Widok

Nabucco

Nabucco Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Nabucco.
Nabucco
Giuseppe Verdi

"Nabucco" Giuseppe Verdiego to opera, która swój majestat przejawia poprzez współgranie ze sobą wszystkich niezbędnych dla operowego dzieła czynników. Począwszy od doskonale skonstruowanego libretta, które dla zaangażowanego politycznie kompozytora stanowiło metaforę ówczesnej sytuacji Włoch, poprzez wyjątkowe partie solowe, kończąc na monumentalnych chórach, wspartych ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie do pomyślenia!!!

To jest nie do pomyślenia, żeby na dziewięć dni przed premierą nie była jeszcze znana obsada!!! Ja nie wymagam żeby było jak na świecie czy w europie że obsady są znane na cały sezon na przód a zmiany zdarzają się tylko w ekstremalnych wypadkach losowych, ale chociaż miesiąc przed premierą warto byłoby już takie rzeczy ogłosić. To pokazuje gdzie obecny "dyrektor" ma melomanów!!!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 5

przecież od dawna jest

czytanie nie boli
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

kto śpiewa premierę???

proszę o konkretną odpowiedź.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie całe dwa dni do premiery i ani kunc ani ten cwaniak od czytania (może to ta sama osoba?) nie podali kto wystąpi podczas premiery
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Adios!

To się do tej europy wyprowadź jak Ci tu źle :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

W KOŃCU JEST!!!

Skurchan, Skrzeszewska, Pankiv, Janasik, Malak, Konieczek i oczywiście Wydra i Sołomin.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Brawo

Brawo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

najgorsza wersja jaką widziałam

nakłady na ten kicz to super kwota a efekt kiepski -bardzo .Nie polecam,wyjątkowo nieudana produkcja.Dekoracje nie zmieniają się przez cały spektakl.Artyści jak przyklejeni do miejsc na podeście.Choreografia denna.Gniot.Producent tego gniota powinien oddać podatnikom pieniądze .Kosmiczne kwoty!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

nabuko

A mnie się podobało. Chór śpiewał cudnie. Warto było zobaczyć spektakl dla samego "Va pensiero"
Brawo chórzyści!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

nie zgadzam się !

orkiestra brzmi coraz gorzej jakby brakowało instrumentów,chór w coraz mniejszym składzie brzmi jakby faktycznie byli niewolnikami i śpiewali pod batem.Jeszcze dwa lata temu wszystko brzmiało znacznie lepiej praca p.Kunca i p.Górskiego nie wychodzi tym zespołom na dobre.
Brzmienie orkiestry pod p.Tadeuszem Kozłowskim a chóru pod kierownictwem p.Michalak było o niebo lepsze.Poziom spadł ogromnie ale jak ma być lepiej kiedy słyszę,że p.Górski pobiera kasę tylko za podpisywanie listy i nie chce pracować z zespołem-zróbta sami w domu.Nie będzie dobrze.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy to prawda ,że jedna Pani zwymiotowała słysząc interpretację Warcisława Kunca ?

aż były potrzebne barierki odgradzające?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety

Czytałam opinie i niestety. Szaro buro buro buro, o jejku zasnęłam !
Nie mogę zrozumieć czemu w tłumaczeniu jest słowo Jehowy! Powinno być Jahwe. Nie mówi się w Polsce Peter tylko Piotr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Na gorącym uczynku, czyli Kolejny wieczór kawalerski (4 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Na gorącym uczynku, czyli Kolejny wieczór kawalerski . "Na gorącym...

Kłopoty małżeńskie (13 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Kłopoty małżeńskie . Kłopoty małżeńskie Mariusz Więcek i Jerzy Wójcicki...

Kopenhaga (5 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Kopenhaga . Michael Frayn KOPENHAGA Reżyseria Krzysztof Babicki...

do góry