Widok

NESTLE PORUSZA POLSKĘ

https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/banino#lokalizacja476
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
zagłosowałam - myślę że to jest do wygrania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
i głosować można codziennie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zagłosowałem. Powiadomię też sąsiadów i znajomych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
obserwowałam wyniki w dniu dzisiejszym - Banino dostało ok 20 głosów, Miłoradz ponad dwieście pięćdziesiąt :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zawsze to forum było aktywne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widać Miłoradz zatrudnił jakichś Chińczyków do głosowania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bo na tym forum i w Baninie to tylko marudzić można. Ludzie nie są przyzwyczajeni to zadbania o swój teren. Przeprowadzają się z blokowisk, gdzie dbała za nich o wszystko wspólnota, i dalej będą mieszkać w blokowiskach - kurnikach. Więc po co mają się wysilać i zagłosować?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jeśli ktoś ma kilka adresów mailowych, to z każdego można głosować.
Zróbmy wreszcie coś pozytywnego dla naszej wsi! :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
proszę pamiętać, żeby głosować codziennie i potwierdzać glosy w otrzymanej wiadomości mailowej. bez potwierdzenia głos się nie liczy.

/edit w Miłoradzu mają chyba dobrego informatyka bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że nagle maja 3187 głosów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
chyba by trzeba na ogłoszeniach parafialnych o tym zawiadomić by mieć szansę. ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może ktoś mógłby w szkole rozpropagować akcję? - jakiś plakat ...
Chyba bez pomocy młodzieży i dzieci nie damy rady ....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
albo ulotki po domach ....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
od godziny 08:13 do teraz przybyło im prawie 1000 głosów. to jawne oszustwo. stan glosów na miłoradz na chwilę obecna to 4152
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
albo dobrze zorganizowani - podejrzewam młodzież w szkole.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cała gmina liczy 3600 mieszkańców, więc muszą być naprawdę nieźle zorganizowani...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://malbork.naszemiasto.pl/artykul/silownia-plenerowa-w-miloradzu-mozesz-w-tym-pomoc,3695316,art,t,id,tm.html

04 kwietnia na ich stronie (sprawdziłam) już była inf. o tym przedsięwzięciu.
Poza tym liczy się ilość adresów mailowych, ja wysyłam z 3 plus dwie koleżanki spoza Banina. Może i tak jest w przypadku Miłoradza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na pewno... i w ciągu godziny kolejne 300 głosów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a baninko 16

no cóż, napisałam do nestle z prośbą o regulamin akcji. Na stronie piszą o siłowniach w liczbie mnogiej. Więc może jest szansa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w regulaminie jest napisane, że nagrodą jest 1 siłownia dla każdego województwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to tylko szkoła i ksiądz może pomóc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no nie, zmieniam zdanie - Miłoradz znowu 300 w przeciągu pół godziny

pomóc może jedynie INFORMATYK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może nowe adresy mail`owe na potrzeby konkursu :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to aż raczej nie możliwe żeby komuś się chciało tyle adresów ręcznie zakładać. Miłoradz 5800...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bez captcha ciężko będzie Miłoradz pokonać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można zrobić automat który tylko pokazuje captche i je przepisujesz i też będzie 5-10 głosów na minutę. Tylko komu się chce marnować kilka(naście) godzin na pisanie kodu do tego. Nie chcemy być chyba oszustami? A jeśli oni oszukują, to na pewno uda się tego dowieść.

Btw. jeśli macie konto w gmailu, to po nazwie użytkownika można dodawać dowolny ciąg znaków po znaku +, oraz dowolnie wstawiać kropkę, a i tak poczta dojdzie do was :)

Np.
us.er@gmail.com == user@gmail.com
user+cokolwiek@gmail.com == user@gmail.com
use.r+jeszczeinny@gmail.com == user@gmail.com

:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja codziennie poświęcam 5 minut i klikam z 10 maili swoich córki męża firmowych, blogowych. Ja chcę grać uczciwie. Widać inni (bo też nie wierzę w Miłoradzki sukces).
Pamiętam kiedyś głosowanie na "osobistość roku" gminy sulęczyno gdzie jeden z kandydatów miał ustawiony taki automat. Było kilka zgłoszeń i organizator konkursu nie zaliczył "oszukanych" głosów. Może i tu trzeba pisać "donosić" :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli sprawdzają adresy IP, to pewnie sporo głosowań odpadnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok, to kto pisze do Nestle donos na Miłoradz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jesteśmy przekonani że Dzieżgoń i Miłoradz i kilka innych miejscowości w innych województwach, stosują sztuczki hakerskie (są specjalne bramki które same o danej porze głosują) sprawa została zgłoszona do NESTLE zobaczymy co zrobią. Ps. Miłoradz ma niecałe 1,5tyś mieszkańców ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie są sztuczki hackerskie, do żadnego włamania/przełamania zabezpieczeń nie dochodzi :) To raczej spryt.

W sumie w 2-3 godziny bym napisał taki program co sam zakłada konta mejlowe, wpisuje email i klika w linki aktywacyjne, bo tutaj nawet nie ma captchy do przepisania - ale jak mówiłem, nie lubię oszukiwać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
działa :) cały dzień wysyłam z gmaila, przyłączcie się :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy masz metodę na oddawanie głosów wielokrotnie w czasie jednej doby?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Więc sprawdziłem i wystarczy:

1) założyć konto na gmail
2) wczytać przez CURL stronę https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/banino
3) pobrać parametr csrf-token z meta tagów
4) zrobić pętlę która generuje adresy email: nazwakonta+COKOLWIEK@gmail.com
5) otworzyć przez CURL GETem adres https://www.nestleporusza.pl/voting/vote?email={EMAIL}&id=476&csrf={CSRF} - gdzie {EMAIL} to nasz adres, a CSRF to id z punktu 3
6) zrobić odbieranie emaili przez POP3 lub IMAP i otwierać przez CURL GETem linki zaczynające się od https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/potwierdz/xxxxxxxxx

W kilka godzin powinien być z milion głosów :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla zwykłego użytkownika internetu Twoja instrukcja to jakiś kosmos...Może ktoś inny to ogarnie, bo na pewno nie ja!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mając adres gmail wystarczy wpisać . (kropka) w różnych konfiguracjachnp
nazwa@ gmail.com
n.azwa@gmail.com
na.zwa@gmail.com
działa też z podkreśleniem (_)
i z myślnikiem (-)
dziś wypróbowane.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla mnie to czarna magia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super a możesz to zrobić???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem za uczciwym głosowaniem tylko niech ktoś napisze list "papierowy" z reklamacją - jak wspomniałam - od kogoś Ważnego z Banina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rowniez jestem za uczciwym glosowaniem, niech inni sie ciesza z oszustwa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawe jak wypadają inne lokalizacje w naszym województwie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/Pomorskie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Są programy typu 10minute mail, w ten sposób jak ktoś ma czas, można nabić sporo głosów :) Zgłaszamy, podajemy 10 minutowego emaila, przychodzi link, klikamy, zmieniamy adres na nowy, powtarzamy procedurę ile nam się podoba i nie otrzymujemy spamu od nestle :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie licząc tych dwóch gmin z przekręconymi wynikami mamy pierwsze miejsce :D `
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czyli moralnie jesteśmy liderem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do dzisiaj Nestle nie odpowiedziało na skargę.
Czy to oznacza cichą akceptację ?
W Baninie nie brakuje fachowców z tematu informatyki.
Poczekam jeszcze do poniedziałku i trzeba będzie wytoczyć
tzw technikę skoro nie jest zabroniona.
Głowa do góry. Ogarniemy temat.
A jeśli przegramy to po walce.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na mojego maila mniej więcej co drugi raz nie przychodzi mail z linkiem potwierdzającym głos. Brak regulaminu na stronie. Cała akcja to albo lipa, albo i może intencje były czyste, ale organizacyjnie coś ich zeżarło.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ślepy, czy niedowidzący? na gorze strony masz 3 zakładki.
"głosuj, regulamin, kontakt"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie jestem ślepa, ani niedowidząca. Wiem, o istnieniu tych trzech zakładek. Niestety zakładka z regulaminem zawiera informację o błędzie serwera. Dziś jeden raz udało mi się ją otworzyć. Użyłam tez zakładki "kontakt" - i próbowałam wysłać wiadomość - i tu kolejne wątpliwości, bowiem nie uzyskałam żadnego systemowego sygnału o tym, że moja wiadomość została wysłana.
Po raz kolejny nie przyszły maile dla potwierdzenia głosu.
Życzę Ci luk wszystkiego najlepszego, jednak zanim kogoś "objedziesz" pomyśl.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam. System do odbioru głosów był nie sprawny.
Ktoś w tym samym czasie uzyskał przewagę o kolejne 2000 punktów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to przekroczyliśmy pierwszy 1000 - brawo MY :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
gratulacja dla Miłoradza, pierwsze 18000 za nimi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Spójrzmy prawdzie w oczy.
Z naszym wynikiem nie wygralibyśmy w żadnym województwie.
Jeśli szybko nie rozpropagujemy tej akcji nawet ewentualne dyskwalifikacje nie pomogą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w każdym województwie wygrywa 1 lokalizacja...nie musimy wygrywać, żadnym innym województwem.

podejrzewam, że pozostałe wyniki (te kilku/kilkunastu tysięczne są równie uczciwe jak te Miłoradza)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie w małopolskim obecny lider czyli Nowy Wiśnicz nabił od 9 rano do 11 -5 tysięcy głosów -obecnie tylko dziś ponad 7 tys głosów-napisałem do nestle że to nie ma sensu ale na razie cisza :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może na sam koniec będą weryfikować. ja tam jestem za uczciwą grą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no tak, takie posunięcia demotywują, ale liczmy na to że dyskwalifikacje nastąpią i głosujmy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
po dzisiejszym głosowaniu, na trzy różne maile, nigdzie nie przyszedł link potwierdzający. Gdy chciałam ponownie zagłosować, nie było możliwości.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam to samo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja sie nie moge dostac na strone
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
również napisałam do nestle skargę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgodnie z regulaminem reklamację można składać tylko w formie papierowej. W końcu mamy 21 wiek :) Poniżej wyciąg z regulaminu.

16. Reklamacje dotyczące przebiegu Głosowania mogą być zgłaszane tylko w formie listu poleconego do dnia 18.07.2016 r. na adres Organizatora Głosowania z dopiskiem Głosowanie Internetowe w Konkursie: Nestle Porusza Polskę: Porusz swoją okolicę.

17. Reklamacja powinna zawierać imię i nazwisko, adres do korespondencji oraz adres e-mail wskazany podczas Głosowania oraz dokładny opis i powód reklamacji. Decyzja komisji powołanej przez Organizatora Głosowania (dalej Komisja) o rozpatrzeniu Reklamacji zostanie przesłana do Głosującego zgłaszającego Reklamację w ciągu 14 dni od daty otrzymania reklamacji. Decyzja Komisji kończy postępowanie reklamacyjne. Po zakończeniu procedury reklamacyjnej Głosujący może dochodzić swoich roszczeń na drodze sądowej. Postępowanie reklamacyjne jest dobrowolne i nie wyłącza prawa Głosującego do niezależnego od postępowania reklamacyjnego dochodzenia roszczeń bezpośrednio na drodze postępowania sądowego.

18. Organizator Głosowania ponosi pełną odpowiedzialność za treść Regulaminu Głosowania, przebieg Głosowania oraz rozpatrzenie ewentualnych reklamacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja je ee b i eee.... :/ no to trzeba napisać .... może ktoś z Sołectwa ? tak oficjalnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ppp. możesz dokładniej wytłumaczyć mi tą instrukcję?
mam curla, ale nie pokazuje mi meta tagów jak o to pytam i nie mogę wziąć csrf-tokena. Potem curl krzyczy, że nie rozumie czym jest id i csrf (csrf wziąłem sobie z przeglądarki z kodu - wiem, że on się zmienia i w curlu będzie inny, no ale spróbowałem).

z pętelką sobie poradzę bez problemu - potem zostaje jeszcze sprawa odbioru tych maili.

poświęciłbym się i pogłosował tym sposobem, (bo póki co mamy niecałe 1500 głosów...) - o ile jest taka możliwość żebyśmy dostali tą siłownię. Każdy kombinuje.

byłoby miło jak byś mi to rozszerzył : zneedyss@gmail.com
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Głosuję systematycznie z jednego adresu. Nie po raz pierwszy mój głos
nie został dodany. Śledzę postępy i wzrosty liderów. W tym samym czasie
na kontach wyraźnie lepiej zasilanych przyrost jest rzędu 500-800 jednostek.
Jak widać czas na reklamację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koleżanka dzwoniła do nich na skargę to nawet nie wiedzieli co to 10 minute mail... pani przez telefon powiedziała jej, ze dla nich licza sie tylko klikniecia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
... bo mają kasę za wyświetlenia ich strony. Szkoda, że tego typu konkursy, zamiast mobilizować do autentycznej aktywizacji ludności miast, powodują kombinowanie i oszustwa. W mojej miejscowości mieszkańcy grali uczciwie, jednakże zniechęceni 'nienaturalnym' przyrostem liczby głosów u miast przodujących, postanowili zrezygnować. Z automatem się nie wygra...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlatego kolega powinien pomóc nam odpalić program tym sposobem, niech mają kasę za kliknięcia, my byśmy mieli siłownię..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasę za wyświetlenie? A w jakim systemie? Nie widzę tam AdSens, nie widzę, żadnych reklam. Nie mają żadnej korzyści ze sztucznie generowanego ruchu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Automaty Miłoradzu i Dzierzgonia toczą zażartą walkę o zwycięstwo ;) Sądząc po wynikach, w większości (wszystkich?) województw zostały odpalone maszyny głosujące...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyżby w Baninie nie było żadnego informatyka, który poradziłby sobie z programem do głosowania????? Codziennie poświęcam 10 min na głosowanie , przypominam znajomym w pracy i rodzinie, ale widząc mały postęp odechciewa się. Czy w Baninie naprawdę tak trudno o jedność, ludzie przecież to dla naszego dobra, mobilizujmy się bo czas ucieka i ciężko nam będzie dogonić Miłoradź z ich 111061 głosami !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również głosuję na kilka maili :) ale jaak widzę postęp to mi się odechciewa, wierzę jednak, że nasze głosy nie zmarnują się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niektore miejscowosci przesadzaja... np. Paniówki 597152 głosów, a 2297 mieszkańców
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pani%C3%B3wki

mi sie odechciało bo widać, nestle ma to w d*pie. dba tylko o reklame.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Luk, na daną lokalizację mogą oddać głos nie tylko mieszkańcy danej gminy. Istnieje możliwość zdobycia dużej ilości głosów, jeśli mieszkańcy i sympatycy danej gminy są mocno zaangażowani. Gminy promują swoje lokalizacje i takie wsparcie komunikacyjne może mieć realny wpływ na wyniki aktywacji. Zachęcamy do aktywizowania mieszkańców i przypominania, że głosy można oddawać codziennie!

Ekspert.Nestlé
---
Ekspert.Nestlé, odpowiada na pytania konsumentów związane działalnością firmy Nestlé. Zapraszam do dyskusji lub bezpośredniego kontaktu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Już widzę te ponad 500 tysięcy sympatyków 2.3 tysięcznej miejscowości. Oczywiście. Kilku sprytnych, znających się na informatyce i głosujące boty. Nestle jak widać ma to gdzieś, to ja ich zbojkotuje. Zamiast Gerberów kupię dziecku produkty konkurencji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam. Nie jestem jeszcze mieszkańcem Paniówek, lecz każdego dnia wraz z życzliwymi znajomymi-sympatykami Paniówek oddaję wytrwale głosy z każdego adresu e-mail, którym dysponuję. Pozdrawiam Sympatyków Paniówek z Katowic, Gliwic, Zabrza i okolic ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Całe to głosowanie to farsa. Pewnie tak samo jak produkty Nestle.
Przypomina mi to walkę z terminatowem bez szczęśliwego zakończenia.
Mimo wszystko oddaję regularnie głosy.
Co prawda nie zawsze są zaliczane przez automat zgłoszeniowy.
Pewnie jest "zapracowany" zliczaniem pusto-głosów.
Przynajmniej mam czyste sumienie że nie sprzedałem własnej godności.
Martwi mnie jedynie to, że za 50tys można tak nisku upaść.
Dobre stare przysłowie mówi, że lepiej z mądrym stracić niż z głupim
zyskać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Luty, zapewniamy, że wszystkie głosy zliczają się prawidłowo. Przypominamy, że głosy można oddawać codziennie, dlatego warto nieustannie aktywizować mieszkańców i sympatyków danej gminy.

Ekspert.Nestlé
---
Ekspert.Nestlé, odpowiada na pytania konsumentów związane działalnością firmy Nestlé. Zapraszam do dyskusji lub bezpośredniego kontaktu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ekspert Nestle. Bardzo proszę o nie cytowanie haseł reklamowych.
Jeśli napisałem, że nie jednokrotnie moje głosowanie nie zostało zliczone to jest to jednoznaczne. Napisałem do pana o kłopotach dwa tygodnie
po ogłoszeniu plebiscytu. Do dzisiaj brak odpowiedzi.
Ja rozumiem, że rynek handlu jest agresywny i bezwzględny.
Jednak są mimo wszystko pewne granice przyzwoitości.
Nestle wciągnęło "Całą Polskę" w parszywą propagandową prowokację.
Czy spodziewa się pan takimi metodami budować wizerunek korporacji
Nestle? Jeśli tak to życzę powodzenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/Banino

Głosujcie Ludziska. Przyda się w naszym Baninie siłownia pod chmurką! ;-)

Trzeba potwierdzić swój głos klikając w link w wiadomości, którą otrzymujemy na podanego przez nas maila..

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
X
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

do góry