Widok

NIE POLECAM!

Zaczynam od rejestracji - Pani rejestratorka nie miła, szydzi z klientów, a do tego miała problem z wyszukaniem firmy w systemie przychodni (Medycyna Pracy) mimo, że podpisana jest umowa.
Dalej - w laboratorium ani w rejestracji nikt nie wspomniał, że w piątek laboratorium nie pobiera próbek, przy dostarczeniu próbek usłyszałam "zapomniałam powiedzieć, no a ja nie wiem czemu nie chcą pracować w sobotę i niedzielę" widząc następny szydzący uśmiech na twarzy... Wydaje mi się to jednak co najmniej niegrzeczne gdyż jako klient mogę nie wiedzieć, że próbki badają następnego dnia skoro nikt o tym wcześniej nie wspomniał. Jedyne co usłyszałam oddając pierwszą z trzech próbek (w czwartek) to to, że należy oddawać je 3 dni bez przerwy. Logicznie rzecz biorąc drugi roboczy dzień pracy po czwartku jest piątek.
Dalej - po weekendzie sprawdziłam na stronie www -laboratorium czynne od 7-19 przyniosłam więc próbkę o 15.40 i co usłyszałam "próbki przyjmujemy do 15.30" - to kpina! Takiej informacji też nie udzielono. Skoro próbki bada się dnia następnego a laboratorium czynne do 19.00 i nikt nie podał mi innej informacji to dla mnie logiczne - można dostarczyć do 19.00. STRATA CZASU I PIENIĘDZY!!!
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: -
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: 1
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie polecam znudzone panie rejestratorki, tylko jedna zajęta liczeniem kasy na pewno nie pacjentem, Lekarze nikt znany brudno toalety u góry i panie ciągle chodzące sprzątające udające sprzątanie takie rzeczy robi się po zamknięciu chyba na pewno nie podczas prywatnych wizyt nie polecam jest tyle innych fajnych miejsc no Enel med
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry