Widok

Najgorsza szkoła w Trójmieście

Witam, Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że szkoła to totalne dno! Skuszona " super ofertą" złożyłam papiery, niestety w praktyce okazało się,że obraz szkoły jest daleki od wizji jaką przedstawiano. Wygląd szkoły a zwłaszcza wyposażenie jest na poziomie minimalnym - totalne dno. Szkoła jest brudna, odrapana, sprzęt wczesny Gierek, sala komputerowa to żart. Brakuje podstawowych rzeczy np. nigdy nie ma papieru w łazienkach, Panie od szatni z wielką łaską zabierają uczniom kurtki. Niektórzy nauczyciela wykazują niski poziom kultury (np. na lekcji języka polskiego Pani Beata B. oraz P. Mirka A. z fizyki używają w stosunku do uczniów wulgarnych słów spóźniają się na lekcje) i wiedzy. Niestety szkoła jest na bardzo niskim poziomie lecz dyrekcja oraz nauczyciele tworzą iluzje "super szkoły" Ogólnie totalne dno. Absolutnie nie polecam. Na szczęście po niecałym roku zmieniłam szkołę na lepszą.
Moja ocena
poziom nauczania: -
 
wyposażenie: -
 
zajęcia dodatkowe: -
 
bezpieczeństwo: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chciałabym zgłosić, powyższą opinię do usunięcia. Pojawia się od jakiegoś czasu w bardzo podobnej formie. Jako absolwentka szkoły nie pozwolę na nagminne i powtarzające się bezpodstawne obrażanie Mojej szkoły i pracujących tam nauczycieli. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie, masz rację. Jest to mocno obraźliwe dla szkoły i niesłuszne. Przychylam się do prośby. Szkoła ma dobry poziom nauczania.
Jestem absolwentką tej szkoły, maturę zdałam przyzwoicie, obecnie studiuję. Nauczyciele są mili i wyrozumiali, czasem aż za bardzo, patrząc na zachowania niektórych uczniów. pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry