdask.html
Wtedy był to jeszcze oddział przedzszkola w Pruszczu.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ktoś wie ile wynosi opłata miesięczna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przedszkole ok 700 zł a podstawówka klasy 1-3 ok 250sł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przedszkole nie fukcjonuje jeszcze.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak to nie funkcjonuje?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tzn ze zamkniete jeszcze jest,z tego co widzialam to jeszcze im w srodku zostalo wykanczanie,zreszta jest na szyldzie napisane ze otwarcie 2014 albo i pazdziernik 2014 dokladnie nie pamietam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla szukających
na Cedrowej otwarto przedszkole z Fundacji Familijny Gdańsk
koszt 150 zł + stawka żywieniowa ok. 10 zł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Calkowita opłata to 150 zl z wyżywieniem /4 posiłki dziennie/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Okazało się, że Morskie Przedszkole już otwarte - od połowy września. Czesne 550zł + opłata za jedzenie 8,5 zł-dzień.
Od nowego roku ma ruszyć kuchnia, co jest wielkim atutem.
Byłam, widziałam, jak dla mnie rewelacja :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam

Przedszkole funkcjonuje od 16 września 2013, wiem bo chodzi do niego mój syn.
Opłaty tak jak pisała Kulka,czyli czesne 550zł + opłata za jedzenie 8,5 zł-dzień.
Od grudnia 2013 ma również ruszyć kuchnia i rzeczywiście jest to wielki plus.
Szkoła ma ruszyć od września 2014,jest duża szansa, że dzieci, które zaczną w niej naukę będą ją kontynuować aż do 6-ej klasy. Opłaty jednak nie będą tak jak pisał ktoś wyżej 250 zł., bo oczywiście jakiś czas temu zanim powstał budynek rozpisywano się bodajże na Trójmieście, że będzie tak niska cena, ale po rozmowie z p. Dyrektor Przedszkola okazało się, że raczej powinniśmy się nastawić na opłaty na szkołę ok. 550 zł. /miesięcznie.
Tym samym będziemy zmuszeni bardzo mocno przemyśleć pomysł posłania tam syna, gdyż jest to spory koszt+ książki itd. wychodzi dość spora kwota.Atutem miał być basen i hala sportowa, ale nasze fantastyczne miasto nie jest skore do dzierżawy działki pod ten cel, więc raczej nie ma co na to liczyć a szkoda, przydałby się w tym rejonie basen.
Na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolona z pobytu mojego syna w Przedszkolu, wiadomo wszystko jest nowe, świeże, potrzeba jeszcze większego wyposażenia w zabawki, jednak i tak jest już lepiej niż na początku.Chwilowo nie mam większych uwag,polecam dla osób mieszkających w pobliżu;))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzięki za dobre wieści, Eschi! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przedszkole funkcjonuje od 17.09, moje dziecko tam uczęszcza i jestem bardzo zadowolona. Miesięczna opłata to około 720 PLN z wyżywieniem. Jest bardzo czysto, każda sala ma swoja toaletę, dzieci nie muszą wychodzić z sali. Jak dla mnie jest super.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Morskie przedszkole na Ul Rogalinskiej jest godne polecenia. Kadra jest otwarta na wszelkie pomysly, dzieci co dziennie wychodza na dwor, grupy sa do 20 osob, w kazdej dwie panie. Dzieci poznaja bardzo duzo piosenek, zajecia sa kreatywne, to widac po relacjach dzieci. Poza tym w ramach czesnego dzieci oprocz angielskiego, zajec korekcyjnych, logopedy maja zajecia taneczne, na ktore chodza wszystkie - rodzice nie musza sie zastanawiac czy zapisac dziecko na dodatkowe zajecia, bo inni tam chodza.W szatni jest grzana podloga, bardzo przydatna rzecz w okresie pluchy i zimowych przemoczonych ubran.Ja na razie widze same pozytywy.Polecam serdecznie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11
Szkoła podstawowa tez ma tam ruszyć. 700zł /mc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoła podstawowa tez ma tam ruszyć. 700zł /mc

~kiki
2014-04-04 13:39:30

hmm, ciekawe kogo na to stać??
jak dla mnie to jest zwyczajny skandal ze samorząd wykpił się i znalazł sposob(wedlug nich oczywiscie) na rozwiązanie problemu deficytu szkół, przedszkoli w rejonach Gdanska-Poludnie, szczególnie ,ze dotyczy to również szkół
przeciez ludzie mieszkajacy w większosci w tych rejonach to zwyczajne młode malżenstwa na dorobku, kupujace stosunkowo niewielkie mieszkanka na kredyt, także zadni krezusi posylający swoje dzieci do prywatnych, płatnych szkół
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
a kogo ochodzi status materialny mieszkancow okolicy?jest potrzeba to ludzie zapłaca i tyle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Zachęcona dobrymi opiniami na temat przedszkola zapisałam tam swojego synka. Niestety dobre wrażenie jakie zrobiła na mnie Pani Dyrektor nie przekłada się na całokształt. To że w każdej grupie są po dwie Panie jest czystą teorią - w naszej pomimo zapewnień jest permanentnie jedna Pani, która niestety nie radzi sobie z dziećmi. Często zdarza się mi się rano spotykać widok połączonych grup starszych i młodszych dzieci z jedną opiekującą się nimi Panią. Mam wrażenie ciągłego chaosu - dzieci nie mają konkretnego planu zajęć. Do tej pory Pani nie udało się zorganizować na tyle aby dzieci myły zęby po jedzeniu. Wychodzenie na plac zabaw po deszczu i taplanie się dzieci w błocie na zjeżdżalni również nie wydaje mi się dobrym sposobem spędzania czasu. Dodatkowy problem to komunikacja z Paniami - nie sposób pomimo kilkukrotnych prób umówić się z Panią na spokojną rozmowę. Ogólnie niestety pomimo świetnej lokalizacji i pięknego budynku póki co mam wrażenie oddawania dziecka do przechowalni a nie miejsca gdzie ktoś się nim opiekuje (dodam, że czesne jest jedno z wyższych w okolicy). Podsumowując jedna kompetentna osoba jaką zdaje się być Dyrektor tej placówki nie zapewni sama sukcesu tego miejsca. Rozglądam się za innym przedszkolem dla mojego dziecka.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dziecko uczęszcza do wspomnianego przedszkola już 2 rok. Jestem bardzo zadowolona mam świetny kontakt z wychowawcą grupy , dziecko poczyniło ogromne postępy. Zupełnie nie zgadzam się z opinią o braku zorganizowania, mam porównanie z przedszkolem Słoneczna Kraina i tam to dopiero jest dramat, Pani siedzi za biurkiem i nie obchodzi jej co robią dzieci. No ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 12
minęlo już troszkę czasu, może teraz ktoś się wypowie na temat przedszkola?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie, ponawiam prośbę o wpisy z nowymi opiniami. Dziękuję i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja potwierdzam powyższe. Placówka do zmiany. Jest to smutne, że taki poziom może jeszcze funkcjonować w 21 wieku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

W związku ze zbliżającą się rekrutacja na rok 2018/2019 proszę o opinie rodziców o tej placówce?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

Dziki w okolicy Więckowskiego (3 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (6 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

do góry