Widok

Multimedia...

Technologie Temat dostępny też na forum:
Mam pytanie jak oceniacie MM ?

Ile ,płacicie i co w zamian dostaliście ?

Jak ktoś przeniósł do nich prąd też niech się wypowie...

Chodzi mi o obiektywne opinie , a nie wypowiedzi agentów MM.

Jak ktoś ma moduł CI+ , też chętnie się dowiem jak działa...

NA co uważać przy podpisywaniu umowy itd itp....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przy podpisywaniu umowy należy uważać na WSZYSTKO. Czytać dziesięć razy i w żadnym wypadku nie zawierać umowy przez telefon. Pytać o wszystkie koszty dodatkowe, które się mnożą jak króliki i pomija się je milczeniem lub bardzo mętnie informuje klienta. Nie wierzyć w żadne magiczne dodatkowe usługi, zawsze są płatne i przeważnie niepotrzebne.
Uważać na czas wypowiedzenia umowy, bo telewizję trzeba zgłaszać trzy miesiące wcześniej a internet i telefon tylko miesiąc wcześniej.
Zmianę pakietu traktują, jak wypowiedzenie umowy, choć się tłumaczy jak krowie na rowie, że umowy nie zrywasz, bo ci się roczna skończyła, chcesz tylko zmienić pakiet w nowej umowie na inny. Okazuje się, że nie. To jest zerwanie umowy i trzeba płacić za jakąś tam promocję karne trzy miesiące. Taaaa....
Najlepiej unikać, a jeśli się nie da, to uważnie czytać, pytać, znowu czytać, znowu pytać. Brać najprostsze rozwiązania bez ukrytych opłat dodatkowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli po staremu :) , a już chciałem wrócić :PPP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Gdzie kupic okna PCV w Wejherowie? (4 odpowiedzi)

Musze wymienic okna mozecie polecic jakas sprawdzona firme.

Mieszkanie (5 odpowiedzi)

Cześć :) Szukam mieszkania, oczywiście w stanie deweloperskim. Ktoś poleci jakąś dobrą...

budowa domu Różyny, Łęgowo (28 odpowiedzi)

Witam, Zastanawiam się nad budową domu w wyżej wymienionych lokalizacjach - cena działki...

do góry