Widok

Muay Thai

Witam poszukuje dobrego kluby gdzie można poćwiczyć Muay Thai możecie coś polecić.Chodzi przede wszystkim o dobrą atmosferę i oczywiście podejscie trenera zastanawiam się nad championem ale z tego co słyszałem jest to bardzo malutka sala.Jeżeli chodzi o klub duet to chodzą koksy więc odpada.Jeszcze słyszałem że na Osowej jest klub ale nie mogę znaleść strony internetowej.Czytałem tutaj na formu wypowiedzi ale wszystkie które znalazłem były z roku 2010 lub 2011 więc może że coś zmieniło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój chłopak chodził kiedyś do klubu na Orunii, klub nazywał się Korpus albo Corpus ;P sprawdź sobie w google na pewno będzie bo organizowali nawet zawody.
Pozdrawiam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Corpus jest w Brzeźnie
http://www.gkskcorpus.pl/
Nie wiem co się tam zmieniło ale gdy chodziłem tam 2 lata temu warunki były dosyć spartańskie. Może to celowy zabieg żeby ćwiczący byli jeszcze bardziej twardzi :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie ja też słyszałem że w Corpusie są spartańskie warunki.Ale nie potwierdzam bo nie byłem nie widziałem.Na forum chwalą sobie championa na Traugutta ktoś może się wypowiedzieć na ten temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt nic już nie podrzuci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy ktoś z was chodził do kluba vataha w Gdyni jeśli tak to może podzielić się wrażeniemi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pozwalam sobie podbic temat, ze szczególnym naciskiem na gdynie

a może jest ktoś kto kiedyś cwiczyl boks lub muay thai i po przerwie chciałby wrocic, a teraz szuka "sparing" partnera by najpierw trochę pocwiczyc sobie na luzie? (nie mowie nawet o walce, tylko o pocwiczeniu kombinacji itd.)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do asde. jak chcesz możemy poćwiczyć razem.Ja mam zamiar zacząć chodzin na muay thai od września więc teraz kondycje bym sobie po ćwiczył
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a cwiczyles juz MT? bo mnie by bardziej zalezalalo na pocwiczeniu techniku niz na treningu wytrzymalosciowym (kondycyjnym)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze nie ćwiczyłem MT.Mam zamiar zacząć chodzić od wrzesnia.Ćwiczyłem kiedyś boks ale to była bardzo dawno temu.Ostatnio ćwiczyłem krav mage,ale chyba to nie dla mnie i wole spróbować MT.A ty ćwiczyłeś MT?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sorry, pare dni tu nie zagladalem. Najlepiej napisz do mnie to zobaczymy, czy uda nam sie cos wykombinowac wspolnie. Adres f2l (na serwerze) o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Maty do ćwiczeń (4 odpowiedzi)

Szukam info gdzie można kupić lub wypożyczyć tanie maty treningowe. A może ma ktoś jakiś...

kurs kitesurfingu (5 odpowiedzi)

Cześć, planuję na weekend wyskoczyć do Jastarni na Kitesurfing. Oprócz tej szkoły...

Jakie jest twoje najbardziej kontrowersyjne podejście do piłki nożnej? (3 odpowiedzi)

Dla mnie najbardziej kontrowersyjnym podejściem do futbolu jest to, że zdobycie przez Messiego...

do góry