Widok

Motoprezent na 30 urodziny

Cześć, szukam i szukam i znaleźć nie mogę, może Wy pomożecie. Szukam jakiejś atrakcji motoryzacyjnej w woj. Pomorskim na prezent z okazji 30 urodzin.możecie coś polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej. Również zastanawiam sie obecnie nad prezentem dla faceta. Rozważam dwie opcje:
1. przejażdżkę sportowym samochodem po torze
2. Taki oto zegarek:
http://www.zegarki-skagen.pl/zegarek-skagen-skw6160-grenen/

Co Waszym zdaniem będzie lepszą opcją?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak prezent motoryzacyjny to tylko voucher na przejazd sportowym autem. Ja kupowałam taki voucher w Devil-Cars. Duży wybór aut oraz torów, więc można wybrać dogodną dla siebie lokalizację. Samochody mają luksusowe jak np Lamborghini, Porsche czy Ferrari poprzez rajdowe auta jak np. Subaru Impreza WRX czy BMW M Power e 46 aż po bolidy wyścigowe takie jak KTM X-BOW czy Ariel Atom :) Zakupu dokonuje się poprzez ich stronę internetową i już kilka minut po złożeniu zamówienia voucher jest wysyłany na adres e mail gotowy do wydrukowania i wręczenia. Emocje i adrenalina towarzysząca przejazdowi jest nie do opisania :) Polecam w 100%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Prezenty

Prezent dla teściowej (120 odpowiedzi)

Moja teściowa obchodzi niedługo 60te urodziny. ale jak to zwykle u mnie bywa nie mam pojęcia co...

prezent dla chłopaka ma 24 lata help! (92 odpowiedzi)

hej szukam prezentu na święta dla chłopaka i niewiem co mu kupić lubi samochody ale niema...

Prezent dla faceta na walentynki (15 odpowiedzi)

Hej w walentynki mija nasza rocznica odkąd jesteśmy razem i nie wiem co kupić mojemu mężczyźnie...

do góry