Widok

NUTKOLANDIA

Nutkolandia Temat dostępny też na forum:
W końcu porządne prywatne przedszkole na Obłużu, jestem super zadowolona, moje dziecko płacze gdy rano nie idziemy do Nutkolandii - naprawdę mogę z czystym sercem polecić to przedszkole każdemu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7
No nie jestem pewna... . Przedszkole... . Hmmm - chyba punkt opieki. Ja bym dziecka tam nie dała jako do przedszkola, ale na zajęcia dodatkowe - owszem... .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
To przeciez taki klubik dla dzieci , w którym tak naprawdę chodzi o opiekę, a nie o super zajęcia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Tutaj się nie zgodzę, bo ten "klubik" oferuje dzieciom naprawdę porządne zajęcia. Widać i słychać to jak Panie prowadzą zajęcia, a moje dziecko wykonuje ciekawsze prace plastyczne niż drugie starsze dziecko, które obecnie jest w państwowym przedszkolu. Ja szczerze polecam Nutkolandię!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
nie prawda -ble
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się mój syn tam chodzi i jestem bardzo zadowolona Personel świetny a moje dziecko wiele się tam uczy nie tylko rysowania. Polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
To nie klubik a niepubliczne przedszkole- inna forma wychowania przedszkolnego, warto najpierw się przekonać zanim wystawi się opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hmmm... . Nie wiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dziecko chodzi do Nutkolandii i nie chce wyjsc:)) zajec rozwijajacych jest b. duzo i nie tylko rytmika, zajecia na powietrzu czy teatrzyki....Personel jest b.miły i zawsze ma czas na rozmowe o dziecku.Szczerze polecam to przedszkole....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Punkt Przedszkolny działający zgodnie z ustawą oraz realizujący obowiązującą podstawę programową pod nadzorem kuratorium - sprawdzałam .... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Obłuże

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

do góry