Widok

Motoryzacja - skandal z kupnem auta w gdańsku!!!

Ludzie skandal!!!! Kupiłem auto od faceta w gdańsku i kurczaki nie wierzę normalnie..

ależ to tak w nim rąbie kaszubem, że nie można do sklepu podjechać spokojnie bo człowiekowi samo na język przychodzi

"jo jo diable alaj mnie po woburg łedy!!"

ogarnijcie się ludzie, ja rozumiem blachy z kościerzyny, ale żeby tak rąbało kaszubskim robolem to skandal...

zapraszam do dyskusji na ten temat jeśli mieli państwo podobne problemy, pozdrawiam aleksander.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kaszubski to tak mi brzmi mało elegancki język. Brzmi ładnie dla Niemców. Ja na wiosce poszedłem do sklepu chciałem drożdżówkę, usłyszałem pytanie " ze szczem? " i poległem, ładna nawet śliczna dziewczyna za ladą i ten język :) myślałem że się posikam. Przecież usłyszała Polaka dlaczego sama odezwała się po Kaszubsku?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hobby

Jak bezpiecznie inwestować na forex? (37 odpowiedzi)

Witajcie. Chętnie wymienię się doświadczeniami, a bardziej usłyszę Wasze porady, bo sam zamierza...

Szukam systemu CRM (14 odpowiedzi)

Szukam CRMu dla 6 pracowników, branża serwisu klimatyzacji. Mamy bałagan w firmie. Musi być...

System CRM w firmie (94 odpowiedzi)

Czy w swojej firmie macie jakieś systemy, które wspierają waszą działalność? Coś, co zapewnia w...

do góry