Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nigdy więcej wątek zamknięty Tragiczna jakość wyświetlania filmów. Cześć scen tak ciemna, że nie widać...
~Pawle
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 maja 2018

porażka wątek zamknięty Byłam wczoraj na seansie o 13:25 - Czwarta władza. Za bilet ze zniżką dla...
~grendel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

Żenada wątek zamknięty Idę sobie do kina we wtorek, na spokojnie, a przy kasie okazuje się,ze nie...
~Zbulwersowana klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 października 2017

Marnie wątek zamknięty Generalnie marnie. Oszczednosci doprowadzone do absurdu. Nie bylem tam od 2...
~Widz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 stycznia 2017

Wciaz żenada wątek zamknięty Po kilku latach mojej nieobecnosci w multikinie w Gdyni nadal bez zmian....
~BvB
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 stycznia 2017

Zimno !!! wątek zamknięty w sali zimno jak nie wiem, siedziałam owinięta szalikiem i nakładałam kurtkę
~zniesmaczona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2017

;)) wątek zamknięty Poszukuje Pana który był na filmie pt.pitbul w niedzielę 10.04 zajmował...
~Iza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2016

Gdzie ogrzewanie???!!!! wątek zamknięty Jakaś kpina, w kinie zimno, cały film przesiedziałam w kurtce i szaliku.......
~aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 stycznia 2016

opinia wątek zamknięty Głośność skandaliczna, zwłaszcza reklam!!! Gdzie odpowiedzialność za dobre...
~EB
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

Do dyrekcji multikina wątek zamknięty Nie rozumiem tego upierania się przy wersji 3D. To powinna być opcja a nie...
~Piotr W.
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 maja 2012

Wszystko ok. wątek zamknięty Przydałby się generalny remont, ale kino jak kino.. Miło spędzony wieczór.
~P.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 czerwca 2015

Boss - opinia wątek zamknięty Bardzo sympatyczny kompleks sal kinowych .
~Boss
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 marca 2015

Bardzo zaniedbane kino wątek zamknięty Skorzystałam z Multikina pierwszy raz po rocznej przerwie. Straszne, co się z...
~Tanuki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2015

Żenada wątek zamknięty Wchodzisz do kina, stoisz 20 min w kolejce (jak w każdym multikinie...
~A.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2014

Parking i obsługa wątek zamknięty To kpina jest żeby kino nie miało bezpłatnego parkingu, nie dość że bilety...
~Karina
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 stycznia 2014

uwaga, zepsuty projektor... wątek zamknięty na sali nr1 jest zepsuty projektor... przez cały seans od 1 reklamy po napisy...
~widz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 października 2013

REKLAMY wątek zamknięty Reklamy to jest jakaś żenada - wczoraj byliśmy na "Wałęsie" - reklamy przed...
~ja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2013

nieprzyjemny wieczór!!! wątek zamknięty Obsługa wprowadza w błąd, nie informuje o ważnych faktach- na przykład płatny...
~KP
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lipca 2013

Szybcy sie wściekli wątek zamknięty Trzeba byc kompletnym Debilem żeby na 20 40 wybrać najmniejsza sale która w...
~W
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 maja 2013

Nie polecam popcornu karmelowego wątek zamknięty Po raz setny albo i tysięczny, kupując karmelowy popcorn, dostałam 3/4...
~Agnieszka
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
88

postów

70

wątków

do góry