Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pacjent - opinia Doktor Jaworski... tragedia... podczas konsultacji ortopedycznej, lekarz...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 9 sierpnia 2023

Małgorzata Rostek - opinia Witam Serdecznie. Chciałam z całego serca podziekować Panu Doktorowi Piotrowi...
~Małgorzata Rostek
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 23 maja 2023

Pacjentka - opinia Jest jak jest...ani panie z rejestracji nie są winne ani lekarze którzy...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 października 2022

. - opinia Dr Jaworski - zdecydowanie nie polecam. U tak złego ortopedy jeszcze nie byłam.
~.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 września 2022

Magdalena - opinia Dr Piotr Jaworski najlepszy diagnosta jakiego w życiu spotkałam.
~Magdalena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 sierpnia 2022

nigdy więcej - opinia Ortopeda Piotr Jaworski, to chyba najgorszy z możliwych wyborów.. szorstki,...
~nigdy więcej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 kwietnia 2022

Zyta - opinia wątek zamknięty Praca w rejestracji to koszmar...miejmy litość dla tych pań...nie...
~Zyta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 lutego 2022

Pacjent - opinia wątek zamknięty Powiem tak...dzielnica Przymorze mnóstwo ludzi...panie z rejestracji starają...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 lutego 2022

JK - opinia wątek zamknięty Dr Jaworski - ortopeda, to najgorszy lekarz z jakim miałem kontakt od lat....
~JK
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 listopada 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Obsługa w pracowni tomografii komputerowej wysoce profesjonalna, badanie...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 września 2021

Córka pacjentki w jej imieniu - opinia wątek zamknięty Dr. Jaworski niestety nie sprawdza się jako lekarz ortopeda. Mam 70 lat,...
~Córka pacjentki w jej imieniu
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 lipca 2021

Kobieta. - opinia wątek zamknięty Niestety kolejka po wyniki na cały korytarz, nikt nie wie, że rejestracja i...
~Kobieta.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 maja 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Próbowałam otrzymać teleporadę, aby otrzymać skierowanie do ortopedy i na RTG...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2021

Zbigniew Kosiński - opinia wątek zamknięty Rejestracja to tragedia , Pani rejestrująca zachowuje się jakby pracowała...
~Zbigniew Kosiński
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 lutego 2021

nie polecam wątek zamknięty Nie polecam zadnej placówki .Poczawszy od lekarza 1 kontaktu po specjalistow...
~Jowita
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 września 2019

Tej pani nie można nazwać lekarzem.. wątek zamknięty Przyszłam do pani doktor z podwyższoną temperaturą, bardzo bolącym gardłem i...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 czerwca 2019

dobry laryngolog wątek zamknięty Polecam pana Dr Bielińskiego laryngologa pomógł mi z bólem ucha a się okazało...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 maja 2019

Czekanie na wizytę i sama wizytą była stratą czasu. wątek zamknięty Jakość usług poniżej krytyki, traktowanie pacjenta bardzo przedmiotowo. Brak...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 maja 2019

Porażka totalna wątek zamknięty Najgorsza przychodnia w jakiej miałam okazję być. Proponuję Zarządowi,...
~Villemo
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 września 2018

medycyna pracy wątek zamknięty - lekarze niemili - badanie krwi godzina 17? - przepisywanie pacjenta z...
~Ezio
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
129

postów

76

wątków

do góry