Widok

Muchy w kominie, familijne

Drodzy sąsiedzi na osiedlu familijnym, czy Wam tez wchodzą zielone muchy przez komin? Ja wiem, że mieszkam na wsi i muchy będą, ale tak jak dotychczas zabijałam z 5 much na dobę, to jak dzisiaj zeszłam na dół to prawie dostałam zawału - z 40 wielkich, głośnych, obrzydliwych much, a okna w domu dzisiaj były jeszcze zamknięte. Zauważyłam, że dostają się do domu przez wentylację, więc pewnie deweloper zapomniał założyć siatki na komin. Nie mam siły latać za każdą z nią z packą, kupię jakiś lep i poczekam, ale chciałabym się zabezpieczyć na przyszłość, więc może macie jakieś rozwiązania? Do dewelopera jeszcze nic nie zgłaszałam, bo może to ja mam jakiegoś pecha tylko...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdź wentylacje niestety deweloper to paprak tak wkleili kratki że ptaki
wyrywają kratki i robią gniazda często robiąc sobie tam krzywde zdychają i
problem z owadami się nasila bo mają naturalną pożywkę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie niestety to samo. Wcześniej nic podobnego nie zaobserwowałem ale dzisiaj jakiś nalot. Utłukłem z żoną już 80 szt. Ale dalej się pojawiają. Masakra jakaś.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam sprawdzic kanaly wentylacyjne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi wczoraj wieczorem wpadł jakiś motyl albo ćma i zaklinował się w wyciągu od okapu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozwiązaliście problem? U mnie dziś to samo, ale wszystko siedzi w kanałach wentylacyjnych i kominie, pewnie przez te deszcze od wilgoci w kominie się lęgną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem co zrobić z nitoperzami na poddaszu. Miał być mały pokoik a jest mini ZOO.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie jeść ich!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wystarczy rozpalić w kominie to muchy tam przebywające padną
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szczególnie w kominie wentylacyjnym!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

do góry