Widok

Myjnia bezdotykowa, która w okolicy w miarę przyzwoita?

Dąbrowa Temat dostępny też na forum:
witam
proszę o podpowiedź która myjnia bezdotykowa w okolicy jest w miarę przyzwoita ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam myjkę przy Shellu nie oszukuję na czasie - jest zegar odliczający sekundy do końca, przyzwoite środki myjące. Myjka pracuję pod dobrym ciśnieniem i z ciepłą ( nie jak w dwóch pozostałych myjniach) i jest automat do rozmieniania pieniędzy. Osobiście przerzuciłem się na myjkę koło Shella :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Też polecam przy Shellu, szczotka z pianą porządnie pluje środkiem czyszczącym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
A ja polecam myjnie w Bojanie, extra piana jakiej nigdzie nie widziałem. Przejadę parę kilometrów więcej ale wiem że dobrze umyję auto
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam myjnie koło Shell na Karwinach za 6 złotych myje tam auto bez większych problemów 2 zł lanca 2 zł szczotka z pianą i 2 zł spłukiwanie. Jest dobre ciśnienie w porównaniu do bardzo kiepskiej zaniedbanej myjni na stacji pod żaglami. Przy Anyżowej myjnia jest taka sobie krótki czas słabsze ciśnienie (chociaż ostatnio trochę sie poprawiło). Shell bez konkurencji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Karwiny

Nowe Karwiny (4 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w dzielnicy Karwiny, a więc w okolicy, gdzie od lat istnieje rozwinięta...

Zenit (16 odpowiedzi)

Osiedle Zenit powstanie w rozwiniętej pod względem infrastruktury dzielnicy - w otoczeniu nie...

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?

do góry