Widok

NAN pro 3 a zaparcia?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Przechodzimy z Nutramigenu na NaN 3, robiliśmy to stopniowo przez ok 5 msc dosypując po jednej miarce i teraz gdy została nam ostatnia (6 miarek NAN i jedna Nutramigen) córa robi twardsze kupki, ma zaparcia- myślę, że trochę nawykowe, podaję jej 1 łyżeczkę lactulosum i jest troszkę lepiej ale nadal zastanawiam się dlaczego kupki są twardsze i wypróżnia się co 2 dzień.. podaję jej dużo picia, jabłuszka, staramy się ograniczyć słodycze ale jeszcze się zastanawiam nad mlekiem, czy u dwu latki mleko mm może powodować zaparcia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie ze moze,moj maly mial po nan zwyklym zaparcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja na Nan od urodzenia do 2,5 r.ż. nigdy zaparć nie miała.Jak dla mnie wypróżnianie co 2 dzień u dziecka to jeszcze nie dramat,spróbuj jej dosypywac bakterie do mleka,serka lub podawać biogaje w kroplach u mojej to zawsze rozwiązuje problem zaparć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja prpoponuje dawac kaszke 7zbóz z bobovity. mojej malej podaje nan3 i robi 2 kupy,raczej nienormalne jest ,ze dziecko co 2 dni robi!!!sok z jabłuszka,marchewki...zmien cos w diecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego nienormalne. Dziecko 2 letnie ma prawo robic co 2 dni. A ty nie robisz? Moj czasem potrafi 3 dni nie robic,ale normalnie sie zachowuje,nie boli go brzuszek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

wniosek o alimenty - pytania (18 odpowiedzi)

hej do jakiego sądu adresować pozew o alimenty? jak dlugo sie czeka na pierwszą rozprawę? czy...

Adwokat- rozwód- podział majatku (59 odpowiedzi)

Szukam bardzo dobrego adwokata z trójmiasta, który zajmuję się rozwodami i podziałem majątku....

Pełnoletnia córka -mój osobisty koszmar (129 odpowiedzi)

Moja córka m-c temu miała 18 urodziny . i tyle ja widziałam...... Do 18 tez rzadko bywała w...

do góry