Motoryzacja Ciekawostki motoryzacyjne, testy aut. To miejsce dla fanów szybkiej jazdy.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Znieczulica polskich kierowców! W życiu widziałem wiele wypadków drogowych, m.in. śmiertelne. Sytuacja jest...
~figlarny
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 lutego 2011

Trakt Św. Wojciecha Witam, ktoś tez został poszkodowany dziś rano jadąc od strony pruszcza w...
~kiero
12

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 lutego 2011

przestańcie bawić się agresją,zmieńmy to, bądzmy dla siebie mili i wyrozumiali. ŻYJEMY W JEDNYM KRAJU,WSZYSCY JESTEŚMY LUDŻMI, każdy ma jakieś swije poważne...
~arek
8

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lutego 2011

Autopilot (7 lutego 2011), ost. aktualizacja: 17:59 Korek w Orłowie Gigantyczny korek na Zwycięstwa w Gdyni od granicy miasta...
Radio Gdańsk
16

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 lutego 2011

Na jakich myjniach myjecie swoje bolidy? Ja przeważnie używam myjni bezdotykowych w różnych częściach miasta...
~czyścioch
8

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 lutego 2011

Lakierowanie tylnego zderzaka Wiecie może ile by kosztowało polakierowanie tylnego zderzaka (metalic)?
~bolo
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 stycznia 2011

WWW.SKUPMOTOCYKLI.EU WWW.SKUPMOTOCYKLI.EU
~WWW.SKUPMOTOCYKLI.EU
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 lutego 2011

czyktoś ma pomysł by drogowcy posprzątali pobocza dróg w 3mieście słuchajcie czy ktoś ma pomysł by drogowcy uruchomili się i w końcu i zaczęli...
~Ardy
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 lutego 2011

Autopilot (4 lutego 2011), ost. aktualizacja: 17:59 Luźniej na Spacerowej Luźniej na Spacerowej do obwodnicy, trochę poprawia...
Radio Gdańsk
24

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 lutego 2011

Karetka na parking?? Ja jako ratownik-kierowca karetki reanimacyjnej oświadczam ,ze jak którys z...
~ratownik
9

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 lutego 2011

Uważajcie na parking przy McDonaldzie w Oliwie! Kradną kołpaki i lusterka - wiem z doświadczenia. Jeśli jesteście głodni, to...
~Amigo
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 stycznia 2011

Pohulanka - zakaz zatrzymywania sie Przestrzegam przed parkowaniem na Pohulance. Z jakiejś bliżej nieznanej...
~sobmar
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 lutego 2011

Getz Vs Sandero Witam! Mam okazyjnie do kupienia Hyundaia Getz `09, silnik 1,1, przebieg...
~Gabber
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lutego 2011

Trochę kultury nie zaszkodzi Dobry wieczór ! Jeśli chodzi o kulturę osobistą, to ma pytanie, które mnie...
~od.siebie
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lutego 2011

Autopilot (3 lutego 2011), ost. aktualizacja: 17:59 Praktycznie w całym Trójmieście przejezdnie Na Estakadzie Kwiatkowskiego już...
Radio Gdańsk
18

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 lutego 2011

korki Suwak...hymmm...większość wie, że ten pas się kończy bo od 2 lat jeżdżą tą...
~ann
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lutego 2011

Autopilot (2 lutego 2011), ost. aktualizacja: 17:29 Luźniej Na drogach trochę luźniej. Wciąź ciasno na Hutniczej w Gdyni w...
Radio Gdańsk
17

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lutego 2011

Odgrzybianie klimatyzacji ultradźwiękami w Gdańksu gdzie ? Gdzie najlepiej odgrzybię klimę w aucie, podobno najlepsza metoda to...
~Wojtek
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 maja 2010

Autopilot (2 lutego 2011) Ooo, dzisiaj nie ma autopilota w sieci? A to niespodzianka... albo nie :)
Marek_z_Gdanska
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lutego 2011

Stan dróg (!?) na Ujeścisku - Łódzka, Warszawska, Jabłoniowa Witam, Rozumiem, że jest zima itd., ale to co się wyprawia na Ujeścisku woła...
~Grzesiek
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
64226

postów

5109

wątków

do góry