Widok

NIE KUPUJCIE SPRZĘTU AMICI!!!

W żadnym wypadku nie kupujcie sprzętu firmy "AMICA"!!! Serwis tej firmy, "AUTORYZOWANY" zresztą jest niżej czegokolwiek, co w cywilizowanym świecie, można nazwać fachową usługą. Wezwałem fachowca do uszkodzonej zmywarki, który żeby mu oddać sprawiedliwość, wstawił się w wyznaczonym miejscu oraz czasie. Za sprawdzenie oraz dojazd skasował /bez pokwitowania/ 90 PLN po czym oświadczył, że części do mojej zmywarki nie ma na stanie i trzeba ją zamawiać. Podał cenę, ja się zgodziłem i czekam...tak czekam, że teraz doczekać się nie mogę...ani na część, ani na pokwitowanie przedmiotowych 90 PLN, ani nawet na głupi telefon kiedy ewentualnie ta część będzie, czy żebym chociaż pocałował się w dupę!!! Tak się nie godzi w cywilizowanym świecie...No chyba, że żyję w buszu..
Moja ocena
Serwis Fabryczny Amica kategoria: Naprawa i serwis AGD
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 31
U kllienta byliśmy 4 stycznia, stwierdziliśmy że do wymiany jest sterownik, który trzeba było zamówić. Klient został poinformowany, że zamówimy sterownik i trzeba czekać minimum tydzień czasu i uważaliśmy że Sz. Pan Krzysztof Araźny przyjął do wiadomości szacowany termin realizacji naprawy, ale chyba wziął kąpiel w gorącej wodzie i po trzech dniach tj. 7 stycznia wystawił nam komentarz oczywiście bez uprzedniego kontaktu z nami. Jak tylko otrzymaliśmy zamówioną część to od razu umówiliśmy się na dokończenie naprawy. Zmywarka została naprawiona.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ma wszystkie sprzęty AGD firmy Amica i jestem bardzo zadowolona...
Pieniądze szczęścia nie dają, ale łatwiej cierpieć w luksusie...
[url=http://lilypie.com]
image[/url]
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja używam piekarnik zabudowanego amica i moim zdaniem piekarniki mają najlepsze, szczególnie biorąc pod uwagę ich ceny, dużo funckji, kapitalny design :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Amica kojarzy mi sie z chinzczyzna (wiem, bo mialem - juz sie popsul topowmy model lodowki za grube pieniadze). Nigdy wiecej tej marki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry