Widok

NIE POLECAM!!!!!!!!!

od jakiegoś czasu poziom usług spadł diametralnie, Siłownia nastawiła sie wyłącznie na zysk kosztem stałych , ale także nowych klientów. Brak miejca w szatni, tłumy w przebieralniach i pod prysznicami i tłumy na salach, na których odbywaja się cwiczenia. Komfort cwiczenia spadł. W odpowiedzi na moja reklamacje(chodziło mi głownie o to,że nie moge się przebrac, bo nie ma miejsca w szatni), stwierdzono ,że są oni tak popularni ,że wszyscy chcą tu przychodzić .Niestety niedługo, bo jesli taki stan rzeczy się utrzyma to raczej ludzi przestaną przychodzic .Od dłuższego czasu nie można się przebrać, bo CALYPSO wpuszcza wszystkich, nie biorąc pod uwage faktu i,ż liczba szafek jest ograniczona. Jedyne co obiecano to dodatkowe szafki. Nie wiem jak to wpłynie na podniesienie komfortu cwiczenia jesli trzeba sie obijać o wspólcwiczących.. KOMPLETNY BRAK PERSPEKTYWICZNEGO MYSLENIA. ILOŚĆ NIE ZNACZY JAKOŚĆ Radzę się zastanowic przed wybraniem siłowni, której nie inreresuje komfort klienta oraz poziom oferowanych usług.BRAK MIEJCA W SZATNI I TŁUMY. NIE POLECAM!!!!!
Moja ocena
Calypso Sopot kategoria: Siłownie i fitness kluby
obsługa: 1
 
oferta: 5
 
wyposażenie: 5
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 2
 
3.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Muszę się zgodzić. Byłam wczoraj na 2 godzinach zajęć. Tłum na sali, nie działa klimatyzacja, mimo otwartych okien i drzwi dosłownie nie było czym oddychać.
O szatni nie wspomnę..ocieranie się o inne osoby w trakcie przebierania to słaba przyjemność.
Szkoda, bo to klub najbliżej mojego miejsca zamieszkania...będę musiała jeździć dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry