Widok

Nagrywanie wesela listrzanką + dron 7.10.2017

Wesele Temat dostępny też na forum:
Szukam kamerzysty na wesele co nagrywa lustrzanką. Sala w okolicach wejherowa
proszę o oferty :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zapraszam na http://www.emszu.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pragnę zauważyć, że kamera jest do filmowania, a lustrzanka do robienia zdjęć. Owszem, obraz jest ładniejszy z lustrzanki (jest większa matryca), ale bądź pewny że aparat się przegrzewa (jego zadaniem jest zrobić zdjęcie w ułamku sekundy, a nie pracować non stop, przez kilka godzin). Do pracy non stop jest właśnie kamera (która pracuje non stop bo ma mniejszą matrycę). Więc się nie zdziw jak aparatowy-kamerzysta powie, że sorry aparat mi się zawiesił podczas wymiany obrączek w kościele... Aparatem można filmować reklamy i filmy które można powtórzyć. W kościele z tego co wiem, nie ma powtórek. No ale wybór należy do Ciebie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Rozumiem, że Pan Andrzej kameruje kamerą ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jak na kamerzystę przystało, kameruję kamerą :-) (błędy językowe - specjalnie, żeby nie było)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Witam serdecznie
Zajmujemy sie filmowaniem wesel (dwóch operatorów) oraz wedle uznania fotografia ślubną (dodatkową osoba). Zapewniamy również dodatkowe ujęcia z drona przez licencjonowanych pilotów dronem marki Dji Inspire (jest to znacznie lepsza jakość nagrania niż oferowane na rynku ślubnym nagrania). Dodatkowo dodam iż nasze kamery się nie "przegrzewają" poniewaz pracujemy na profesjonalnym sprzecie do filmowania ;). Usługi świadczymy na terenie całej Polski i nie tylko, takze dojazdem do Wejherowa nie ma najmniejszego problemu. Zapraszam do nas na stronę http://www.skynetic.pl/kamerzysta-na-wesele by zapoznać się z naszym portfolio oraz ofertą ślubna -posiadamy różne pakiety do wyboru dla Par. Pozdrawiam serdecznie :)
Adam Zagajewski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Polecam ich! W poprzednim roku bardzo ładnie nagrali nam nasze wesele i plener w górach :). Przede wszystkim widać w nich pasję do tego co robią a nie jedynie pracę i pieniążki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam
Filmuję kamerą/aparatem bezlusterkowcem (obraz jak z lustrzanki a funkcjonalność kamery). Opcje z dronem też posiadam.
Zapraszam do kontaktu poprzez stronę http://www.av-studio.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeszcze tylko dodam: skąd moda na filmowanie aparatami? Bo jest taniej. Co innego zainwestować w sprzęt 5 tysięcy i już udawać kamerzystę, a co innego co najmniej 15 tysięcy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Co za bzdury od starych "kamerónuw" z rozlatującym się sprzętem.

Sporo filmów nie tylko ślubnych jest realizowanych za pomocą aparatów:)
Cena sony a7s to ok 13k wiec proszę mi tu z takimi tandetnymi tekstami nie wyskakiwać. Dobre szkła to min drugie 13k .
Wiec panowie z zeszłej epoki darujcie już sobie te płacze. Jak ktoś jest weekendowym operatorem to nie bardzo ma finanse na zmianę sprzętu co 2-3 lata. Moi znajomi są po Gdyńskiej lub Łódzkiej szkole pracują na takich aparatach jak sony, canon, panasonic więc błagam Was drodzy kameruni nie ośmieszajcie się bo wy robicie śluby i macie filozofię że kamera do kamerowania:)

Zajmuje się zawodowo fotografią i teraz nie mam z takimi jak wy odczynienia ale kilka lat temu to przy stoliku dla obsługi często słyszałem teksty typu.
Jeszcze x godzin i do domu.
Nie chce mi się
Dobra idę bo muszę

Dla mnie to tandetne i za 1-2-3-5 lat i tak będziecie nadal płakać bo świat się zmienia a wy nie nadążacie.

Pozdrawiam ludzi z pasja i angażowaniem a przede wszystkim tych którzy ciężka pracą i talentem tworzą wspaniałe obrazy i przy tym nie mają czasu na takie smutne wywody.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oczywiście, są i kamery za 100 tysi i więcej. Mówię tylko (wcześniej tego nie napisałem), że 85% aparatowych-kamerzystów filmuje byle czym i takie są fakty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam serdecznie

termin 7.10 mamy jeszcze wolny.
Zapraszam.
https://vimeo.com/dreamcamtrue
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry