Widok

Na rower teraz.

Rowery Temat dostępny też na forum:
Hej, za chwilę idę na rower. Start Chełm., zamierzam jechać brzeźno plaża, może poopalać się, ale jeśli znajdzie się tak szybko kompan do jazdy, to sprawa jest otwarta. Stogi itp. Tempo powyżej 20km/h.
Do 10km podjadę ;)
Ja. chłopak 27l.
Ty: do 30 ;) K lub M :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bez szans. Trójmiejscy rowerzyści korzystają tylko z komputerów służbowych.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
że niby co? :-s
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niedziela.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja mam dyżur
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety nie spełniam wymagań ze względu na wiek i czas startu.
Trudno.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra, ja lecę bo szkoda dnia ;)

Chyba nie byłem zalogowany, bo nie mogę wywalić tematu, wiec niech temat przyciągnie chętnych na przyszłość :)

Jeśli jest ktoś chętny na bieganie/rower z okolic Chełmu, śródmieścia, Wrzeszcza itp. to chętnie się zaznajomię ;)

(od czerwca prawdopodobnie będę miał MultiSport, to też chętnie się do kogoś przyłączę na basen/siłkę/saunę , a z miłą dziewuchą pójdę na kurs tańca)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co takie za pozytywne nastawienie tak z rana, a ponarzekać to już nie ma kto :(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chcesz to mogę ja ci ponarzekać:). Jak najmniej narzekania i stresu bo korzystają na tym... Politycy i kandydaci na prezydenta.
Jeżeli ja nie potrafię danego dnia się cieszyć, to cieszyć się z tego że ktoś umie pozytywnie myśleć, szczęściem innych, nawet jeżeli nie ujawnię tego.
Że chociaż ktoś ma lepiej, oddalać ten "gnój" i "pomyje", które nam serwują ludzie wpływu i wściekli dziennikarze,.
Także narzekania jeżeli już, to tylko tyle ile wymaga bodziec do działania i wyżygiwanie toksyn z psychiki i ciała. Gdy wywołuje lęk, gonić narzekanie bo cwaniaki na tym korzystają.
Rower daje wolność samemu lub z kimś!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
wyrzygiwanie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam 28lat jeśli Tobie to nie przeszkadza pisz fuksja@vp.pl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (7 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

do góry